kızlar yardım edin

munise19

Guru
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
208
3
41
39 haftalık hamişim. bugün kendimi hiç iyi hissetmiyorum.baş ağrısı çekiyorum.kalbim çok hızlı atıyor ve nefes almakta zorlanıyorum sanki boşlukta gibiyim.yalancı sancılarımda azaldı.bebişimde çok az hareket ediyor.acaba bir sorun mu var.gece rüyamda doğum yapmışım.emziriyorum kızımı.fakat hastanede bebekleri karıştırıyorlar.onuu arıyorum deliler gibi.artık kabuslar görüyorum.uyumakta zorluk çekiyorum az uyusamda kabuslar görüyorum.acaba doğumum yaklaşıyor mu? acemiyim.yardım edin lütfen.

Doğumuna Az Kalmiş Ya Canim Stres Yapmişsin Kendine... Sakin Ol Bebeğinde Etkilenir... Rahatla Biraz... Imkanin Varsa Görün Bi Dr.una.. Psikolojik Olarak Etkilenmişsin Aklinda Hep Doğum Var Tabi Doğal Olarak.... Dinlenmeye çaliş Yorma Kendini...

bence bu yaşadıkların doğuma az kaldığı içindir sıkma canını sakin ol ... şimdi senin bir sürü endişen vardır bebeğim sağlıklı doğacakmı.. ben doğumu atlatabilecekmiyim.. bunları kafandan silmeye çalış bir bakıcaksınki 1 hafta sonra bebişin sağlıkla kucağında uyuyo bunları düşün canım olurmu herşey göz açıp kapayıncaya kadar geçer... başımdan geçtiği için söylüyorum

canim bence sakin ol ve ailenden sana en yakin olan ve hemen yanina gelebilecek birini ara ve eger hala kotuysen doktora gidin belki dogum baslayacaktir!!!

Bencede en iyisi doktorunla görüşmen. Bebeğin hareketleri azalmış diyorsun ihmal etme

canım bencede bi doktorunla görüş. çünkü doğumun çok yaklaşmış.hareketleride azaldı diyosun. stres yapıyosun kendine rüyalarında bu yüzden kabus şeklinde.

X