Kizlar Başima Neler Geldi Neler...

E

EU1

Ziyaretçi
Bir haftadır cektiklerimi bir ben bilirim bir allah hayatımın en kötü 1 haftasıydı kızlar. Bugun ayaklanabildim hemen size anlatmak istedim aslında su an bile yatmam lazım. Gecen hafta pazartesi gecesi yatarken bi ıslaklık hissettim kalkıp tuvalete gittim ne göreyim kanamam var hemen eşimi uyandırdım neyse o beni sakınleştirdi yataga uzandım falan 20 dakka sonra baktık bişiy yok sabahı bekleyelim dedik neyse sh oldu tuvalete kalmak için ayaga kalktım tekrar kanamam başladı hemen doktoru aradık hemen gel hastaneye dedi biz eşimle apartopar kalkıp gittik neyse beni nst ye fala bağladdılar kasılma varmı yokmu ona baktılar sonra doktor muayene etti rahminde acılma olmuş hemen ameliyata alıcaz demezmi orda bayılıyodum bazı kadınlarda rahim ağızı yetmezliği olurmuş 6. ayda rahim açılabiliyomuş ustelik benimki 3 cm acılmış cocuk doğarsa yaşatamayız onun için acılan yeri dikicez sende 7 hafta boyunca yataktan sadece tuvalet ve yemek için çıkıcaksın 7 haftayı gecirebilirsek rahatlarız o zaman doğsada olur oma su an doğarsa yaşamaz daha 24 haftalıksın bebeğin cok küçük dedi ben bi başladım ağlamaya tabi kimse susturamıyo beni neyse apar topar ameliyata alındım bebeğime zarar vermiycek şekilde narkoz verdiler bana ayıldığımda eşim başımda sacmı oksuyodune zman girdim ne zaman cıktım hatrlaıyorum 2 gün hastanede yattım bebek doğmasın diye bi ilaç verdiler o bebeğin içerde kalmasını sağlıyomuş hastaneden cıktık anneme taşındık eşimle şimdi 7/24 yatıyorum sadece tuvalet ve yemek yemeye kalkıyorum bugün kontrole gittim doktorum cok iyi böyle yatmaya devam ediceksin biliyorum sıkıcı ama yapacak başka bişey yok dedi canım cok sıkılırsa balkonda 10 dakıka oturabilirmişim işte böle kızlar siz siz olun kendiize cok dikkat edin benm herseyim iyi giderken birden tepetakla oldum sakın yorucu işler yapmayın. Ben biraz sizlerden uzak kalıcam artık 10 dakıkalık balkon izinlerimi burada kullanırım a.s.

gecmiş olsun canım. üzücü durum ama sakın umudunu yitirme bebegine sag salim kavuşucan Şeniz

şimdiden analı babalı saglıklı büyütsün

Çok geçmiş olsun canım..

Aman dikkat et , yat keyfine bak, umarım bebeğini zamanı gelince,sağlıkla alırsın kucağına..

çok geçmiş olsun. inşallah sorunsuz bir şekilde hamileliğini tamamlarsın. aman ha sakın doktorunun dediklerinden çıkma. bol bol dinlen tabi...bu kadar sıkıntının sonunda inşallah yaşayacağın mutluluğu düşün...

allahın izniyle hayırlı haberlerini buradan verirsin artık.sevgiler...

cok gecmiş olsun canım..bende aynı senin durumdayım,benim dikişim 12. haftada atıldı..aman cok dikkat et,kalkma hiç bende sadece yemege ve tuvalete kalkıyorum..cok sıkıcı ama napalım kısmet buymus sabretmemiz lazım..Allah sag salim bebklerimizi kucagımıza aldıgımız gunleri nasip etsinn..

çok geçmış olsun canım ya kendıne dıkkat et yat canım oh ne guzel ne yapacaksın başka çare yok

amannnnnnnn gecmis olsun canim ya
vallaha bende cok yoruluyorum kasilmalarim agrilarim var bende daha cok siddetli olursa gidecem
aman allah gostermesin bebeklerimiz daha cok kucuk
allahin izniyle en guzel gun yani dogacaklari gun alacagiz kollarimiza insallah
allahim saglik sihat versin hepimize
zaten yoruldumuzde agri kasilma oluyor genelde
bende de cok oluyor bu aralar bazen de agladim da oldu ama
bi daha cok acirsa hastaneye gidecem ne derseler de gidecem dayancak gibi degil hani her zaman

tekrar cok gecmis olsun canim fazla yorma kendini git yat uzan

hepiniz saolun arkadaşlar artık yatmama lazım hepiniz kendinize dikkat edin hoşçakalın

ah canım geçmiş olsun nolur dinlen hiç bişey yapma bebişin ve kendin için hayırlı haberlerini en kısa zamanda alırız umarım

ilk defa duydum canım çok geçmiş olsun kendine çok dikkat et paylaştıgın içinde sagol saglıkla alırsın inş

çok geçmiş olsun canım. inşallah sağlıkla alırsın kucağına bebeğini...

eylülnehir canım çok geçmiş olsun çok şaşırdım ve çok üzüldüm canım topiği görünce telaşlandım Allahtan kötü birsey yok çok dikkat et kendine canım çok çok geçmiş olsun

çok gçmiş olsun canım endişe etme ve kendine çok iyi bak

okuyunca şok oldum canım...şuanda herseyden önemlisi bebisin ve sensin...ne guzel annenede tasınmıssın...gerekirse 7 hafta yatarsın artık...hamileliği boyunca yatanlar var...onları dusunup kendine moral ver...inşallah sağ salim bebeklerimizi kucagımıza alıcaz...

Topiği okuyunca ben de çok korktum. Okurken de gözyaşlarımı tutamadım. Kendimi koydum biran yerine... Neyseki atlatmışsın. İnşallah bundan sonrası sağlıklı geçer ve sağ salim alırsın bebeğini kucağına...

canım çok çok geçmiş olsun.allah bebişini günü geldiğinde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.bende 25 haftalık hamileyim.senin yazıyı okuyunca çok korktum açıkcası.allah hakkımızda hayırlısını versin.dikkat et kendine.

çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine yatmanın keyfini çıkar kötü şeyler düşünme

:çok üzgünüm: cok üzüldüm canim gecmis olsun.moralini herseye ragmen yüksek tut olurmu.. kendine cok dikkat et.. ya bende artik tehlike yok diip agir isler yapiodum artik bisii yapmam valla korktum

Ayyyy Canim Geçmiş Olsun Sakin Moralini Bozma Allahin Izniyle Herşyey Yoluna Girer Inşallah.yat Uyu Biliyorum Sürekli Yatmak Sikici Ama Olsun Herşey Bebişler Için Kendine Ve Bebişine çok Iyi Bak Tamam Mi.allahim Tüm Hamişlerin Bebişini Korusun

X