Genital bölgede Beyazlayan Tüyler ??

belissima

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2007
80
1
Merhaba arkadaşlar, bende şöyle bir sorun var, sizlerle paylaşmak istiyorum.Vajina çevresi tüylerim beyazlıyor. Kökünden alıp inceledim. Kökü siyah ama deri dışında kalan kısımlar beyazlamış. Sizin de böyle bir sorununuz varmı? Daha dğrusu bu neden oluyor merak ettim. Bir bilgisi olan var mı?

Kızlar kimsede yokmu böyle bir durum. Saçın ağarması neysede o bölgedeki tüylerde mi ağarır anlamadım gitti.

ben komşumdan duymuştum bu çok doğalmış onunda öyle olmaya başlamış onun yaşı 45 birde sarışın o da büyüklerinden öyle olacağını duyarmış ama inanmazmış bence kafana takma ha beyaz ha siyah

belissima bunu bir dokrora danış bence bende ilk defa duyuyorum çok ilginç yaşında genç allah korusun bi hastalık belirtisi falan olur ihmal etme bence

safiye ve ebru ilginiz için teşekkürler. Tüylerimi epilasyon aletiyle alıyorum acaba bi ilgisi varmı yada strestenmi olduki?

canım kıl yapısı cok ilginc.mesela benim bacaklarımda da siyah oluyor ama uzadıktan sonra bakıyorum sanki gunes gormus de sararmıs gıbı uc kısımlara dogru bayagı bi beyaz sarı.aynı sekilde cinsel organın ust tarafları koyu renkken vajene yakın yerler beyaza yakın sarı.yani bu yapısal bisey sorun olcagını sanmıyorum.epilasyon aletiyle alakası oldugunu sanmıyorum

ya ilk defa duydum böyle bişeyi yaşın kaç bilmiyorum ama yaştan kaynaklanıyo olabilirmi bi doktora danış istersen canım

neyden kaynaklanıyo bilmiyorum tamamına yakınsa bi tuhflık var sanki yani bende 1 tane beyaz mevct dikkatimi çekmişti pek önemsemiyorum allah acil şifa versin cnm..

Bu sorundan bende de var ya yaşla ilgili olduğunu sanmıyorum yaşım 20:KK1: bende korkuyorum gerçekten bi hastalık belirtisi falanmı diye bende polikistik over birde hipotiroidi var onlarla alakalı olabilirmi acaba?

Merhaba arkadaşlar, bende şöyle bir sorun var, sizlerle paylaşmak istiyorum.Vajina çevresi tüylerim beyazlıyor. Kökünden alıp inceledim. Kökü siyah ama deri dışında kalan kısımlar beyazlamış. Sizin de böyle bir sorununuz varmı? Daha dğrusu bu neden oluyor merak ettim. Bir bilgisi olan var mı?

bu konudan muzdarip olan varmı diye ararken karşıma çıkması çok şaşırttı beni...2-3 ay önce 1 tane beyaz kıl görmüştüm ama şimdi bende de sayıları çoğaldı işin ilginç yanı saçımda falan hiç beyazım yok orda çıkması trajikomik geldi..ağdacıma sordum hiç karşılaştınmı diye oda hayır dedi...bakıyorum hastalık belirtisi falan diye de yazmıyo eee ne alaka şimdi ta orda beyaz?

bu konudan muzdarip olan varmı diye ararken karşıma çıkması çok şaşırttı beni...2-3 ay önce 1 tane beyaz kıl görmüştüm ama şimdi bende de sayıları çoğaldı işin ilginç yanı saçımda falan hiç beyazım yok orda çıkması trajikomik geldi..ağdacıma sordum hiç karşılaştınmı diye oda hayır dedi...bakıyorum hastalık belirtisi falan diye de yazmıyo eee ne alaka şimdi ta orda beyaz?

aynı sorun bende de var ve bunu söylediğim kişilere çok ilginç geldi bende korkuyorum bi hastalık habercisi olabilirmi diye benim de yaşım daha 23 ...

Gayet normal bir durum derler.Saçların beyazlaması nasıl yaşa bakmıyorsa bu da öyle olmalı.Hatta bazı durumlarda bir deyim vardır K....nın kılları ağardı hala uslanmadı tarzı bir laf:) yani eskiler bunu dediyse gayet normal haa sizin ki ağarmakta acele etmiş o ayrı bendede var aynı sorun takmayın :KK34:

X