Op. Dr. Sadullah Karun hakkında bilgi

edamisra kabul ettiğin teşekkür ederim ve gerçektenn burnun superrr olmuşşş:)

selam arkadaslar ben yurdisindan yaziyorum, bende mayis ayinda burun ameliyati dusunuyorum benim ki ama 2 kez olucak :KK43: malesef almanyada yaptirmisdim hic memnun degilim :KK43:.
bana yardimci olurmusun, ben baya kararsiz kaldim bur suru doktor var

benim listemde Dr. Sureyya Seneldir, Yakup Avsar, Arda katircioglu, Nur Battal ve Sadulah Karun var.
Bana yardimci olabilirmisiniz

benim listemde Dr. Sureyya Seneldir, Yakup Avsar, Arda katircioglu, Nur Battal ve Sadulah Karun var.
Bana yardimci olabilirmisiniz

arda katircioglu cevoo nickli arkadasin ilk amlytini yapti ve burnu emre ilhan tarafndan revize edildi. cevoo nun arda bey tarafindan yapilan burnunu gormeni siddetle tavsiye ederim.!!!!!!!!!!

cook sagolun listemden onu silmis oldum :).
benim sorunum yurtdisinda oldugum icin baya bir zorlaniyorum ama sevapinin icin cook sagol

arkadaslar sizce fark varmidir, yurdisinda gelen ve yurt icin den gelen hastalar icin burun fiyatlari??

Bence doktoruna göre değişiyor.. Ama çoğu doktorun kendine göre belirlediği bir fiyat aralığı var... Tabii kişinin burnunun zorluk derecesine göre de fiyat farkı oluyor...

ben ikinci kez olucagim icin iyi arastirmak istiyorum gene ayni hataya dusmek istemiyorum.
bana yardmici olursaniz cok sevinirim

Sadullah Karun acaba hangi hastanelerle calisiyor? kendisine ameliyat olanlar bilgi verebilir mi? listeme sadullah beyi de ekleyecegim sanirim, iyi bir doktora benziyor, ozellikle edamisra'nin burnunu gordukten sonra.. :)

merhaba eluard benim de listem baya bir uzun ama uzatikcada uzuyor kime karar vericem daha cok zorlaniyorum. sen ne zaman dusunyorsun ameliyat olmayi? ben 5-6 ay da dusunuyorum kismetse.
benim listemde Fetih Orak, Sureyya Seneldir, Sadulah Karun var bide Yakup Avsar

Son düzenleme:
cook sagolun listemden onu silmis oldum :).
benim sorunum yurtdisinda oldugum icin baya bir zorlaniyorum ama sevapinin icin cook sagol

yurtdişnda olman fiyatı etkıleyecegını düşünmuyorum benn.. benım de 2, amelıyatım olcak kendısıyle gorüştüm revızyonda başarılımı nasıl ona emın olamdım orda bı hastasını gordum burnu harikaydı benım burun sifir olsaydı kesın olurdum kendisine

Sadullah Karun acaba hangi hastanelerle calisiyor? kendisine ameliyat olanlar bilgi verebilir mi? listeme sadullah beyi de ekleyecegim sanirim, iyi bir doktora benziyor, ozellikle edamisra'nin burnunu gordukten sonra.. :)

Çapa Medi Life da oldu benim ameliyatım. eda da orda oldu galiba.

Son düzenleme:
benim ikizim var ilk o yaptırdı burnunu sadullah beye. 2 yıl önce. kapalı teknik yapıyor. kapalı teknikte ezbere yapılır ameliyat ve burun ucuyla oynayamazlar. açık teknikte açıp görüyorlar orantıyı sağlıyorlar ucunada gayet rahat müdahale ediyorlar. kavis yapıyor çok olmasada hafiften ve düzgün kırıyor burun üstü kemiğini ama çok çok fazla bir fark olmuyor ve çok kaviste olmuyor ki olan kaviste 1buçuk yılsonra ortaya çıkıyor. ikizimin burun ucu hala aynı duruyor hiç beğenmedik. ve bir yil nefes alamadi. ben serhat tuncere oldum. açık ameliyat oldum. 5 ay önce ve daha şimdiden mükemmel bir kavis ve burun ucum var. nefes problemim hic yok. benim ikizimde tekrardan serhat beye ameliyat olucak. ucuz yapıyor evet ama bence çok iyi değil. 2buçuğa yapıyor.serhat bey 5bin diyor ama ben yalvardım yakardım bana 2buçuğa yaptı o da. çok endişelenmeyin kötü bir burun olmuyor eskisinden iyi oluyor ama çok çok güzelde yapmıyor buda bnm düşüncem. inşallah sizinkisi güzel olur.

X