Ovulasyon Testi Önerisi

nesemese

Mevlam bizi koru..
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
3.621
6
Kızlar ovulasyon testi almak istiyorum ama piyasada farklı çeşitler var ve çok pahalılar. Deneyimler benim için çok kıymetli. Kullananlarınız varsa hangi markayı kullandınız, dijital mi tek kullanımlık mı kullandınız ve ikinci çizgiyi net görebildiniz mi? Hangisini önerirsiniz? Sadece netten alma imkanım var, bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden ilgi ve alakanıza çok teşekkür ediyorum.

ben medi smart kullandım vee hamileyim ilk denemem de hamile kaldım ve burda duydum bu testin adını bakırköyden aldım her ezzanede bulunmuyo internettende sipariş edebilkirsin 4 sat çişini yapmıyosun nfazla su içmiyosun test benim dördüncü günü koyulaştı beşinci gün silik çıktı kaçırdım dedim ama testi kullandıgım günler ilişkide bulundum ayakları havaya dikkitim vee uzandımm hatta olmaz diye ikinci paketide almıştım ki hamile oldumu ögrendim arkadaşıma hediye ettim fiyatı 27.50 zaten içinde kullanma kılavuzunda ne yapıcagın ne zaman başlıycagın herşey yazıyo ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN canım

ben medi smart kullandım vee hamileyim ilk denemem de hamile kaldım ve burda duydum bu testin adını bakırköyden aldım her ezzanede bulunmuyo internettende sipariş edebilkirsin 4 sat çişini yapmıyosun nfazla su içmiyosun test benim dördüncü günü koyulaştı beşinci gün silik çıktı kaçırdım dedim ama testi kullandıgım günler ilişkide bulundum ayakları havaya dikkitim vee uzandımm hatta olmaz diye ikinci paketide almıştım ki hamile oldumu ögrendim arkadaşıma hediye ettim fiyatı 27.50 zaten içinde kullanma kılavuzunda ne yapıcagın ne zaman başlıycagın herşey yazıyo ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN canım

Canım çok teşekkür ediyorum, beni gerçekten umutlandırdın. Bu ayı kaçırdım adetim başlar başlamaz alacağım inşallah. Sen de hayırlıısyla bebişine kavuşursun inşallah canım. Çok çok teşekkür ediyorum tekrar.

Nesemese ben de Medı smart ovulasyon testi aldım, bakalım bu ay ben de deneyeceğim.Reglim bitmek üzere,inşaallah Rabbim isteyen herkese bebiş nasip eder...

canım umutsuz bişe oluyomu umtla insan ayakta duruyo sizler için de dua ediyorum isteyen herkeze versin rabbim bişeydigil ayrıca görevimdi bende burda benim gibi yazanlardan okudugumda çok umutlandım ve hemen alıp denemek istedim allata nasip etti inşallah en kısa zaman da sizlerede nasip etsin yorumları okurken uvolasyon testi hakkında şimdi ben yazıyom deneyimlerimi sormak istedigin bişe olursa herzaman elimden geldigince yardımcı olurum herşey gönlünce olsunn canımmm
m

mrb arkadaslar ovulasyon testı ne demek ne ıse yaryo bende hamıle kalmaya ugrasıyroum doktor adetten bı hafa sonra cagırdı sanırım onemlı bıgun ayrıca 2 haftlık bı bebısım dustu sonra kıst olustu lutfen yardım edın bılgılerınıze ıhtıyacım var

mrb arkadaslar ovulasyon testı ne demek ne ıse yaryo bende hamıle kalmaya ugrasıyroum doktor adetten bı hafa sonra cagırdı sanırım onemlı bıgun ayrıca 2 haftlık bı bebısım dustu sonra kıst olustu lutfen yardım edın bılgılerınıze ıhtıyacım var
güzelim ovülasyon testine yumurtlama gününü hesaplıyorsun ve o gün ilişkiye girdiğinde hamile kalma şansın diğer günlere oranla daha yüksek oluyor...

Kızlar bugün test aldım netten, bakalım nasıl bir sonuç verecek, ancak öncelikle adetimin gelmesini bekleyeceğim. Hepimiz için en hayırlısı olsun. Size çok teşekkür ediyorum, desteğiniz ve tecrübelerinizi paylaştığınız için.

Kızlar bugün test aldım netten, bakalım nasıl bir sonuç verecek, ancak öncelikle adetimin gelmesini bekleyeceğim. Hepimiz için en hayırlısı olsun. Size çok teşekkür ediyorum, desteğiniz ve tecrübelerinizi paylaştığınız için.

kız istermisin adetini beklerken bebişin gelmiş olsun innşaaalllaahhh valla çok sevinirim bu durumda siparişin gelince bana yollarsın eğer benimde bu ay adaetim gelmezse bende bebekime yollarım:))))))))))hakkımızda hayırlısı neyse o olsun kızlarr:KK66:

kız istermisin adetini beklerken bebişin gelmiş olsun innşaaalllaahhh valla çok sevinirim bu durumda siparişin gelince bana yollarsın eğer benimde bu ay adaetim gelmezse bende bebekime yollarım:))))))))))hakkımızda hayırlısı neyse o olsun kızlarr:KK66:

benssenb'cim gerçekten dediğin olursa yollarım tabi, nolcek? Böyle bir müjdeli haberi alan herkes çok sevinir ve bunu diğer arkadaşlarıyla da paylaşmak ister. Mutluluk paylaşıldıkça artan bişi. Ben ısı takibi yapıyorum, hamiş olunca ısı yükseliyor ve öyle devam ediyor diyorlar, benim bu ay ısım çok düşük seyrediyor, sanırım hamiş değilim diye düşündüğüm için kiti erken aldım ama hayırlısı diyoruz gene de. Bugün yarın kargom da gelir inşallah. Aldığım firma çok hızlı maşallah, dün sipariş verdim, havale yaptım netten, aynı gün kargoya verildi bile. Netten hep alışveriş yaparım ama bu kadar hızlısını hiç görmemiştim, bakalım sonuçta da memnun kalırım inşallah. Ah bebişler ah sizin için nasıl çalışıyoruz bir bilseniz:emir_bebek:. Yine de bu konuda sadece çalışmak yetmiyor galiba, birbirimizden dualarımızı da eksik etmeyelim. Rabbim hayırlı, sağlıklı, vatana millete faydalı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah. Görelim Mevlam neyler neylerse en güzelini eyler.

Kızlar testlerim geldi bile, hiç bu kadar hızlı bir firma görmemiştim, gecikir diye çok önce sipariş verdim yani dün, bugün elimde. Bakalım sonumuz hayır olsun.

Canim bebekim dedigin ben miyim? Eger ben isem, benim bu ay aldigim kitlerin 5 i duruyor. Bende eger adetim gelmezse nesemese ye yolliyim diye teklif ettim bile. Bakalim hepimiz hakkinda hayirlisia.s.

Bu arada ben pazartesi gunu kan tahlili yaptiricam. Burda doktordan recete almak gerekiyor kan tahlili yaptirabilmek icin. Kanimda kolesterol vs. bakilacakti hazir, hamilelik testinide aradan cikariyim dedim. Bakalim ne olcak??:sm_confused:

evet bebekim sendin canım iyi o zaman ikinizde hamiş olursunuz inşallahh ve kitler bana kalır hazır ben almamışım dimi ama:)))))))))hakkınızda hayırlısı neyse o olsun canım ama Allah biliyor bebekim ve senin hamiş olduğunuzu duymayı gerçekten çok istiyorum bu ay inşallahh canım inşallah

evet bebekim sendin canım iyi o zaman ikinizde hamiş olursunuz inşallahh ve kitler bana kalır hazır ben almamışım dimi ama:)))))))))hakkınızda hayırlısı neyse o olsun canım ama Allah biliyor bebekim ve senin hamiş olduğunuzu duymayı gerçekten çok istiyorum bu ay inşallahh canım inşallah

Cok tesekkur ederim destegin icin. Beni hic tanimadigin halde, boyle dusunmen beni gercekten cok mutlu etti. Allah razi olsun. Ins. sende hamissindir de bir baska ihtiyaci olana veririz. a.s.

ben çok sevgi dolu bir insanım evet seni tanımıyorum ama burda herkesin yazısı bana göre kendini ele veriyor tanıtıyor diye düşünüyorum yani bende seni bu anlamda tanıyor ve seviyorum dilerim hepimiz hamiş oluruz inanın bu siteyi tanıdıktan sonra dua ederken kk sitesindeki herkes içinde dua ediyorum Rabbim hepimizi bebişlendirir inşallah yeterki biz isyan etmeden beklemesini bilelim tabii sabrıda yine mevladan isteyelim:KK66:

ben çok sevgi dolu bir insanım evet seni tanımıyorum ama burda herkesin yazısı bana göre kendini ele veriyor tanıtıyor diye düşünüyorum yani bende seni bu anlamda tanıyor ve seviyorum dilerim hepimiz hamiş oluruz inanın bu siteyi tanıdıktan sonra dua ederken kk sitesindeki herkes içinde dua ediyorum Rabbim hepimizi bebişlendirir inşallah yeterki biz isyan etmeden beklemesini bilelim tabii sabrıda yine mevladan isteyelim:KK66:

Ağzına, gönlüne sağlık canım. Ne güzel yazmışsın. İA hepimiz birlikte hamiş kalırız da mutluluğumuz kat kat artar.

Canım keşke bu gelen yerleşme lekesi olsa da ovulasyon kitimi sana göndersem keşke, hayırlısı olsun. Birkaç gün daha beklicem bakalım.

Kızlar ovulasyon kitimi kullanmaya başladım, hiç ikinci çizgi yok, daha da erken zaten, bakalım nolcek? Aklıma takılan bişiler olursa size sorarım. Ya hiç çizgi göremezsem, ya yumurtlamıyorsam. Ne yapalım hayırlısı.

X