Saç Uzatma Yöntemleri Yumurta Aki Ve Zeytin Yagi Bakimi ile Sac Uzatma

accoustic

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
70
0
arkadaşlar ben bişiy duydum yine bu ssitedeki bi arkadaşımdan kuzeni saçlarına yumurta akı we zetin yağı karışımı sürmüş çok çabuk uzamışşş bana mantıklı geldi bi bilginiz warmı özellikle o arkdaşm söylerse sewinirim:enbuyukkk:

yumurta akını bilemem ama sarısı ço iyi geliyo kuaför arkadaşım var o hep der istediğin bakım ürünlerini uygula hiç biri yurmurtanın sarısı kadar saçını beslemiyo demişti bana bide kendisi kuaför düşünün istese en iyi bakım ürünlerini kullanırdı o hep zeytin yağ+yumurta sarısını kullanır haftada2 kez bi bildiği varki bunları kullanıyo ama şaçı çok sağlıklı bide kuaför olduğundanmıdır nedir hep rengi değiştirmesine rağmen sağlıklı

Son düzenleyen: Moderatör:
bende sarısı ve zeytinyağı yapıyorum..oldukça faydalı ama ben sarısını koyuordum o da protein..beyazıda eklemeliyim..

bu karışımı bir kere kullandım.haftada bir yapıcam.saçlarım çok güzel oldu.jojoba yağı hint yağı ve badem yağı kullanıyorum birer gün arayla saçlarımın diplerinde uzama var 3 cm e yakın.tavsiye ederim canım

arbarcığım ayda 3 cm mii?
hayır canım 2 hafta da bu karışımı 1 kere uyguladım.bu bir haftalıksüre içerisinde badem yağı hint yağı badem yağı kullanıyorum birer gün arayla.tavsiye ediyorum deneyin göreceksiniz arkadaşlar

tam tarif nedir kızlar yapan bi arkadaş tam olarak miktarlarını söliyebilir mi :uhm: akşama yapmak istiyorum daaa bu arada saçlarım röfleli ve ince telli kurutma falan yapmas heralde neyse lüppen cwwwp a.s.a.s.

bence yumurta akıyla zeytinyağını diplere sarısını uçlara surmek lazım.Yumurta sarısının kırıkları ve kırık oluşumunu engellediğini duymustum.Bi de zeytınyagı ve yumurta akı karısımını akıtmak zor olduğu için yumurta sarısını da en son yıkmadn once surmustum sacıma köpürtüyo kolay akıyo demişlerdi ciddende oyle oldu cabuk aktı yağ sacımdan 2 şampuanda gitti . . o sırada da bi yararı oolmustur belkı sarısının xD

tam tarif nedir kızlar yapan bi arkadaş tam olarak miktarlarını söliyebilir mi :uhm: akşama yapmak istiyorum daaa bu arada saçlarım röfleli ve ince telli kurutma falan yapmas heralde neyse lüppen cwwwp a.s.a.s.

1 çay bardağı zeytın yagı ve bir yumurtanın akıydı tarifi veren arkadaşın soylediği miktarlar ama ben oyle yapmadım bir çay bardağı zeytinyağı bana cok geldi 3 yemek kaşığı zeytınyağı,yumurta akından da biraz içine kattım akının 4te 1i kadarını ve arttı bile yani o karısıma pamuğu sürüp saçlarımı tutam tutam ayırıp tum saç diplerime sürdüm.diğeri saça fazla gelir kalmasındansa yenıden yapmak daha sağlıklı olur die dusunuyorum ..

bende gecen hafta basladım haftada bı gun yumurta sarısıyla zeytınyagı bı gun de yumurta akıyla zeytınyagı yapıyorum nolcak bakalım

walla arkadaşlar ben daha başlamadım ama merak ediyorum çabuk uzarsa banada haber werin we bu gün başlarım artıkkkk:)

ben hem sarısını hem beyazını katıyorum.çok memnunum..parlaklık veriyor..

peki uzuyomu benim saçlarım çok kısa dikiyodumm 1 aya kadar nasıl olur acaba arkadaşım bana çok uzuyo dedi ama bilmiyorummmm

yani ekstrdan 1-2 cm uzatıyordur..ama hızlı uzuyor eskisine oranla..ama canlı ve parlaklık veriyor..

yha arkadaşlarrr bunları uygladıktan sonraa her gğn saçlarıı yıkıcaz mı??yane şmdii bn her gn düzlştrmek zorunda kalırımda yoqsa:S:S

canım bunları haftada 2-3 kere uygula bence.hergün yapılması çok sağlıklı olmaz..biraz dinlenmeside gerekli.

X