göğüs hassasiyeti kesin olur mu?

ya kızlarr benim de göğüslerim adetime 10 gn varken 2 cm büyüdü..hamile olabilir miyim acaba.1o gün beklemek çok zorr

tüp bebek tedavisi görmüştüm aralık 27 de düşük yaptım bu ayda adetim gecikti daha test yapmadım aslında yapmakta istemiyorum ama .göğüste hassasiyet ve çok sık idrara çıkma var.gebelik varmı bilmiyorum ama test yapmaya gücümde yok:KK43:

kızlar son adet tarihim 28 ocak ve ben 2 gündür göğüs ucu hassasiyetinden şikayetçiyim. nette bi bakıyım dedim hamilelik belirtisi çıktı... :KK52: ama kusma, halsizlik, bulantı gibi bişey yok. hamile miyim acaba??? o kadar çok istiyorum ki... henüz bebişim yok, o yüzden acemiyim... bu arada adetime daha bir buçuk- 2 hafta var..

arkadaşlar selam 8 aylık evliyim benimde bende 23 şubatta hastalandım 27 sinde bitti ilk defa hiç ağrım sızım olmadan ve göğüslerde acıma olmadan atlattım fakat 27sinden sonra göğüslerim acımaya başladı üzerine yatamıyorum çok hafif kasığımda ağrı var ve göğüslerimin üzerine yatamıyorum çok şiddetli değil ama dokunamıyorum başına böyle bişey gelen yada bilen varmı hamilelikten şüpheleniyorum üzerine görme diye bir tabir varya acaba öyle bişeymi ?????:KK5:

2 gün acayip kasık ağrısının ardından ki adetime 10 günü geçkin süre vardı.gögüslerimde ağırlık,ağrı, sancı oldu.şimdi hafiflese de ayaktayken ağırlık ve içten içten sızlama hissediyorum.kasık ağrılarım ara ara oluyor sanki hasta olmadan 2 3 gün öncesi gibiyim.akşamları uyku basması.
bende ki göğüs ağrısı uçlarda değil göğüsün tamamına vuran bir ağrı,içten içten sızlama.dokunduktan sonra acıma,yürürken hafif bir ağrı.ve boyut olarak tombullaştı:KK1:.3. gün bugün biraz daha hafifledi tabi

arkadaşlar size şunu söyleyebilrimki eğer hamile kalırsanız göğüs uçlarıı ilişkiden 2 -3 gün sonra müthiş acımaya başlıyor.. yani adet dönemine yakın olan gibi diil. erken başlıyor acımaya.. hemde değişik oluyor bu acıma.. sadece uçlarda başlıyor.. sonrada büyümeye ve sızlamaya başlıyor beta hcg nin etkisiyle.. ben ilk ondan şüphelenmiştim dış gebelik geçiridğimde 3 ay önce.. adetime 15 gün kala başladı göğüs uçalrım acımaya.. acaba dedim ve gerçektnede vardı ama işte maeslef dış oldu:KK43: o bence çok büyük bir belirti..

canim benim adetime 3 gün kala basladi gögüs agrisi yani önceden hhic belirtim yoktu,herkeste farkli olabiliyo

arkadaşlar selam 8 aylık evliyim benimde bende 23 şubatta hastalandım 27 sinde bitti ilk defa hiç ağrım sızım olmadan ve göğüslerde acıma olmadan atlattım fakat 27sinden sonra göğüslerim acımaya başladı üzerine yatamıyorum çok hafif kasığımda ağrı var ve göğüslerimin üzerine yatamıyorum çok şiddetli değil ama dokunamıyorum başına böyle bişey gelen yada bilen varmı hamilelikten şüpheleniyorum üzerine görme diye bir tabir varya acaba öyle bişeymi ?

slm kızlar 53 gün adetim olmadı bu 53 gün içinde damla damla kan ve lekelenmeler geldi sonra 53.gün adetim oldu o da progestan kullandım öle çok koyu bir şekilde geldi hiç adet belirtisi çekmedim ne göğüs sancısı ne karın ağrısı belirtileri olmadı ama adetim bittikten sonra göğüslerim sızlamaya başladı yüzümde de irinsiz sivilce çıktı acaba bu hamilelik belirtisi olabilir lütfen cvplarmısınız??

merhaba arkadaslar benimde bi sorum var..bu ay adetim 10 gun gec geldi ve cok kotu bel agrim oldu 2gun sonrasinda 2gun normalden cok az adet oldum bitti ,goguslerimde agri falan yok arada midem bulaniyor ama fazla degil,sizce hamile olabilirmiyim??test yapmaktan yoruldum artik

benimde günüm geçmeye başlayınca gögsüm agrımaya başladim.öncesinde olmayabilir yanii.amaa bebegimi kaybetim:KK43::KK43:

kızlar yaa benim adetime 3 gün var göğüslerim deli gibi acıyo. normalde adete yakın hep şişerdi acırdı ama bu sefer çok farklı. aşırı aşırı hassaslar. ve eğilince bile acı sızı hissdiyorum. 3 gündür böyle. hamilelik olduğunu düşünmüyorum (deli gibi ümit ediyorum o ayrı=) sizce başka neden olabilir bu sinir bozucu ağrı????

kızlar yaa benim adetime 3 gün var göğüslerim deli gibi acıyo. normalde adete yakın hep şişerdi acırdı ama bu sefer çok farklı. aşırı aşırı hassaslar. ve eğilince bile acı sızı hissdiyorum. 3 gündür böyle. hamilelik olduğunu düşünmüyorum (deli gibi ümit ediyorum o ayrı=) sizce başka neden olabilir bu sinir bozucu ağrı????

aynı durumdayım
artık göğüs kafesim zonklamaya başladı
bebek değilse ne bu doktora gidicem nerdeyse çok ağrıyo
ucu da çok acıyo,
inş gebeliktendir... son 2 gün...

Canım bende bende göğüs hassasiyeti adet günüme 2 hafta kala başladı
ilk başlarda çok acayip canım yanıyordu batıyo gibi oluyodu
şimdi de ağrıyorlar bide çok sert oldular taş gibi
banyo da aynadan baktım mesela kahverengi kısmı şişmiş gibi olmuş büyümüş
bide kenarlarında minik svilce gibi kabarcıklar çıkmış

narmik canım merabalar hamilelik varmı yokmu ne oldun merak ettim seni sende durumlar nasıl ben hala calısmalara devam ediyorum bakalım

Canım bu ay pek çalışma yapamadık..Bu gün adet olmam gerekiyordu ama olmadım..test de negatif çıktı..kısmet bakalım..:)

Canım bu ay pek çalışma yapamadık..Bu gün adet olmam gerekiyordu ama olmadım..test de negatif çıktı..kısmet bakalım..:)

hakımızda hayırlısı canım bende bekliyorum artık nezaman olduysa takınca adet bile gecikiyor dedigin gibi artık kısmet bakalım..

X