göğüs hassasiyeti kesin olur mu?

arkadaşlar size şunu söyleyebilrimki eğer hamile kalırsanız göğüs uçlarıı ilişkiden 2 -3 gün sonra müthiş acımaya başlıyor.. yani adet dönemine yakın olan gibi diil. erken başlıyor acımaya.. hemde değişik oluyor bu acıma.. sadece uçlarda başlıyor.. sonrada büyümeye ve sızlamaya başlıyor beta hcg nin etkisiyle.. ben ilk ondan şüphelenmiştim dış gebelik geçiridğimde 3 ay önce.. adetime 15 gün kala başladı göğüs uçalrım acımaya.. acaba dedim ve gerçektnede vardı ama işte maeslef dış oldu:KK43: o bence çok büyük bir belirti..

Bendede adet bitiminden 1 gün sonra başladı göğüs acısı.2 gündürde uçları acımaya başladı yani toplarsak geneli acıyor ,hassas adetime daha 14 gün var inşallah benimde bu ay tutar aminnnn

Bendede adet bitiminden 1 gün sonra başladı göğüs acısı.2 gündürde uçları acımaya başladı yani toplarsak geneli acıyor ,hassas adetime daha 14 gün var inşallah benimde bu ay tutar aminnnn

ayy hadi niş bu kez bebeğin gelmiştir canımcımm.. valla bilmiyom bene öyle olmuştu.. geçen ayda biliyorsun bende tuhaftı.. hatta o hamiş kaldığımda olan gibi oldu sanıyorum .. ama adaçayı içmiştim. demekki geçen ayki ondanmış canım benim. malesefki regli odum. o kadarda emindim sankii. inş senin bu kez iyi haeberlerini alalım canımm..

ayy hadi niş bu kez bebeğin gelmiştir canımcımm.. valla bilmiyom bene öyle olmuştu.. geçen ayda biliyorsun bende tuhaftı.. hatta o hamiş kaldığımda olan gibi oldu sanıyorum .. ama adaçayı içmiştim. demekki geçen ayki ondanmış canım benim. malesefki regli odum. o kadarda emindim sankii. inş senin bu kez iyi haeberlerini alalım canımm..

canım sağol inşallah :dance:
Ben geçen ay ve bu ay hiç içmedim adaçayını
canım bende ilk defa bu ay emin gibiyim artık allah bilir .benım adetten sonra göğüsler acımaya başlamazdı.
inşallah bebeğim bana sinyal veriyordur:sm_cool:

valla arkadasim benim hamileligimde goguslerim cok degisiklik gostermedi sadece biraz buyudu o kadar...yani diyorlar ya sizliyo,agriyo diye onlar bend eolmadi..kisiden kisiye degisiyor..umarm hersey yolundadir sevgiler

kızlar benim hamile kaldıktan 3 gün sonra ağrımaya başlamıştı şimdi 7 haftalık hamişim

ya benim tek göğsümde aniden acıma başladı hamilelikte tek göğüste acıma olurmu hassasiyet zaten var ikisindede tdavi oldum teste 5 gün var

Kızlar benım bı kızım var normal yolla oldu onda hıc bıse hıssetmedım ıkıcı olmadıgı ıcın tup bebek yaptım dedıgınız gıbı gogus uclarında muthıs bı sızı vardı dokunamıyodum bıle ee sonra ne oldu koca bı negatıf yanı anlayacagınız her ınsanın belırtısı farklı bunyeden bunyeye degısıyor bunları kafanıza takmayın lutfen bende burdan okudum gogus ucu hamılelık belırtısı olabılır dıye ne hayaller kurdum hatta kesın hamıleyım dedım cunkı butun hamılelık belırtılerım vardı ama olmadı kafanızı bunlara yormayın canlarım hakkımızda hayırlısı ıns hepımız hamle kalabılırız =)))))

arkadaşlar ben de geçen ay kimyasal gebelik geçirdim ve benim de o dönemlerde göğüslerinde hassaslaşma ve ellediğimde ağrı hissetmiştim ve hamile olduğumu öğrendim ondan sonra. şimdi 1 haftadır yine hassaslaşma var ve yine dokunamıyorum, bu ayın 20sinde adet günüm var bakalım bekliyorum. inşallah vardır gebeliğim:KK43: herkese hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim...

benımde goguslerımde asırı bı sızlama var ne dokunabılıorum nede uzerıne yatabılıorum adetıme 8 gn var benımkıde yumurtlama tarıhıme yakın basladı agrım halada gecmedı dıger belırtılerım belkı psikolojıktır dıorum ama goguslerım gercek offf beklemek cok zor...

benim adetime 5 gün kala başladı.dokunamayacağım kadar cok acıyorlardı.
dün adet günümdü olmadım göğüslerimdeki acı o kadar şiddetli olmasada biraz var hala

kızlar benimde iki gündür gögüslerimde ağrı ve sızlama var. muhtemel adet tarihim pazartesi. hiç böyle olmazdım. geçen yıl adet döngüm kısa sürdüğü için progestan ilacı kullanmıştım. aynı onu kullandığım zamanlardaki gibi şiddetli ağrı var. normalde hiç böyle olmazdı. bende umutlandım. progesteron seviyesi arttıysa gebe olabilirim diye. bakalım hayırlısı..

kızlar bence buyuk belırtı ben 3 gebelık geçirdim 3 ündede gögüslerımden anladım hamıle oldugumu normalde adetıme 3 gun kala şişer acırdı hamılelıklerımde 1 hafta kala şişip acımaya başladı tabı 3 de hüsranla bıttı düştü bebeklerım araştırıldı kanda pıhtılaşma varmış inş. bundan sonra rabbım tum isteyenlere ve bana tez zamanda hayırlı ve saglıklı bebişler nasip etsın aminnnnnnn

kızlar merhaba. 14 gün önce aşılama yaptırdım yarın adet günüm ama göğüslerim de hassasiyet yok büyümediler de, acaba yine de hamile olabilir miyim?

arkadaşlar bende az önce test yaptım ve 2. çizgiyi gördüm rabbim herkese nasip etsin inş yalnız ben adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor ve göğüslerime el değmiyo o derece ağrı var yarın doktora gideceğim

merhaba rakadaşlar ben hamileyim gögüslerde hassasiyet yok problemmi

böyle şeyleri problem yapmayın...hamilelik belirtileri vüdudunuzun tepkisidir. nasıl herkes farklı karakterlere sahipse hamilelik belirtileri de farklı oluyor....Allah bebeğinize ve size sağlık versin....en önemli şey bu...

arkadaşlar bende az önce test yaptım ve 2. çizgiyi gördüm rabbim herkese nasip etsin inş yalnız ben adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor ve göğüslerime el değmiyo o derece ağrı var yarın doktora gideceğim

hayırlı olsun arkadaşım..sağlıkla al kucağına insallah....süpriz bi bebek mi?

SaĞol canım ınŞallah ama doktorum dÜŞÜk tehlıkem olduĞunu sÖyledı ultrasonda da baya kÜÇÜk olduĞunu sÖyledı Şımdılık yatıyorum 15 gÜn sonra kalp atımını alamazsa bebıŞımı alacaklar

X