Tüp Bebek Merkezleri Ankara Hacettepe Hastanesi Deneyimleriniz..

evet canım.bende görüşmeye gittim ve çok memnun kaldım bayağı uzmanlar bu konuda.bakalım ne olacak.inş hepimizinde hayırlısıyla olur bebişlerimiz bu sefer.buradan ii haberler alırız hep inş.deneyimlerimizi ve yaşadıklarımızı paylaşalım eminim yardımcı olucaktır birbirimize manevi açıdan.

özloş06 yaklaşık olarak bütün konulardaki yazılarını okudum ama kaçırdım mı bilmiyorum burada 3. denemene Gürgan cliniğe mart ayında başlayacağını söylüyorsun fakat neler yaşadığını ve sonucun ne olduğunu yazmıyorsun bunları anlatırsan benim merkez seçme açısından kararıma çok yardımcı olacaksın ben de Gürgan ve ya centrum arasında bir an evvel karar vermeliyim. Şimdiden teşekkür ederim işallah hamilesindir...

selam arkadaş yazılarınızı okudum elimden geldiğince. ben aslında etlik Zübeyde kadın doğum kliniğinde 3 aşılamalarım yapıldı. tam tüp bebeğe başlıyacaktım dokturlar Hacettepe tüp bebek kliniğine başvurmamı istediler dr adı gürkan bozdağ sanırım .Hacettepe tüp bebek için şartları uygun dediler. 02.01.2014 gidecem. ama randevuyu ne zaman almam gerek online den yoksa giderek mi?

aslında Hacettepe hastenesinde memnun kalanlar var dokturlar hastalarına nasıl davranıyorlar. hem aşılamalarda hem de tüp bebek yaptıranlar var mı memnun olanlar var mı

selam arkadaş yazılarınızı okudum elimden geldiğince. ben aslında etlik Zübeyde kadın doğum kliniğinde 3 aşılamalarım yapıldı. tam tüp bebeğe başlıyacaktım dokturlar Hacettepe tüp bebek kliniğine başvurmamı istediler dr adı gürkan bozdağ sanırım .Hacettepe tüp bebek için şartları uygun dediler. 02.01.2014 gidecem. ama randevuyu ne zaman almam gerek online den yoksa giderek mi?

aslında Hacettepe hastenesinde memnun kalanlar var dokturlar hastalarına nasıl davranıyorlar. hem aşılamalarda hem de tüp bebek yaptıranlar var mı memnun olanlar var mı

Kendim gidip gözlemlemedim ama bir arkadaşım 5.tüp bebek denemesini hacettepede yaptırdı diğer denemeleri başka merkezlerdeydi 5.de bebeğine kavuştu çok memnun kalmış.Randevuyu telefon ederek alıyorsun arkadaşım bu şekilde almış.bu numaralardan ulaşabilirsin

internet sitesindeki bölüm telefonları...
0-312-3051955
0-312-3107632

Kendim gidip gözlemlemedim ama bir arkadaşım 5.tüp bebek denemesini hacettepede yaptırdı diğer denemeleri başka merkezlerdeydi 5.de bebeğine kavuştu çok memnun kalmış.Randevuyu telefon ederek alıyorsun arkadaşım bu şekilde almış.bu numaralardan ulaşabilirsin

internet sitesindeki bölüm telefonları...
0-312-3051955
0-312-3107632

teşekkürler arkadaşım not ALDIM TELEFELONLARI

merhaba canım,
öncelikle inşallah hacettepedeki tedavinden olumlu neticeler elde edersin.bende bu ay etlik Zübeyde hanımda tedaviye başladım.bu ay kısmet olursa ilk aşılamam yapılacak.forumda pek fazla etlikte tedavi gören yok sanırım.sen üç aşılmanı da yaptırmışsın sanırım.biraz anlatırmısın canım.süreç nasıl ilerliyor?nasıl davranıyorlar tedavi sırasında?çok tedirginim çok paniğim.birde mesela aşılama sonrasında bilgi veriyorlarmı.geçen hafta gittiğimde yumurtalıklarıma bakıp ilaç verdi doktor ama hiçbir açıklama yapmadı.hep böylemi olacak.devlet hastanesi olduğu için çekiniyorum hani ters bişeyler söylerler falan moralimi bozarlar diye.bir de canım 3 aşılama olmasını onlar mı öneriyor yoksa sen mi istedin.bizim sorunumuz açıklanamayan infertilite.bize de 3 aşılama yaparlarmı acaba?çok fazla soru sordum kusura bakma canım hakkını helal et.sağlıcakla yavrunu kucağına almanı dilerim...

merhaba canım,
öncelikle inşallah hacettepedeki tedavinden olumlu neticeler elde edersin.bende bu ay etlik Zübeyde hanımda tedaviye başladım.bu ay kısmet olursa ilk aşılamam yapılacak.forumda pek fazla etlikte tedavi gören yok sanırım.sen üç aşılmanı da yaptırmışsın sanırım.biraz anlatırmısın canım.süreç nasıl ilerliyor?nasıl davranıyorlar tedavi sırasında?çok tedirginim çok paniğim.birde mesela aşılama sonrasında bilgi veriyorlarmı.geçen hafta gittiğimde yumurtalıklarıma bakıp ilaç verdi doktor ama hiçbir açıklama yapmadı.hep böylemi olacak.devlet hastanesi olduğu için çekiniyorum hani ters bişeyler söylerler falan moralimi bozarlar diye.bir de canım 3 aşılama olmasını onlar mı öneriyor yoksa sen mi istedin.bizim sorunumuz açıklanamayan infertilite.bize de 3 aşılama yaparlarmı acaba?çok fazla soru sordum kusura bakma canım hakkını helal et.sağlıcakla yavrunu kucağına almanı dilerim...

Arkadasim bende 2011 de Etlik Zubeyde hanimda iki kere asilama oldum ama tutmadi bugun ucuncu asilamsmi hacettepe de gurjan bozdag yapti bir haftadan fazla zamandir gidiyorum o kadar memnun kaldim ki gurkan beyin ilgisinden inan bana etlige bidaha adim atmam hic ilgilenmiyolar orda hastalara aciklama bile yapmiyolar hacettepenin normal kadin dogum poliklinigine telefinla randevu aldim asilama dediler ilaclara rapor cikti yuzdesini odedik sadece.bide bugun asilamayi gurkan bey kendi yaptigi icin muayenr ucretini odedik ama etlikte beni rezil etmisler bagirta bagirta rahimi asagi cekip yspmislardi rahim agzin biraz yuksri bakiyi drmislerdi o sanci o kadar berbat ki bugun gurkan bey asilama yapsin diye beklerken stresten olecektim ama gurkan bey gayet normal rahim agzin dedi hic aci sanci cekmeden bikac saniyede yapti adam asilamayi hemde guler yuzuyle konusarak aciklama yaparak yapti cok memnun kaldim eger tutmazsa yine gidecegim ankarada azilama yaptirmak isteyen herkese dr tavsiye ederim ille ozel muayene ucretine gerek yok normal polikilinige sira alincada asilama ve tup bebekleri gurkan bey planliyo zaten.ozel olsa bile 122 lira veriyosun bi kere ama adam cokguzek ilgilenuyo valla...insallah tutar asilamam dua edin arkadaslar...

allah düşürmesin. hacettepe personeli oldugum için öncelikle orayı tercih ettim ama ne kadar buyuk bi hata yaptıgımı daha sonra anladım kesinlikle tavsiye etmem. hacetetepenin adının buyuklugune aldanıp gitmeyin. başketn ün. hulusi hocayı kesinlikle tavsiye ederim. dr. gürkanın daha cok tecrübeye ihtiyacı var.1

Kızlar mrh hacettepe de tedavi goren arkadaslar var mi.ben.de başlıycam ama karar veremedim raporum yok

X