Çatlaklar Rejene Doğum Sonrası Çatlaklar İçin Krem

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Quelle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
549
3
Rejene Kremi

- Özelikle Doğum sonrası çatlaklıklar icin üretilmistir- cildinizin sıkılaşmasına ve elastikiyet kazanmasına yardımcı olur
- çeşitli bilimsel araştırmalar yapılmış ve bu araştırmalar sonucunda kullanılmak üzere üretilmiştir

rejene_callsell.jpg

Bu urunu kullanan varmi bilgi almak istiyorum..

sureklı tv de reklamı donen urun degıl mı bu şakkıdı

evet o yani kullanan varmi ben merak ettim :)
almayi dusunuyorumda faso fiso cikmasin
gerci callsell den aldigim urunlerde oyle birsey yasamamdim ama
bilmiyorum ya

Tv lerde cikiyor burdan yazarsam belki reklam olur..
callsell .tv eger yasaksa silinir:)
halla kullanan cikmadi...
gerci yeni bi urun

vallaha banada cok lazim bu hemde nasil lazim

ise yariyorsa bi zahmet biri solesin kazzik yemeyelim demi

allahim insallah ise yarar da tek 100 euro olsun hemen alcam ayyyyyyyyy

allah rizasi icin biri biseyler solesin bu urun hakkinde kullanan kullanmak isteyen ufffffff

79 euro falan yeni urun oldugu icin sanirim daha kimse kullanmamis ilk ben mi alsam ne
kizlar kendimi kurban edeyim mi :)

ben de düşünüyorum almayı amaaaa işe yaramazsa boşuna para vermiş olacağım

benim kuzenim aldı ve kullandı.kendisi belçikada oturıyor.1,5 aydır kullanıyor ve çatlakların morunu ve çirkin görüntüsünü bir hayli silmiş.valla en çok karın bölgesine kullanmış.harita gibiydi göbüşü.çünkü 5 kiloluk bir tosun doğurmuştu ama bayagı azalmış.hemde karın bölgesini sıkıştıryormuş.sarkıkları toparlıyormuş.bilginize bayanlar:)

canim cok saol ya ..sana guvenerek bende ismarliyorum hemen :) benimde karin bolgem fazla yok ama gideriyorsa en azindan izleri daha cok azaltmasi bile iyi tskr ederim
kuzenini cagirda foruma girsin bi konusalim

açıkçası bende gördüm ama pek işe yarayacağını sanmıyorum ama yinede denemekte yarar var zira yaz geliyo acaba haziranın sonuna kadar değişiklik olurmu alıp kullansam diye düşünmüyo değilim ama yinede çok para be kardeşim yazık yani gerçi güzellik uğruna herşey mübah şayet deneyen olursa lütfen yazsın zira benim çok ihtiyacım var :KK43:((

bide şu uyuz tüylere kesin ve kökten çözümü olan varsa lütfen cevap yazsın çünkü yazın ağdayla uğraşmaktan bıktım:KK43:( pratik ve kökten çözümü olan varsa cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar

vallaha bence catlaklari cikarip sokup atiyorsa karnimizdan siliyorsa bence 79 euro hic bi sey degil ise yariyosa ben 100 veririm diye yazdim ve vermeye raziyimmmmmmmmmmmmmmm

arkadaşlar ben kuzenim fotolarını gördüm.modmor çatlaklrın rengi gitmiş ve toparlamış ama bu kremi uygularken yağlı ve hamur işi yememeye dikkat edin.çünkü çatlakları hızlandırıp tüm vücüda yayan yaglı gıdalarmı haberiniz olsun

Arkadaşlar Nasil Sipariş Vereceğimi Bilmiyorum. Ayrica Da Foruma Yeni Katildim. Lütfen Bana Nasil Sipariş Vereceğim Konusun Da Yardim Dinnn. Hemen Sipariiş Vereceğimde...

ya kesin geçiriyomu sıonuç %100 mü bizde hemen sipariş verelim

X