sezeryan dikişleri

bjk07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
14
0
42
arkadaşlar benim dikişlerimde iltihaplanma oluştu, daha iltihap doğrusu kıl köklerinde. :çok üzgünüm:ama nedense çok canımı sıkıyor çünkü çok kötü görünüyor sanki eski usul dikiş yapılmış giibi... bu durumu yaşayan varmı aranızda, bi öneriye bi fikre ihtiyacım var...:çok üzgünüm:

Gecmis olsun canim benimde sezeryan oldu ama boyle birsey gelmedi basima bir bilgimde yok

bende sezeryan yaptım ama hıc boyle bırsey yasamadım dogrusu estetık dıkıs zaten pek bellı olmuyor gecmıs olsun

buda benim kötü talihim diyebilirmiyim.
teşekkür edrim yinede arkadaşlar... :)

ust komsumunda dikişleri iltihaplanmişti doktora gitti iki delik actılar sıkarak iltihapları cıkartılar tekrar diktiler kadın amöeliyat oldugumda bu kadar canım yanmamıs demıstııı benım ALLAHA sukur oyle bnısey olmadı sıcak tutarsan bısey olmuyo usutmemek lazım

bende sezeryan oldum 31 ocakta estetik dikiş ama kıpkırmızı çizgi halinde belli oluyor zamanla geçer herhalde iltihaplanma mı bilmiyorum ama benim dikişin üstünde şişlik var doktor zamanla geçer dedi devamlı masaj yapacakmışım ki azaldıda.. bence doktoruna göster canım.

üşütmekten mi iltihap kapıyor yani dogumdan sonra öyle mi

bu iltihaplanma cok can yakıyomus ya benim kuzenimde sezeryan olmustu dikişler iltihap kaptı bayagı bir canı yanmıstı

helencım tabıkı usutmekten soguktan oluyo ıltıhaplanma baska neden olabılırkı

bende estetık sezeryan oldum ama bole bı sey yasamadım canım cok gecmıs olsun sıkma canını gecer ınsallah

doktoruma gittim tekrar muayene oldum. bana iltihap sebebini anlattı,
kıl kökleri, terledikçe birde üstüne havasız kalınca iltihap oluşmuş vss vss... söledi işte.. bakım gerekiyormuş, korse kullanarak dikiş bölrgesini açık kalacak şekilde sürekli temiz tutmak gerekiyormuş. antibiyotik ilaç kullandım 5 gün kadar ama halan devam etmekte. 6 nisan da yine gideceğim muayeneye.

deli oluyorum geçmiyor bi türlü sanırım çok fena iiltihap izi kalacak, bakalım kaç yılda düzelecek. bazen kurur gibi oluyor kabuklanıyor, bazende kıpkırmızı canımı acıtıyor ooyyy ooyyy nedir bu çektiğimiz yahu gül gibiydik bi zamanlar dimi ama :)) (:-)

Canm Bende Sezeryan Oldum Ama Bende De Iltihap Oldu Yalniz Seninkinden Bayabi Farkli Benim Içeride Oluştu Enfeksiyon Kapitirilmiş Amelyatta Yada Hemen Sonrasinda Ben 1 Sene Tedavi Gördüm Hatta Bu Yüzden Baya Bi Sorun Yaşadim Kasik Ağrilarim Hiç Geçmedi Adetim Aşiri Sancili Geçti Vs...yani Halende Var Geçmiyor çok Yattim Hastanelerde Antibiyotikler Serumlar Ve Fitiller şimdi De Hamileyim Iltihap Yüzünden Suyumun Erken Gelme Riski Yüksek ...

X