Tüp bebek yaptırıp tutan arkadaslar yardım edin lütfeenn

DALOLIM

pes etmek yok yola devam
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2006
446
5
39
Merhaba arkadaslar sizlere bir sorum olucak yardım ederseniz cok sevinirim. Beni bilen bilir ben 2. tüp bebeğimi yaptırdım transferim oldu ve Allah nasip ederse İnsallah 2 Nisan tahlil günüm. Gecekten bu sefer daha dikkatli oldum fazla yormadı kendimi ama ara ara yumurtalıklarımda ve belimde ağrılarım oluyor bu ne demek yine tutmadı demek mi? ilkinde de ağrılarım olmustu ve tutmadı gerci benim kasıklarım sık sık ağrır üşütünce ama korkmaya başladım. Cok şiddetli ağrılar değil bunlar ama her yumurtalıklarım veya belim ağrıdığında moralim bozuluyor. Sizlere yani tüp yaptırıp tutan arkadaslara sorum su sizlerde de ağrı oluyormuydu lütfen bana yardımcı olun yoksa sizlerde hiç ağrı olmadı mı? Birde en erken kacıncı gün tahlilde cıkar acaba yani 12. değil de 10. gün yaptırsam cıkar mı sonuc? Şimdiden cok tesekkürler arkadaslar yardımlarınızı bekliyorum .a.s.a.s.

canim en basta insallah tutar da yuzun guler .agrilarin normal yumurtaliklarin tutunmaya calisiyolar kilcal damara carptigindan sanci olusuyo benim bildigim bu ama tutmadigini bilemeyiz elbtte sonuclari ogrenir ogrenmez haber et insalla tutmustur

canim en basta insallah tutar da yuzun guler .agrilarin normal yumurtaliklarin tutunmaya calisiyolar kilcal damara carptigindan sanci olusuyo benim bildigim bu ama tutmadigini bilemeyiz elbtte sonuclari ogrenir ogrenmez haber et insalla tutmustur

İnsalah canım. Bende de korku olustu acaba tutmadığı için mi ağrıyo diye. Teşekkür ederim canım biraz içimi rahatlattın.

canim ben 3 kez tüp bebek yaptim ilkindede hamile kalmis ama düsük yapmistim ikinci tutmadi 3 de hamile kaldim yine ve dünyalar tatlisi kizim dünyaya geldi
canim ben 3 dede senin gibi bel ve yumurtaliklarimda agri yasiyordum bu tutmadi demek olmaz inan bende 3 de daha adet görmeden test yapmadan sirf agrim var tutmadi korkusundan günlerce agladim evde test falan yapmadim kendimi okadar tutmadigina inandirdimki taki hastaneye konturole gidip test yapana kadar tutmadi diyordum gögüslerimde siskinlik vardi ilk denememdeki hamileligimde oldugu gibi fakat ben kafamda tutmadigina kendimi okadar inandirmistimki gögüslerimdeki sisligi bile psikolojik olarak düsünüyordum
bak simdi bir bucuk yasinda bi kizim var sende kendini üzme bekle sabirla ama SIK idrarra cikma gögüs sisligi gibi belirtiler olabiliyo ama sende bu yoksa dahi hemen üzülme bu kisiden kisiye degisir umarim sende benim gibi bu yolda yüzü gülenlerden olursun
biraz uzun oldu kusura bakma

canım inşallah tutar sağlıkla kucağına almayı nasip eder rabbim
benimde çok ağrılarım oldu kramplar girdi bu olabiliyormuş ama tuttu veya tutmadı anlamına gelmez kişiden kişiye değişir benimde sık sık idrara gitme göğüslerde hassasiyet ki hala devam ediyor yumurtalarda kramp şeklinde kısa ağrılarım olmuştu ve bugün 5+3 olmasına rağmen hala var çok yeni çünkü bende test yaptırana kadar adet olacağım korkusu yaşadım çünkü belirtiler hep o yöndeydi taki 12. testimi yapana kadar canım valla ben 12. gün yaptım ve 58 çıktı 14. günde 187 çıktı 10 .gün yaptırsaydım belkide değer çok düşük çıkacaktı ve tutmadı diye üzülecektim bende gününü bekle haa unutmadan 8.ve 10 . günlerde estradiol ve progestan testi yaptırmamı istemşti dr um yaptıdım ve değerler oldukça yüksek çıkmıştı gebelik olduğu zaman değerler yüksek çıkıyormuş istersen bu testleri yaptır ama sen bilirsin hayırlı haberlerini bekliyorz

merhabalar,

aranızda blastokist embriyo transferi yaptıran var mı?ve kramp dedikleriniz yanma şeklinde ya da iğne batması gibimiydi.Lütfen cevap verin.4.denemem :KK43:

merhaba arkadasim agrilarin normaldir cünkü bende tüp bebek yaptirdim bebek tutarsa agrilar fazlalasiyor.yumurtalara kiramplarda olur bebek rahim icine tutundugu zaman ortaya cikar bu sancilar.Hatta agrilar daha cogalir.Insallah tutar canim Allah hepimizin yüzünü güldürsün.

Merhaba arkadaslar sizlere bir sorum olucak yardım ederseniz cok sevinirim. Beni bilen bilir ben 2. tüp bebeğimi yaptırdım transferim oldu ve Allah nasip ederse İnsallah 2 Nisan tahlil günüm. Gecekten bu sefer daha dikkatli oldum fazla yormadı kendimi ama ara ara yumurtalıklarımda ve belimde ağrılarım oluyor bu ne demek yine tutmadı demek mi? ilkinde de ağrılarım olmustu ve tutmadı gerci benim kasıklarım sık sık ağrır üşütünce ama korkmaya başladım. Cok şiddetli ağrılar değil bunlar ama her yumurtalıklarım veya belim ağrıdığında moralim bozuluyor. Sizlere yani tüp yaptırıp tutan arkadaslara sorum su sizlerde de ağrı oluyormuydu lütfen bana yardımcı olun yoksa sizlerde hiç ağrı olmadı mı? Birde en erken kacıncı gün tahlilde cıkar acaba yani 12. değil de 10. gün yaptırsam cıkar mı sonuc? Şimdiden cok tesekkürler arkadaslar yardımlarınızı bekliyorum .a.s.a.s.
esmanur mraba cnm ben yenı uye oldum. aynı gun sonuç alıcaz gorunce sasırdım. ya ınşallah allah sana banada ve isteyen herkese anne olmayı nasıp eder. benım transferın ılk gunlerı agrım vardı ama son 3-4 gundur hiçbır agrım yok. bu ne demek bılmıyorum belkıde tutmadı.

gamze79 esmanur inşallah hayırlısıyla güzel bir sonuç alırsınız belirtileri kafaya takmayın herkesinki farklı oluyo allah nasip etsin inşallah bebişlerinize kavuşun burda bizlerle paylaşın

mrhb. arkadaşlar bende ilk tüpbebek denememi yaptırdım.5 nisanda belli olucak benimde yumurtalıklarımda ağrı var ama benim adet dönemimde de hep bu ağrılar olurdu o yüzden çok korkuyorum.Dün sizin yazılarınızı okudum biraz rahatladım ama yinede acaba diyorum... inşallah hepimizin gönlündeki olur:emir_bebek:

arkadaşlar birşey sormak istiyorum.Acaba toplanan yumurta sayısının belli rakamlar arsında mı olmasılazım? Mesela 20-30 arası iyibir rakamdır denebilirmi? Benden 19 tane toplandı 13 tanesi dölendi 9 'u gelişti sadecede....:uhm:kötümü acaba

arkadaşlar birşey sormak istiyorum.Acaba toplanan yumurta sayısının belli rakamlar arsında mı olmasılazım? Mesela 20-30 arası iyibir rakamdır denebilirmi? Benden 19 tane toplandı 13 tanesi dölendi 9 'u gelişti sadecede....:uhm:kötümü acaba

Gayet iyi canım merak etme, 10 tanenin üzerinde yumurta toplanınca iyi deniyo, senin 9 gelişmiş çok iyi maşallah, inşallah hayırlısıyla sonuca da ulaşırlara.s.

canım sağol inşallah tutar hepimizinde. Herkesde farklı oluyormuş tutar kendini hiç üzme duaet yeter .....

canım çok iyi bence,benim ilkinde 11 yumurta toplandı 3 ü döllendi ama sağlıklı yumurta oluşmadı,şimdi 10 toplandı 3ü döllendi iyi kalite dediler transfer oldu 5 nisani beklyrm ama ağrılarım azaldı ara sısıra sancı oluyor bu tutmayacak demek mi??????????????????

mrb canım bende başlıyacam adet olursam üçüncü günü hapa başlıyacam drun sana açıklama yapması lazım ağrılar ve kasılmalar normal miş canım tüp bebeği nereye yaptırıyorsun benimki anatoila tüp bebek merkezi

merhaba arkadaslar bende kasım ayında ilk tüp bebeğimi yaptırdım.cok sükür suan hamileyim.Bende hiçbir agrı belirtisi olmadı .Bence her bünyeye göre değişiyor

Arkadaşlar benim tedavisi başarılı oldu çok şükür ama çok sorumluyum su an rabbim isteyenlere de nasib eder insallah

transfer gununu sayarsak bnmde 4. gunjm ilk gunden beri bel agrim kasik agrim var di ara ara ama bugunn sabah uyandigimda goguslerim berbatti ellemesigim halde sizlayip agriyordu ve aksam dan beri de gob3gimin su alt kismi hani sezeyan olunurda dikis atilan kisim varya arada adet olacagimda hissettigim sizi var kramp varr. tuvalete cok sik cikiyirum tutmadimi acaba adetmi olcam ki korkuyorim adet olmaktan..
kapi calsa telefon calsa telefonda filn cikn reklm sesinnden hmn tirk atiyorumm.boyle cocuk dururmu. bn iyice yitirdim umudumj seytan ilaci bile birak dio..

X