Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Kadını Boğa Erkeği Arasındaki Uyum

pelin'e

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
26
0
AKREP KADININA GÖRE BOĞA ERKEĞİ
Boğa erkeği, her şeyi söyleyebileceğiniz bir eştir. Sorun, yardıma ihtiyacınız olsa bile birine güvenmeyi istememenizdir. Her zaman tek başınıza başarmak istersiniz. Ama aşk, kendini tamamen açmak, hayal kırıklığına uğraşanız bile kendini tehlikeye atmak yeteneği değil midir? Kendi iç çelişkilerinizi aşmaya çalışın ve korkmayın. Boğa duygularla oynayan bir erkek değildir.

Onun kadınların kahramanı olduğunu söyleyen arkadaşlarınızın huzurunuzu bozmasına izin vermeyin. Doğru kadını bulduğunda, sakinleşeceğini ve size gerçek bir yuva vereceğini göreceksiniz. Tabii ki Akrep ve Boğanın farklı kişiliklere sahip olduğu bir gerçektir. Onun dikkafalılığı sizin sinirlerinize, sizin duygu patlamalarınızda, onunkine dokunacaktır. Zıt kutuplar birbirini çekmez mi zaten? :nazar:

en sevmediğim boğa erkeğidir,inatçımı inatçıdır akrep bayanı onu idare eder bence

benim eşimde boğa çok zor idare etmek ama iyi anlaşıyoruz tabi benim rolüm büyük

bugün nikah tarihi aldık 4 ekime. benim de müstakbel eşim olcak inatçı nişanlım:)idare ederim ben aşkumu

bence en uyumsuz ama en tutkulu aşklar burdan çıkıyor ben akrep kadını olarak en güzelilişkilerimi boğa erkeğiyle yaşadım=)

esim boga ben akrep 9 yildir evliyiz ve hala ilk günkü gibi kiskanir sever:eek: beni cok ilgili allah bozmasin sizde bulun kizlar bir boga erkegi benden söylemesiopuyorumnanaktan

Merhaba ben de yaklaşık olarak 2 yıldır bir boğa burcu erkeğinden hoşlanıyorum fakat, onun benden hoşlanp hoşlanmadığını anlayamıyorum .Siz 9 yıldır evliymişsiniz.Bnde akrep burcuyum ve bir b:sm_confused::sm_confused:eek:ğayı seviyorum ama ona nasıl yaklaşmam gerektiğini bilmiyorum bana yardımcı olursanız çook sevinirm.Sevgiler...:sm_confused::

Merhabalar ben de boğa burcu bir erkeği seviyorum fakat ona naıl yaklaşmam gerektiğini bilmiyorum kendim akrep burcuyum sizce nasıl davramam gerekir yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Çünkü anlayamıyorum onun davranışlarını benden hoşlanıp hoşlanmadığını ...=(( teşekkürler...

bende buldum ama cok duygusal bıraz sesını yukselt hemen alınıyor kızıncada gonlunu almak cok zor oylemıdır acaba :KK43:

Ben akrebim guclubacismile

eşim de boğa :dilcikar:

4 yıllık evliyiz :asigim:

hep dengeledik birbirimizi :1hug:

bence en uyumsuz ama en tutkulu aşklar burdan çıkıyor ben akrep kadını olarak en güzelilişkilerimi boğa erkeğiyle yaşadım=)
hemde ne uyumsuz yani zevkler renkler hersey yaa esimle 2 yildir evliyiz 2 yil flort ettik ama varya birbirimizi çok sevmemize ragmen hiç bir yanimiz uyusmuyor ama her eve girdiginde gulumseyerek girer oper beni askim o benim canim kocacum
opuyorumnanaktan
esim boga ben akrep 9 yildir evliyiz ve hala ilk günkü gibi kiskanir sever:eek: beni cok ilgili allah bozmasin sizde bulun kizlar bir boga erkegi benden söylemesiopuyorumnanaktan
bencede :)

Merhabalar ben de boğa burcu bir erkeği seviyorum fakat ona naıl yaklaşmam gerektiğini bilmiyorum kendim akrep burcuyum sizce nasıl davramam gerekir yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Çünkü anlayamıyorum onun davranışlarını benden hoşlanıp hoşlanmadığını ...=(( teşekkürler...

boga erkekleri bence duygularini çok içlerine atiyorlar, suan hamileyim dusuk tehlikesi yasadim o kadar uzulmus ki hiç belli etmedi butun gun basi agridi halbuki benle paylassa bu kadar olmayacak ama paylasmiyorlar duygularini napalim bizde boyle sevdik

ay bide boga erkegi çok gizemli olur ondan akrepin ilgisini çeker çozmeye çalisir sonrada asik olur haha :)

benimde erkek arkadaşım boğa burcu ilk zamanlar çok inatçı uyuz bişidi =) hiç duygularını paylaşmazdı ne kavgalar ettim o huyu ve inatçılığı yüsünden ikimizde inatçı zor oluyodu şimdi kuzu gibi oldu kuzu burcu olsa ona cuk otururdu yani buseferde hiç susmuyo ne hissetse anlatıyo gecenin bi vakti uyandırıp anlatıo=)) Allah bozmasın ben yinede çok memnunun 3 sene oldu maşallah herşekilde birbirimizi tamamlıyoruz..

bizim ilişkimizde(yeni ayrıldık gerçi) hep inatçılık benim cephemde oluyordu.beni inanılmaz idare ettiğini söylemeliyim ama daha fazla dayanamadı bana ve kaçtı:KK70:

Benim sözlümde boğa burcu..Gerçekten çok inatçı (ben zaten inatçıyım) ve çok alıngan :KK20: Nasıl bir evlilik hayatımız olur merak etmiyor değilim..Tabii Allah nasip ederse(inşşşş)..:KK23:

Ben de sizdeim kızlar. Ben akrep O da boğa.

Valla benimksi duygularını hiç gizlemez, alıngan hele hiç değildir yüzüne tükür yağmur der :KK70: :KK70: Bi inatçılığını da görmedim gerçi ben ona birşey dediğim zaman hep onun çıkarına olan tarafı bulup onun üzerine gidiyorum, o da hemen kabul ediyo garibim :KK70: Kanıyor hemen güya çok akıllı, çok zeki ama bana söökmez :KK47::82::KK16:

benim esimde oga ve gercekten inatci.ben daha esim kadar inatini gormedim diyebilirim.asabiyla da cok oynamamak gerekiyor bozuluyor sora :KK1: yani cok ustune gitmemek lazim sabirlidir ama patladiginda iyi patlar.caliskandir kafasini koydugunu yapmak icin varini yogunu koyar oryaya hirslidir kolay vazgecmez.biseyi kafasina koyduysa hirs yapar gayret eder.bazen o beni bazne ben onu idare ederiz en cok ben onu idare ederim tabi.ailesine evine duskundur.iyi bir babadir hem sonra.yani cok ortak tarafimiz var diyemem tipik boga cunku benim esim ama evlilik genelde huzurulu geciyor onlarla

benimki birde yabancı.. ama hiç fark yok tipik boğa. inat... sabit fikirli bi tek onun söylediği doğru... sadece hiç kıskanç değil hatta çok rahat.. keşke biraz kıskaç olsaydı :S

benimde erkek arkadaşım boğa burcu ilk zamanlar çok inatçı uyuz bişidi =) hiç duygularını paylaşmazdı ne kavgalar ettim o huyu ve inatçılığı yüsünden ikimizde inatçı zor oluyodu şimdi kuzu gibi oldu kuzu burcu olsa ona cuk otururdu yani buseferde hiç susmuyo ne hissetse anlatıyo gecenin bi vakti uyandırıp anlatıo=)) Allah bozmasın ben yinede çok memnunun 3 sene oldu maşallah herşekilde birbirimizi tamamlıyoruz..

hadi ya sonunda kuzu olabiliyorlar mı :KK70: ben de 7 aydır baya mücadele ediyorum ama az kavga etmedik de değil :KK70: neyse o da yavaştan dize geliyor gibi ama bakalım kuzu yapabilecek miyim :KK70:

hadi ya sonunda kuzu olabiliyorlar mı :KK70: ben de 7 aydır baya mücadele ediyorum ama az kavga etmedik de değil :KK70: neyse o da yavaştan dize geliyor gibi ama bakalım kuzu yapabilecek miyim :KK70:

biz de bu grubtanız ben akrep eşim boğa... :KK52:
ileride biraz olsun düzeliyorlar ama çok çaba lazım çooooooook..akrepler de tuttuğunu koparan olunca boğayı idare edebiliyor sabırla :KK14:
eşim herkese inat eder ama bana asla.. :KK1:
akrep kadını eğer bi boğayı elde etmek istiyorsa çok zeki olmalı bana göre...çünkü boğalar gizemli,sırlarla dolu,duygusuz gibi görünen duygularını yoğun yaşayan tiplerdir...çok karmaşık gözükür...

X