Aile Planlaması Norlevo Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Bu hap artık türkiyede satılmıyormuş arkadaşlar siz nasıl alıp da içiyorsunuz?
bir de lütfen alışkanlık haline getirmeyin aşırı hormon yüklemesi oluyor,çok zararlı. en iyi ihtimalle adet düzeninizi bozarsınız...

Merhaba, 19 ekimde adetimin son gününde iliskiye girdim , bosalma oldu ve akabinde ertesi gun (yaklasik 6 saat icinde) eczaneden ella aldim kullandim ve ilaci hemen aldim diye bir daha gebelik testi yapmaya gerek duymadim adet takvimime gore 10 kasimda tekrar kanamam olmasi gerekirken ki cok duzenlidir 2 gun gecikti sadece goguslerim sisti ve hassasiyet olustu ama bu durum iki haftadirfalan boyle sizce hamilelik ihtimalinde durmaya baslamalimiyim???

çok düşük olsa da gebe olma ihtimalin var ilaç içmişsin yan etkileri olabilir biraz daha bekle olmazsa test yap

Merhaba,bu gun erkek arkadaşımla ilişki sırasında prezarvatif yırtıldı 1 saat içerisinde ella içtim. Normalde de polikistik over sendromum var yani doğum kontrol hapı kullanmadan adet olamıyorum. Yaklaşık 1 senedir içiyordum ama bu ay ilaç kullanımını bıraktım ve adet de olamadım yaklaşık 1 ay 15 gündür. Sizce hala hamilelik riskim var mı fikir verirseniz sevinirim.

Merhaba erkek arkadasimla adetim bittikten bi kac gun sonra korunmasiz iliski yasadik. geri cekilme yontemiyle. ama yinede korunmasiz oldugumuz icin her ihtimale karsi ertesi gun hapi kullandim. yinede cok taktim kafama. gecen ayin 20sinde adet olmustum bugun 20si hala yok ara ara agrilarini hissediyorum ama gelmiyo bi turlu nolur yardim edin

Merhaba arkadaşlar bende ella kullandim adet gunumden 3 gun once hastalandim ilk cok az geldi sonraki 3 gun baya yoğun geldi suan arada agrim oluyor birde iltihaplanma var normalde bundan kaynakli olabilir mi agrilarim

X