Ankaral Anni adaylar hangi Hastane, doum cretleri...

bende medicanada dogum yaptım, doktorum türkan örnek'ti, hastaneden calısanlarından temizliğinden doktorumda inanılmaz memnun kaldım hatta bende sonra 3 arkadasım daha orada dogum yapmaya karar verdı, emeklı sandıgı mensubuyum ve epıdural normal doguma 1.900 tl ödedik

ben kesinlikle Muammer Doğan'ı tavsiye etmiyorum. be ikinci düşüğümde hoca takibinde omak için gitmiştin ancak tam bir fiyaskoydu, bebeğin alınmasında hoca girecekti ama sonra ne oldu anlamadım asistanına yaptırdı takinide USG kontrolüne gerek yok dedi 2 gün sonra özel bir merkezde yaptırdığım USG de radin içinde 3,5 cm hematom görüldü 15 gün pıhtının atılamsı için tedavi oldum ve bunların hepis Muammer Doğan'ın USG kontrolüne gerek yok deyip USG yapmaması yüzünden oldu. bebeğimi kaybettiğime mi üzüleyim, kendi sağlığımın bozulduğuna mı bilemedim çok kötü günlerdi:KK43:( bu nedenle Muammer beyi tavsiye etmem kesinlikle

bende muayeneye medart a gidiyorum.doğum için ya güven yada bayındır ile anlaşmaları varmış.bende bayındırı seçtim.daha önce bir iki kere muayeneye gitmiştim bayındır hastanesine muameleleri hemşireleri doktorları hatta gişe görevlileri bile çok ama çok ilgiliydi yataklı servislerini hiç bilmiyorum ama

doktorum ve anestezi uzmanıyla birlikte gidicez doğuma yani sadece doğumhaneyi ve odayı kullanıcaz gibi bişi.doktorumdanda çok memnunum zaten medartta haluk balkaya

fiyatı hakkında bir fikrim yok sormadım henüz.özel sağlık sigortamız var şu ana kadar hiçbir tetkik yada muayeneye ücret ödemedik.farkıda almıyorlar promosyon olduğu için işyerine

ama bayındır hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

a.s. selam kızlar bende zekai tahirle hacettepe arasında kaldım, ama sanırım hacettepede yapıcam doğumumu, orda ilk gitiiğim prof. doktora devam edicem, doğumumuda inş epidural normal yapıcam süit odasını tutarak, hacettepede doğum yapan arkadaşlar bize hastanedeki tecrübelerinden bahsedebilirlermi, benim hala endişelerim var :çok üzgünüm:

Canım senin bebeiş doğdu şimdiye büyüdü bilee hacettepde mi yaptın bu yazdığın gibi süit ve epiduralli nasıl oldu bende profa gdiyorum ama epidural anestezi zor iş dedi bulmak lazım felan dedi nasıl olcak birbilgim yok bana bilgi verirmisin?

X