Ankaral Anni adaylar hangi Hastane, doum cretleri...

handerya

Zeytinim benim!
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
3.711
5
ankaralı anniş adayları hastaneler hakkında araştırma yapanınız var mı hangi hastane ne kadar?

ben akay hastanesinde doğum yapıcam.emkli sandığı benimki 1800 ödicem doktor parasıyla birlikte.güven, bayındır,mesa bunlrı da araştırdım fiyat ve ortam açısından en iyisinin akay olduğuna karar verdim.özel muayenehanesine gidiyorum doktorun,o da akay uygun dedi.

akay hastanesi 1800 ytl.doktorum burayı önerdi ve arkadaşım da burda doğum yaptı çok memnun kaldı.

Zekai Tahir Burak ya da Hacettepe düşünüyorum.
Yeni doğan üniteleri çok iyi olduğu için.
Büyük ihtimalle Zekai Tahir Burak olur

Zekai Tahir Burak ya da Hacettepe düşünüyorum.
Yeni doğan üniteleri çok iyi olduğu için.
Büyük ihtimalle Zekai Tahir Burak olur

bende aynı sebeplerden ve doktorum o hastanede çalıştığından zekai tahiri düşünüyorum ,ben doğumu epidural normal istediğimi söyledim doktorum her isteyene epidural anestezi yapılmadığını buna anestezi uzmanının karar verdiğini söyledi ama hastanenin vip hasta yada refakatli doğum gibi bir durumu varmış belli bir ücret karşılığı özel doğum yaparsan epidural yaptırabiliyormuşsun şansımı deneyeceğim sanırım,umarım o gün yer yok falan demezler

bende aynı sebeplerden ve doktorum o hastanede çalıştığından zekai tahiri düşünüyorum ,ben doğumu epidural normal istediğimi söyledim doktorum her isteyene epidural anestezi yapılmadığını buna anestezi uzmanının karar verdiğini söyledi ama hastanenin vip hasta yada refakatli doğum gibi bir durumu varmış belli bir ücret karşılığı özel doğum yaparsan epidural yaptırabiliyormuşsun şansımı deneyeceğim sanırım,umarım o gün yer yok falan demezler

canım doktorun zekaı tahirden mı ismini alabılrımıyım memnunmusun doktorundan peki ben hala bı karar veremedimde doktor ıcın yardımcı olursan sevınırım a.s.

canım doktorun zekaı tahirden mı ismini alabılrımıyım memnunmusun doktorundan peki ben hala bı karar veremedimde doktor ıcın yardımcı olursan sevınırım a.s.

evet canım zekai tahir hastanesinin doktorlarından muammer doğan, ben özeline gidiyorum yeri kızılayda( merkezi olması da iyi oluyor) tetkikler için hastaneye gidiyorum ben memnunum doktorumdan tavsiye edebilirim

evet canım zekai tahir hastanesinin doktorlarından muammer doğan, ben özeline gidiyorum yeri kızılayda( merkezi olması da iyi oluyor) tetkikler için hastaneye gidiyorum ben memnunum doktorumdan tavsiye edebilirim

cnm ozel olcak ama muyane ne kadar bırde dogumuda zekaı tahırde yapcaksın degılmı ılgılı doktor yanı memnunsun bır sorum daha olcak her ay cagırıyormu kontrole cnm nasıl gıdıyorsun tşk ederım cvp verdıgın ıcın cnm benıma.s.

cnm ozel olcak ama muyane ne kadar bırde dogumuda zekaı tahırde yapcaksın degılmı ılgılı doktor yanı memnunsun bır sorum daha olcak her ay cagırıyormu kontrole cnm nasıl gıdıyorsun tşk ederım cvp verdıgın ıcın cnm benıma.s.

canım ben bir tanıdığım aracılığıyla gitmiştim bana biraz indirim yapmıştı şu an bildiğim kadarıyla 200ytl muayene ücreti her ay gidiyorum ve her ay kan ve idrar tahlili yaptırmamı istiyor,kontrollere muayenehanesine gidiyorum kızılayda olduğu için gidişim zor olmuyor canım

a.s. selam kızlar bende zekai tahirle hacettepe arasında kaldım, ama sanırım hacettepede yapıcam doğumumu, orda ilk gitiiğim prof. doktora devam edicem, doğumumuda inş epidural normal yapıcam süit odasını tutarak, hacettepede doğum yapan arkadaşlar bize hastanedeki tecrübelerinden bahsedebilirlermi, benim hala endişelerim var :çok üzgünüm:

ablam zekai tahirde iki kere dogum yapti,birincisinde acemilik iste normal bölümünde yapti ve bizde oda hic memnun kalmadi tabi bundan 5 sene evveldi..ikincisinde vip odalari var onlardan ayarladilar,nisbeten daha iyi oldu..zekai tahirde yapacak olanlar vip`i arastirmanizi tavsiye ederim

akay hastanesi 1800 ytl.doktorum burayı önerdi ve arkadaşım da burda doğum yaptı çok memnun kaldı.

cnm bende temmuz annesiyim ama belki haziranın son günleri de olaabilir sezeryan düşünüyorum da bende akay da olcam drum 3000 ytl dedi
doktorum zekai tahirin doktoru süleyman eserrdağ...sen nası öle uyguna yaptırıyosun onu sorcaktım...:uhm:

Ben de Lokman Hekim'de yapicam dogumumu. Tavsiye uzerine gittim. Doktorumdan da cok memnunum bakalim . Ama yeri bize uzak Etlik'te.

cnm bende temmuz annesiyim ama belki haziranın son günleri de olaabilir sezeryan düşünüyorum da bende akay da olcam drum 3000 ytl dedi
doktorum zekai tahirin doktoru süleyman eserrdağ...sen nası öle uyguna yaptırıyosun onu sorcaktım...:uhm:

cnm gayet basit 1.500 YTL sini hastane alıyor 1.500 Ytl sinide doktor alıyor , bende süleyman beye gitmeyi düşündüm önceden tel de görüştüm banada 3000 ytl demişti sonradan hastaneyi aradım sordum 1.500 ytl dedi, yani fifty fifty anladın

Akay Hastanesinde Doğumyaptim.doktoruma 850 Hastaneye 950 ödedik.emekli Sandiği Oldğu Için.çok Memnun Kaldim.ilgi Süperdi.tavsiye Ederim.

Günaydın bende Akay hastanesine gidiyorum doğum ve doktor 2 gece yatış 1.750,00 tl Doktorumda Tolga Ecemiş Çok memenunum..

Ben medicanadan Prof. Hakan Şatıroğluna gidiyorum. Doğumu hakan bey yaparsa medicana'da toplam 4,5 milyar ücret veriyorsunuz.Bu arada imkanı olan arkadaşlar ben devlet hastaneleriyle ilgili hiç iyi şeyler duymadım. ımkanınız varsa özele gidin derim. Benim arkadaşım zekai tahirdeydi galiba bi devlet hastanesinde yaptı doğumu çok kötüymüş herşey. Mesela bi sancı odası varmış kadınların toplu bulunduğu orda bağıranları geçen hizmetliler azarlıyormuş niye bağırıyorsun diye.Ayrıca çarşaflar falan pismiş. Kız kendi kalkıp oralardan temiz çarşaf bulup sermiş kendine. Önünden bile geçme oraların dedi bana.

X