Bebek Cinsiyeti Tahminleri

çin takvimi tutmadı ama kameri takvimi (otomatik hesap yapan) tuttu.ben inanmıyorum bunlara ama meraktan baktım şimdi.cinsiyet için söylenen farklı yöntemler var.

zaten dogru olan kameri takvimdir.cin takvimine bakarkende üzerine 9 ay eklemen gerekiyor.ama kameri takvimde zaten 9 ay üzerine eklenipte sonuc veriliyor.

yok benimde doğru çıkmadı.Kız diyor takvimde ama yine oğlum olacak.İnanmayın derim bu takvime:)

benim doğru cıktı kızlar takvime göre oğluşum oluyo.doktorun dediğine görede öylee.saglıkla bi kucagıma alsam bi an önce

bana kız olacakmış gibi geliyor nedense bebeğim. daha belli olmasına biraz var ama ben cok merak ediyorum. bi hırsım yok tabi bu konuda ama inş cok sağlıklı olur...

daha cinsiyeti belli değil bebeğim küçücükkk çünkü ama çin takvimine göre erkek benim gönlümde kız var ama içime hep erkek doğuyo tabi enallah önemlisi sağlıklı sıhhati bi bebek nasip etsin herkes

hanımlar Çinliler boyle bir takvim yapmıs olsalr kendi aylarının isimlerini vermezler miydi? yani demek istedigim onların yılbası farklı, ayları farklı. yani ocak subat diye gitmiyor yani tutsa bile bana pek inandırıcı gelmiyor. gunumuze uyarlanmıs sekli bu dense bile pek inanmıyorum.

www.yorumcu.com var. orada da cinsiyet tahini var. oradan deneyin bir de. aslında paralı ama bedava uyelik alabiliyorsunuz 1 gun icin.

ya inanmayin takvimlere allah size zaten belirlemis ne verecegini saglikli olsun o kadar cok kiz veya erkek isteyenler varki o zaman kimse kalmazdi herkesin istedigi olurdu ve kimse Alahdan dilemezdi inanmayin derim batil inanc bence

yok yaa bendede çıkmadı hiç inandırıcı değil ne yani cinsiyeti zaten erkek belirliyo kocandan gelecek spermin senin doğum tarihinle ne alakası var çok saççmaa

X