Bebek Cinsiyeti Tahminleri

SeADeniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
566
3
Hamile olupta bebeğinin cinsiyetini merak etmeyen varmıdır?Acaba kızmı,erkekmi???diye aklından geçirmeyen???Bebeğiyle ilgili hayallere dalmışken acaba kızımmı diyeceğim,oğlummu??diye kim düşünmezki?

Bu hep böyledir.....Cinsiyeti öğrenmenin en iyi yolu doğurmak olsada:)))Bence biraz eğlenmenin hiç mahsuru yok.....:))Tabiki herkesinde benimde ilk dileğim herzaman,hayırlı ve sağlıklı evlatlar olması...Ama merak etmedende durulmuyor:)))şutarafagitti Bebek hareketleri sağ tarafta hissedilirse bebeğin erkek,sol tarafta hissedilirse bebeğin kız olacağına işaret edermiş... Bunun Gıbı Sızınde bıldıklerınız var sa paylasabılırmısınız :):dance::teytey:

canım bende ikizlşerime hamileyim tedaviyle oldu benim ve benim yumurtalarım sağ taraftaydı.........
bebeklerimin ikiside altlı üstlü sol taraftalar başından beri............bu söylediğin bence doğru değil........
bende şöyle biliyorum eğer çok erkenden hareketlerini hissdiyorsan be ultrasondada hareketliyse karnın sivri olursa erkek yayık şekilde olursa kız ben bu gidişimde allah nasip ederse belki cinsiyetini öğrene bilriz.........

allahım hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin.............

bende hareketlerini erken hıssedersen KIZ olur dıye bılıyordum.tam tersi..valla herkes birşey diyor anlamadım...
bende çok merak ediyorum cinsiyetını.kız doğuoyr içime hep eşimde bnde ruyalarımızda kız görüyoruz..
hayırlısı dıyorum tabi..hERKSE SAGLIKLI BEBİŞLER...

kalçana ve basenlerine kilo alırsan kız,
yok sadece göbek çıkarsa erkek,bu birçok kişi de tutuyo tanıdığım,hatta hepsinde:)

:) Ay ne guzel bır yorum daha once duymustum benım ıcıme erkek doguyo ve bu yorumunda onu gosterdı ılk hamılelıgımde kalcadan cok almıstım :) suan ıse gobegım daha ılk aydan cıkmaya basladı :) saglıklı olsun ılk dusundugum .)

Amin guLan hepımıze basta saglıklı olmak dılegıyle hayırlı evlatlar nasıp etsın bu arada senın az kaldı cınsıyetını ogrenmeye
canım bende ikizlşerime hamileyim tedaviyle oldu benim ve benim yumurtalarım sağ taraftaydı.........
bebeklerimin ikiside altlı üstlü sol taraftalar başından beri............bu söylediğin bence doğru değil........
bende şöyle biliyorum eğer çok erkenden hareketlerini hissdiyorsan be ultrasondada hareketliyse karnın sivri olursa erkek yayık şekilde olursa kız ben bu gidişimde allah nasip ederse belki cinsiyetini öğrene bilriz.........

allahım hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin.............

Hamile olupta bebeğinin cinsiyetini merak etmeyen varmıdır?Acaba kızmı,erkekmi???diye aklından geçirmeyen???Bebeğiyle ilgili hayallere dalmışken acaba kızımmı diyeceğim,oğlummu??diye kim düşünmezki?

Bu hep böyledir.....Cinsiyeti öğrenmenin en iyi yolu doğurmak olsada:)))Bence biraz eğlenmenin hiç mahsuru yok.....:))Tabiki herkesinde benimde ilk dileğim herzaman,hayırlı ve sağlıklı evlatlar olması...Ama merak etmedende durulmuyor:)))şutarafagitti Bebek hareketleri sağ tarafta hissedilirse bebeğin erkek,sol tarafta hissedilirse bebeğin kız olacağına işaret edermiş... Bunun Gıbı Sızınde bıldıklerınız var sa paylasabılırmısınız :):dance::teytey:

slm cnm saolasın benımde doktor kız dedı ama sag tarafımda artı bide erkek dıo bütün komşularım kısmet ne kızım var nede oglumelı aya düzgün saglıklı olsunda ne olursa olsun

Arkadaşlar benimde ordan burdan duyumlarıma göre hamileliğin erken dönemlerinde et ve peynir tüketenin erkek bebeği meyve tüketeninde kız bebeği olurmuşş dahada cokkk var amaaa yazamadım:)

benim karnım top gibi çıktı arka taraftan kilo almadım.hareketlerini erken hissetmeye başladım ve halaa hep sağ kasığımı tekmeliyor bu belirtiler erkek olarak bilinir halk arasında ama dr um kız oldunu söyledi.bence bu tarz duyumlardan etkilenmeyin.bana herkez erkek olacak dedi dr kız deyince şaşırdım çünkü erkeğe odaklamıştım kendimi.en iyisi sabırla ve duayla beklemek:)

bende deli gibi sucuk penir yedim
peyniri hala yiyom:)
bide hiç bulantım olmadı
karnımda ilk çıktığından beri top

:) Murgızcım ee Sonuc Erkektır dımı =)) cunku Senın ozellıkler Erkegı belırtıo :) benımde Canım he sucuk ve peynır ıstedı :) Suan cınsıyetı bellı olmadı Ama hayırlısı ıle:)3 hafta sonra ogrenırız ıns:)

Arkadaşlar benimde ordan burdan duyumlarıma göre hamileliğin erken dönemlerinde et ve peynir tüketenin erkek bebeği meyve tüketeninde kız bebeği olurmuşş dahada cokkk var amaaa yazamadım:)

bence bunlara çok inanmayın arkadaşlar allah sağlıklısını versin ona bakarsanız bende ağzıma tatlı koymuyorum hep ekişi yiyorum
ye ekşiyi doğur ayşeyi
ye tatlıyı doğur hakkıyı demişler inanalım mı yani eeeeee:))))))))))))))99

:) Fundag Canım bızde ınanmak ıcın Ole bı konu baslatmadık Zaten Sırf Eglenmek olsun:) hem nerden bılıyorsun daha cok yenı hamılesın =))ya Aysen olursa ( En saglıklısından ) :)

bende et ürünleri yedim kalçamdan kilo almadım göbeğim var, herkes erkek dedi bende erkek diye odaklanmıştım doktor kız dedi eşim hala inanmıyor ...insanların söylediklerine kaptırmamak lazım gerçekten herşeyin hayırlısı sağlıklı olsunda hepsinin yeri ayrı:))
bende daha yeni öğrendim kız olduğunu öğrenmeden yazmak istiyordum bi türlü fırsat olmadı.

arkadaslar slm!benım 3 yasında bır kızım var allah nasıp ederse eger 2.bebegı dusunuyoruz ve bunun erkek olmasını cok arzu edıyoruz acaba bununla ılgılı bır bılgısı olan var mı paylasırsanız sevınırım.cın takvımını kullanan var mı sızce tutuyormu bırde yorumcu dıye bır sıte var onun hakkında da bır bılgınız varmı cevaplarınızı sabırsızlıkla beklıyorum:1rolleyes::

CANIM BU TAKVİM TUTUYOR.BAZI ARKADASLARDA YAPSINLAR BAKALIM TUTUYORMU.SENDE İLK BEBEĞİNİDE HESAPLA BAKALIM DOGRUMU BANADA HABER VER.http://www.isimler.web.tr/cin+kameri+takvimi.html

CANIM BU TAKVİM TUTUYOR.BAZI ARKADASLARDA YAPSINLAR BAKALIM TUTUYORMU.SENDE İLK BEBEĞİNİDE HESAPLA BAKALIM DOGRUMU BANADA HABER VER.http://www.isimler.web.tr/cin+kameri+takvimi.html

cnm benim ilk çocuğum kız ama bu takvime göre erkek çıkıyo yani bende tutmadı:1no2:

canım benım ılk bebegım tutuyor kız ama gecen seneden hamıle kalan 6 kısının hep tersı cıktı ve onlar bu takvımı kullanarak hamıle kalmıslardı

X