iyi geceler çayı

Suko

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2006
1.711
12
Arkadaşlar h.mana adlı markanın iyi geceler çayını kullanan var mı aranızda biz bu akşam deneyeceğiz inşallah iyi gelir bakalım

kıme kullanıyorsun canımmmmmm?????????

ılk defa duydum suko sende benı oldurecksın yahuuuuu:)))))))))))))))))))))))))

ben aynı markanın still çayını içiyorum. emziren anneler için yazıyor üzerinde süte çok iyi geliyor.

oda ne ki ben ilk defa duydum..nerden bulursunuz bacım böyle şeyleri...bi zararı felan olmasın..hem senin cimcime niye uyumuyo bakayım ninni felan denedinmi..benim yaramaz da beşikte sallanmadan uyumuyor..nedir bunların elinden çektiğimiz..

oda ne ki ben ilk defa duydum..nerden bulursunuz bacım böyle şeyleri...bi zararı felan olmasın..hem senin cimcime niye uyumuyo bakayım ninni felan denedinmi..benim yaramaz da beşikte sallanmadan uyumuyor..nedir bunların elinden çektiğimiz..

Oldukça güvenilir ve bilindik bir marka h.mana zararı olacağını sanmıyorum valla gece bir üç saate yakın uyuyor ondan sonra bizim mesai başlıyor sabaha kadar memede uyuyor yatağa koyuyorum bir saate kalmadan uyanıyor bu böyle devam edip gidiyor gündüzde pek uykusu yok bu zamane çocuklarının çoğu böyle sanırım senin yaramaz ne kadarlık?

Oldukça güvenilir ve bilindik bir marka h.mana zararı olacağını sanmıyorum valla gece bir üç saate yakın uyuyor ondan sonra bizim mesai başlıyor sabaha kadar memede uyuyor yatağa koyuyorum bir saate kalmadan uyanıyor bu böyle devam edip gidiyor gündüzde pek uykusu yok bu zamane çocuklarının çoğu böyle sanırım senin yaramaz ne kadarlık?

benim kızda teyzesi 4,5 aylık oldu..2,5 aya kadar bizimde uyku sorunumuz vardı allaha şükür şimdi düzeldi..gece 11 den ertesi gün öğlen 12 ye kadar 3 er 4 er saat arayla uyanıp emip tekrar uyuyor..öğlen 12 den gece 11 e kadarda 1,5 saat arayla uyuyor..alıştırmak epey zor oldu ama sonunda başardım..ayağımda zorla sallaya sallaya uyuttum zamanla düzene girdi..

Maşallah kızına canım ya aman nazar değmesin darısı bizim başımıza benimki de 2,5 aylık teyzesi

Maşallah kızına canım ya aman nazar değmesin darısı bizim başımıza benimki de 2,5 aylık teyzesi

maaşallah şüko cum senin yaramazda çok tatlı ama işte ilk dönemlerde uyku ve emme problemleri yaşıyor bebişlerimiz..ben 2,5 ay uyur gezer vaziyetteydim sabaha kadar otururduk delircek dereceye gelmiştim..allaha şükürler olsun şimdi her şey normale döndü..o yüzden seni anlıyorum insan bebeğini uyutmak için neler yapacağını şaşırıyor.. /COLOR]

Haklısın canım 1 saattir emdi emdi tam yerine koydum cin gibi açtı gözlerini yaramaz şimdi yatağında bıraktım geldim bakalım ne zaman uyumak isteyecek cimcime inşallah bizim de herşey yoluna girer

Kızlar iki gecedir kızım çok güzel uyuyor maşallah sanırım çay işe yaradı :))Çayın içinde melisa,kekik ve ıhlamur var tamamiyle bitkisel ve hiçbir katkı maddesi yok

benim kızda teyzesi 4,5 aylık oldu..2,5 aya kadar bizimde uyku sorunumuz vardı allaha şükür şimdi düzeldi..gece 11 den ertesi gün öğlen 12 ye kadar 3 er 4 er saat arayla uyanıp emip tekrar uyuyor..öğlen 12 den gece 11 e kadarda 1,5 saat arayla uyuyor..alıştırmak epey zor oldu ama sonunda başardım..ayağımda zorla sallaya sallaya uyuttum zamanla düzene girdi..

canım yanlış mı anlıyorum bılmıyorum ama,bebegın bu durumda(23.00-12.00 ve 12.00-23.00)emmek dışında gününü sadece uyuyarak geçiriyor.tabı ki uykusuz gecelerden sonra bu sana iyi gelmiş olabilir ama,istersen canım gunun belli saatını en azından 1,5 2 saatini oyunla gecırmeye çalışın.bebegının ogrenmeyede ıhtıyacı var.saglıcakla kalın.

şüko arkadasım bende bu ıyı geceler cayını arastırıyordum google dan kk da geldı :))
nasıl memnunmusun caydan ne kadar sure kullandın bebegıne bazen bıtkıseller ılk gun cok fayda edıyor sonra etmıyor.. nasıl dı ? yardımcı olurmusun..

kızlar vet faydası oluyo ben ilk doğduğundan bu zaman kadar kullanıyorum gece 11 den sonra içiriyorum tabi saatlerce uyumuyo 4 saat uyuyo mamayı yiyip tekrar yatıyo öyle yani özelliikle gaz sancıları ve aglama krizlerinde gün içindede verdim çok işime yaradı ve hiçbir yan etkisini görmedim milupanın papatya çayını almıştım o kusturdu mesala hiç kullanamadım acaip şekerli yapmışlar granülleri ben bile içtiğimde midem bulandı kupaya 4 tatlı kaşığı şeker atar öyle içerim çayımı düşünün ne kadar şekerli olduğunu ben humananın i.geceler çayını kullanıyorum

şüko arkadasım bende bu ıyı geceler cayını arastırıyordum google dan kk da geldı :))
nasıl memnunmusun caydan ne kadar sure kullandın bebegıne bazen bıtkıseller ılk gun cok fayda edıyor sonra etmıyor.. nasıl dı ? yardımcı olurmusun..

canım ben pek fazla veremedim nedense içmek istemedi sonraları zorlamak da istemedim şimdi artık iyi kötü bir düzene girdi uykuları

bende rezene veriyodum ilk aylarda,oğlum fazla sevmedi tadını,iyi geceler çayını alayım bariii ,biraz uykuya ihtiyacımız var :KK43: oğlum karnı tok olsada 2 saatte bir uyanıyor,her ne kadar dakikasını bulmadan tekrar uyusada benim uykum bölünüyor dalana kadar yarım saat mücadele veriyorum,belki işe yarar oğluşumda rahat uyur bende :)

X