Saç Şekillendiriciler Cirt Cirtli Yapistirmali Bigudiler Nasil Kullanilir ???

hamarat-bayan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
93
0
arkadaşlar şu cırt cırtlı yada yapıştırmalı bigudiler nasıl kullanılıyor ben beceremedim nekadar tutmak gerekiyor bilen varsa yazarsa sevinirim teşekkürler
:1shok:

senin bahsettılerının kulanımını bılmıyorum kendı kulandıgımdan bahsedebilirim.sosıs kullanıyorum ince ve uzun tel ustu singerle kaplı bişey saçıma sarıyorum sabaha kadar duruyo:) öyle uyuyorum yanı sabahta kıvır kıvır oluyo tavsıye ederım

çırt çırtlı nasıl bilmiyorum ama eski bugidelerden buldum geçenlerde hadi sarim de yatim dedim sarmaz olaydım sabaha kadar kafamı koyacak yer aradım durdum yüz üstü yatamadım sırt üztü mümkün değil yan yatsam olmadı sabahı sabah ettim uykusuz kaldığıma değmedi en iyisi maşa yapmak bence ama uyanık olduğum zamanlarda sarsam fena olmaz yok yok ben akıllanmam bi daha bugidimi tövbe demiştim o uykusuzluğun ertesinde

senin bahsettılerının kulanımını bılmıyorum kendı kulandıgımdan bahsedebilirim.sosıs kullanıyorum ince ve uzun tel ustu singerle kaplı bişey saçıma sarıyorum sabaha kadar duruyo:) öyle uyuyorum yanı sabahta kıvır kıvır oluyo tavsıye ederım

canım hani hobi marketlerde büyük alış veriş marketlerinde olanlardan saça yapışıyo küçük ve büyük boyları var onlarla yatamam hem yumuşak değil hemde uçları batar ama yazın için tşk olmassa sosisleri deneyeceğimkafamçokkarıştı

ben babyliss ısıtıcılı bigudilerden almak istiyorum kullananlar var mı acaba varsa fikirlerinizi yazın lütfen işe yarıyomu benim saçlarım zaten dalgalı ama bigudi ile daha iyi olur diye düşündüm fikirlerinizi merakla bekliyorum

ısılmalı bigudiler arkadaşımda var memnun kalmamış amaonun saçları çok düz hemen iniyormuş sen genede bir araştırb

ısılmalı bigudiler arkadaşımda var memnun kalmamış amaonun saçları çok düz hemen iniyormuş sen genede bir araştırb

cevap verdiğin için çok teşekkür ederim arkadaşıma.s.. başka bigudi hakkında fikir verecek olan kimse yokmu arkadaşlar bu kadar bayanız hiç ısıtmalı bigudi kullanıpta fikrini söyleyecek kimse yokmu:1no2:Çok üzgünüm çoook

ben yapıştırmalı da kullandım,çıtçıtlı da...yapıştırmalılar pek güzel olmuyor çıkıveriyor hemen..çıtçıtlıları da akşam banyo yaptıktan sonra ıslakken sarıp,sabaha kadar uyuyorum sabah açtığımda kıvır kıvır oluyorlar yalnız sarmadan önce ıslakken krem 7/24 ün kırmızı olan şekil vericisini sürersen,daha iyi sonuç alırsın..buklelerin daha kalıcı olur yanii..

Bende Babyliss bigudi almayı düşünüyorum, ve saçlarım çok düz gerçi az bi hava versin yeter...
Kullanan varmı, nası etkilimi??

X