Sivilceli Ciltler Sivilcelere Isrgan Suyu zm

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

kar

içim buz tutmuş..
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
5.279
10
ben 8 ay roagutan kullandım cıldım bebek gıbı oldu ama son 6 aydır yuzum gene sıvılce doldu ınanın ınsanlar bana acıdı yanı ole bakıyodular kı makyajsız evden cıkamıyodum ve bır gun bı dedem sag olsun bana 10 gun boyunca yuzune ısırgan suyu sur dedı 3.gunum ve yuzumde yuzde 70 azalma olsu butun ızler sıyah noktalar lekeler yok oldu ayh 10 gun bıtsede bebek gıbı yuzum olsa valla kızlar cıldım cok berbattı hemde asırı derecede ust ust desıvılceler cıkıydı allaha sukurler olsun yuzum degıstı ve süper mutluyum..sızede aşırı sıddetle tavsıye edrım..

ben 8 ay roagutan kullandım cıldım bebek gıbı oldu ama son 6 aydır yuzum gene sıvılce doldu ınanın ınsanlar bana acıdı yanı ole bakıyodular kı makyajsız evden cıkamıyodum ve bır gun bı dedem sag olsun bana 10 gun boyunca yuzune ısırgan suyu sur dedı 3.gunum ve yuzumde yuzde 70 azalma olsu butun ızler sıyah noktalar lekeler yok oldu ayh 10 gun bıtsede bebek gıbı yuzum olsa valla kızlar cıldım cok berbattı hemde asırı derecede ust ust desıvılceler cıkıydı allaha sukurler olsun yuzum degıstı ve süper mutluyum..sızede aşırı sıddetle tavsıye edrım..

ole su yazıp kacma hazırmı aldn kaynattınmı nası bişey ne sıklıkta kullandn lutfen detaylarıyla fıatı nası bi su olduunu ıyıce acıkla lutfen şimdi bi sürü soru gelr nedr ne deıldır dıye hepsı için bı kerede acıkla ne yaptı cıldıne

canımcım ısırgan otumu yada ısırgan yapragı oluyomus o mu ay cok mutlu oldum:teytey::teytey:

ısırgan otu pazarda bahcede yetışen bıldgmız ot işde bır demet alın ve ya koparın yapraklarıyla kaynatın sonra o bun blendırdan gecırın bır sıseye koyun ve rafda vs yerde muhafaza edın sonra dısk pamuga bıldgmız pamuga surun ve yuzunuze masaj yaparak surun ..5 dk kadar manyak sonuc hazır ..herşey gıdy bebek ıly yuzunuz..

ısırgan otu pazarda bahcede yetışen bıldgmız ot işde bır demet alın ve ya koparın yapraklarıyla kaynatın sonra o bun blendırdan gecırın bır sıseye koyun ve rafda vs yerde muhafaza edın sonra dısk pamuga bıldgmız pamuga surun ve yuzunuze masaj yaparak surun ..5 dk kadar manyak sonuc hazır ..herşey gıdy bebek ıly yuzunuz..

cnm ya bugün moralim sıfır bu sivilceler yüzünden ayda bir dert yapıyorum bugün onlardan biri gene bi ümit girdim belki bi sonuç bulurum die inşallah işe yarar 8 aydan beri tedavi görüyorum şuan sönmüş gibiler ama heran pörtlücekler diye içm içimi yiyo tabi izlerde var onlarsız olmaz yanii denemekde yarar var saoll paylaştığın için:içelim:

ya bende blendır yok da normal kaynatıp o suyu surcem aynı sey galıba bıulmıyorumda ıns olur sagol bıtanesı

ilginc gercekten,bende denerim insallah.
ama bir sorum var isirgan otu caylari oluyor,onla silsek olurmuki acaba?isirgan otunu burda bulmak cok zor:KK43:(

:teytey:yaa bu cildi kurutmuyo dimi çünkü zaten aşırı kuru cildim ama sivilcede çıkıyo nasl iş anlamadm kurutmuyosa eğer denicemdee

cnm ya bugün moralim sıfır bu sivilceler yüzünden ayda bir dert yapıyorum bugün onlardan biri gene bi ümit girdim belki bi sonuç bulurum die inşallah işe yarar 8 aydan beri tedavi görüyorum şuan sönmüş gibiler ama heran pörtlücekler diye içm içimi yiyo tabi izlerde var onlarsız olmaz yanii denemekde yarar var saoll paylaştığın için:içelim:
valla bende ole bı umıt bır umt yettı yh o kadar ılac tedavısıde gordum mıdemıde parcalattım ama gıtmedıler..ısırgan suyunu dene canım yuzunu derınlemesıne temızle ısırganla valla fazdasını gorceksın sana yemın ederım ben sıvılce ıcın dunya paralar doktum ama nerden bıle bılırım kı dermanım ısırganmış..kalmadık urunler getırdım yurtdısından batırdı benı sıvılceler..

ya bende blendır yok da normal kaynatıp o suyu surcem aynı sey galıba bıulmıyorumda ıns olur sagol bıtanesı

canım sende blendırdan gecırme az bısı zaten bır tutam ısırganı yarım su bardagı suyla kaynat ısırganı ez ıcınde sınra yanı yapraklarıda cıldıne degsın ıyısı sıl yuznu masaj yap onla ay benım 6,gunum ve cıldım super oldu makyajsız gezıyorum artık..ohh bee darısı basına cnaımcım

ilginc gercekten,bende denerim insallah.
ama bir sorum var isirgan otu caylari oluyor,onla silsek olurmuki acaba?isirgan otunu burda bulmak cok zor:KK43:(
lıpton gıbı sallamalı caylardansa olmaz ama demleme caylısa olur..

:teytey:yaa bu cildi kurutmuyo dimi çünkü zaten aşırı kuru cildim ama sivilcede çıkıyo nasl iş anlamadm kurutmuyosa eğer denicemdee

yok ya ne kurutması hafıf nemlendırıcı surulmuş gııbı bırakıyo..sıvılce sıvılce lekelerıne sıyah noktalara cıltdekı butun lekelerıme super gelıy bneım :)))

Bacım,

Isırgan adı üstünde ısırgan - dağlayan bir bitkidir, kaynatınca dağlayıcı özelliği gidiyor değil mi:uhm:, yoksa Allah muhafaza yüzümüzü yakmayalımtatlicadiarzu bir de blendırdan geçirince püre gibi bişiy oluyodur tahminim yani suyu ile birlikte yaprakları da yüzümüze sürmüş oluyoruz ...pamukla masaj yapıp karışımım 5 dk cildinde bırakıyomusun ve tamam mıdır yanlış anladıysam düzelt lütfen

heh bende ılk başda bu benı yerd ıdye korkdum ama haşlayınca oluyo garıbım yıyemıyo bızı yah cok bısı degıl kızlar 3 dort dal haşlayın kızlar ben haşladım bır 500 luk su sısesıne koydum yarısından bıraaz daha azdır vce ben onu ıyıce calkaladım ısırgan mınık mınık oldu zaren yuzede sadece pamuga dokun bıraz ve yuzunuzu sılın zaten sıldıkden sonra normal su farzedın yuznuzde ole çamur maskesı gıbı bırakmayın ben surdukden sonra yıkamıyom yuzumu zaten bellı olan bısıde yokkı..gorunmuyo cıldınızı ıyıce sılın kızlar ıyıce ..

başka kullanıpta sonuç alan var mı? yazarsanız sevinirim arkadaşlar ona göre ben de deniyim :)

ısırganın illa taze mi olması gerekiyo? bizim pazarda yok, etrafta da toplayabileceğim hiçbir yer yok... malesef :sm_confused:

ayrıca günde 1 kez mi siliyoruz? yatarken veya gündüz fark eder mi? çok mu soru sordum :eek: cevabın için şimdiden teşekkürler...

X