kızlar yardım edın çok agrım var

• Konu Sahibi sekerim seker
  • Başlangıç Tarihi
S

sekerim seker

Ziyaretçi
kızlar hazıran 10 da dogum yapıacm ve daha şimdidden çok şidetli agrılarım var vajinam kopucakmış hibi agrıyo benım gıbı daha şşimdiden agrı çeken var mı kızlar

nasıl bi ağrı canım sanki bıçak batırılıyo gibiyse olabiliyoda adet sancısı gibiyse iyi değil

ben canım 22 hft.ken kasık rahim ağrısı çok çektim 2 hft.hastanede tedavi gördüm de öylelikle geçti benim ama halen hap kullanıyorum erken doğumu engelleyici doğuma kadar da kullanacağım ...

kızlar hazıran 10 da dogum yapıacm ve daha şimdidden çok şidetli agrılarım var vajinam kopucakmış hibi agrıyo benım gıbı daha şşimdiden agrı çeken var mı kızlar

geçmiş olsun cnm doktoruna danış bence benim de ağrılarım oluyor ama genelde adet ağrısı gibi bazen belim çok ağrıyor sanırım hareketsizlikten oluyor çünkü kalkıp biraz iş yapınca geçiyor..bazen de eğilince ya da eğilmeli nbir iş yapınca ağrıyor..bu saatten sonra normal herhalde ama eğer sürekli bir ağrın varsa bence doktoruna söylemelisin çok geçmiş olsun..bu arada benim doğumum da 10 haziran da görünüyor ama bakalım kısmet...

X