Örgü Poşet torbası nasıl yapılır?

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

deniz ve mehtap

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2007
750
3
mutfakta fazlalık olan poşetleri koymak için torba nasıl yapılır. pek dikişten anlamaya birinin yapabileceği bir şekilde (elde dikilen şekilde) tarif edebilecek olan varsa çok sevinicem. şimdiden çok teşekkürler.

Evet arkadaşlar.Ben de biraz önce pratik dikiş bölümünde sordum bu soruyu? Bunları illa dikmek mi gerek satılmıyor mu hiç bir yerde?

canım satılıyor tabıkı bır suru yerde ve degısık sekıllerde
hanı zuccacuye gıbı mutfak esyası sus esyası satılan yerler var herseyı bulabılıyorun onlardan aldım ben
bebek seklınde cokda kullanıslı dıkıs bılmeyenler ıcın guzel olur

Ben kendim yaptim.Üstelik çok pratik.uzunca bir kuması torba seklinde dikiyorsun.İki ucu açık kalacak.Dikilmiş hali dizlik gibi iki ucu acık uzun bir torba seklinde olacak.acık olan uçlarına dikişin içinden ince lastik gecirip sıkıca baglıyorsun.Bir tarafına iki tane elbise askısı gibi askı dikiyorsun çok uzun olmıycak 10 cm falan.Kücük bir oyuncak bebege bunu elbise gibi giydireceksin.Yani bebegin belden altı torbanın içine girecek.Ayrıca üzerine minik mutfak önlüğü de dikip süsleyebilirsin çok şirin oluyor.Hatta ben bi tane de aşcı şapkası yaptım.kaydirigubbakcemile5

sanırım bunlar size yardımcı olabilir

yytu0.png

uuuhj4.png

fffffwi2.png

Son düzenleme:
X