yüzde kizariklik

ToZPeMBe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2007
20
0
40
Merhaba Arkadaslar,
BEnim yüzümde dönem dönem asiri kizariklik ve yanma oluyor.Ve kücük kilcal damarlar cikmaya basladi..BUnun nedeni ve bir tedavisi varmi.??
Bilgisi olan varsa,paylasirsa sevinirim..

cildin çok hassas canım ondan oluyor bendede aynı dert olduğu için biliyorum. cildine çok iyi bakman gerekiyor. ben sebamedin sıvı yüz ve vücut likit sabununu kullanıyorum.rosensenin gül suyunu tonik yerine kullanıyorum birde anthemıs ın salyangoz özlü nemlendiricisini kullanıyorum yüzümdeki kılcal damarlar için ise kara üzüm çekirdeği yağını kullanıyorum yatmadan önce sürüyorum sabah yıkıyorum sevgiler.

bendede ayni sorun var.
avene markanin diroseal diye bir bakimkremi var,kilcal damarlar ve kizarikliklar icinmis,denemedim ama almayi düsünüyorum..
la roche posayinde rosaliac serisinden kizarikliklar icin kremi var.
kara üzüm cekirdegi yagini bende cok duyuyorum,bu yaz izine gittigimde insallah aktarlardan alip bende denicem.

ben de la roche posayın rosaliac xl'ını kullanıyorum yüz kızarıklığı için. daha 3 hafta oldu, kızarıklıklar daha gitmedi tabiki. ama üründen şimdilik memnunum.

Bu Sorun Bendede Oluştu Doktora Gititmde Hassas Ciltli Olduğumu Bu Sorunlarin Güneşten Kaynaklandiğini Güneşe çikmam Gerektini Bide çikarsam Avene In Güneş Koruyucusu Kullanmami önerdi.ayrica Makyaj Yapilmamasi Ve Banyo Yaparken Sampuanin Yüze Gelmemsine çok Dikkat Etmem Gerektini Söyledi.bide Kizarikliklar Içinde Isispharma Nin Kizarliklar Ve Kilcal Damar Tedavisi Için Bir Krem önerdi.kizarikliklarim Geçti Sayilir.
Umarim Yardimci Olur.ama Benden Tavsiye Cildiyeciye Gitmeni Tavsiye Ederim.

kızlar merhaba, bu yüzde kızarma sorunu annemde de var en ufak bişeyde kıpkırmızı oluyor yüzü bide zaman zaman daha koyu kırmızı renkte alerjiye benzer sivilce tarzı bişeyler oluşuyor. doktora gitti baştan aşağıya tahliller yapıldı bişey çıkmadı. cilt doktoru bi karışım vermişti ama oda işe yaramadı. annemin cildi kuru. sizin cilt yapınız nasıl. bu önerdiğiniz kremler hercilt tipi için kullanılabilirmi? başka doğal yöntemler biliyorsanız. paylaşırsanız sevinirim.

sevgiler,

benim cilt karisik,belirli bölgeler kuruyor..belirli bölgeler yagli..anlamadim nasil bir cildim var..ben burada(almanya) cilt doktoruna gittim,bana birsey vermedi,tr ye geldigimde insallah orada gitmeyi düsünüyorum..

cildin çok hassas canım ondan oluyor bendede aynı dert olduğu için biliyorum. cildine çok iyi bakman gerekiyor. ben sebamedin sıvı yüz ve vücut likit sabununu kullanıyorum.rosensenin gül suyunu tonik yerine kullanıyorum birde anthemıs ın salyangoz özlü nemlendiricisini kullanıyorum yüzümdeki kılcal damarlar için ise kara üzüm çekirdeği yağını kullanıyorum yatmadan önce sürüyorum sabah yıkıyorum sevgiler.

Canım merhaba,
Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. bende yanak kısmımdaki kılcal damar ve kızarıklıklardan çok rahatsızım cildime ne kullanacağımı şaşırmış durumdayım. kara üzüm çekirdeğini direkmi uyguluyorsun bildiğim kadarıyla yağları direk uygulamak zararlı. Bu konuda yardmını rica ediyorum. a.s.

evet canım kara üzüm çekirdeği yağını direk sürüyorum gece yatmadan önce cildimi sabun ve tonikle temizledikten sonra sürüyorum sabah yıkıyorum bu yağın bir zararı yokmuş cilde yalnız göz çevrene sürme alırsan çünkü bu tür yağlar göz çevresinde küçük yağ butoncukları oluşturuyormuş bu yağda yapabilir dedi aktar olgun bir yağ dedi. hatta burada bir arkadaş bu kara üzüm çekirdeği yağının göz altı morluklarına iyi geldiğini söylemiş bende denicektim sonra yağ butonları oluşturduğunu duyunca vaz geçtim.

arkadaşım,
benimde yüzümde ara ara kızarıklıklar oluyordu, çok doktora gittim, çok dermotolojik ürün kullandım ama hiçbir zaman istediğim verimi alamadım,
en son gittiğim cildiyeci, doğal ürünlere yönlendiren ve diğer şikayetlerimdende çok memnun kaldığım bir doktor,
bana, yeni çıkan isoderm diye bir krem verdi,
yaklaşık 1 yıldır hergün, gün aşırı yada haftanın 3 - 4 günü kullanıyorum ve nihayet yıllar sonra yüz kızarıklıklarımdan kurtuldum,

arkadaşım,
benimde yüzümde ara ara kızarıklıklar oluyordu, çok doktora gittim, çok dermotolojik ürün kullandım ama hiçbir zaman istediğim verimi alamadım,
en son gittiğim cildiyeci, doğal ürünlere yönlendiren ve diğer şikayetlerimdende çok memnun kaldığım bir doktor,
bana, yeni çıkan isoderm diye bir krem verdi,
yaklaşık 1 yıldır hergün, gün aşırı yada haftanın 3 - 4 günü kullanıyorum ve nihayet yıllar sonra yüz kızarıklıklarımdan kurtuldum,

CNM AYNI SORUN BENDEDE VAR.SENİN YAZDIN ÜZERİNE İSODERM KREMİ ALDIM AMA ÇOK KURULUK OLUŞTU.SEN EKTRA Bİ ÜRÜN KULLANIYORMUSUN??

özür diliyerek başlıcam ikiyüzlülük olacak ama ben erkeğim =)(erkeklerin dışladğınız için bayan bilgileri verdim erkekler kabul edilmiyordu)benimde yüzümde kızarıklık vardı yaygın bir şekilde auriderm kızarıklık giderici krem kullandım 1 haftada neredeyse tamamı gitti.benim cilt yapımdanmıdır bilmicem bu kadar çabuk etki etmesi başka kullanan arkadaşların da bilgisini alın öyle kullann derim çünkü pekte ucuz krem değil neyse yardımcı olayım die girdim.(gururlu bir erkek olarak istemmediğim yerdede durmam zaten =) haydi sağlıcakla kalın.

X