Lekeler, Çiller Kimyasal peelingde kullanılan trikloroasetik asit (TCA) %15 Tca solüsyon

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Arkadaslar tca yazın yapilmaz evden çıkmasam iki üç hafta kadar evdede gunes koruyucuyla korunsam olabilirmi bu aylarda yapan varmi gunes evdede etkili olurmu?

Arkadaslar tca yazın yapilmaz evden çıkmasam iki üç hafta kadar evdede gunes koruyucuyla korunsam olabilirmi bu aylarda yapan varmi gunes evdede etkili olurmu?

evden çıkmazsan sorun olmaz evde de güneş koruyucu mutlaka çünkü bilgisayar tv falan da etkiliyor..

evden çıkmazsan sorun olmaz evde de güneş koruyucu mutlaka çünkü bilgisayar tv falan da etkiliyor..
Bu işle ilgilenen kişide aynı şeyi dedi bugün 5.günüm akşam düğün var makyaj yapsam zararı olurmu bi kaç saat durcak makyaj sonra temizleme jeli ile silsem

Bu işle ilgilenen kişide aynı şeyi dedi bugün 5.günüm akşam düğün var makyaj yapsam zararı olurmu bi kaç saat durcak makyaj sonra temizleme jeli ile silsem

ay sakın ne diyorsun olur mu hiç öyle şey tatlım.. hiç birşey sürmemen lazım bepantene dışında ve de suyla yıkaman lazım.. hastayım dersin gitme düğüne boşver yapacak birşey yok çünkü..

ay sakın ne diyorsun olur mu hiç öyle şey tatlım.. hiç birşey sürmemen lazım bepantene dışında ve de suyla yıkaman lazım.. hastayım dersin gitme düğüne boşver yapacak birşey yok çünkü..
Ya canm int de hafif allık göz makyaji yapılabilir diyordu fondaten dışında toz pudra da arkadaş yapmış sorun olmadı dedi yüzüm kuru hiç öyle kızarıklık hassas durmuyor pek etkili olmadı tca sanırım

Ya canm int de hafif allık göz makyaji yapılabilir diyordu fondaten dışında toz pudra da arkadaş yapmış sorun olmadı dedi yüzüm kuru hiç öyle kızarıklık hassas durmuyor pek etkili olmadı tca sanırım

valla bilemiyorum canım göz makyajı neyse de cildine bir şey sürme bari allık mallık.. cildin hassastır şu an ne de olsa..

Kızlar ben balkabağı peelingi yaptırdım yüzümde aşırı soyulma var bir haftaya geçecek burdan resmimi paylaşacağım. Merak edenler için :)

Ben 2 nciyi yaptım 4 gün oldu yüzüm şuanda kırışık kırışık ilkte baya faydasını gördüm çevreden dahi dediler yüzün açılmış fondaten mi sürdün diye soyulma da çabuk olsa nerdeyse 10 günü buluyor

Bende gidiyim yaptirayim kapaticilardan cok sıkıldım yaa bakalim

gittigidiyor.com ve ebay.com dan alınabilir ben ebay den aldım 2 kez.1 haftada amerikadan geldi.ben %20 lik versiyonunu kullanıyorum.genelde okudum çok az kullanıyorsunuz herlade arkadaşlar.benim 8.seansım izlerimin %75 inden fazlasından kurtuldum sivlcelerimle çok oynadıgım için hep iz kaldı.ilaçalr ve merhemler maskeler ve pahalı ürünlerin hiç bir etkilemedi.dermatlıoga gittim 2 çözüm var dedi.kısa sürede etki gösteren.lazer ve kimyasal peeling dedi.ilk kimyasal peeling seasını %30 luk tca ile dermatologa yaptırdım.baya güzel soyulma oldu.ama %15-20 lik versiyonlar ev kullanımına uygun.%30 ve yukaruı kesinlikle doktor kontrolünde yapılmalı.ben bu konuda deneyimliyim.Cilthekimi - Soru Sor - Dr.Habibullah Aktaş kısmındada bu konu çok konuşuluyor.ben dün yaptım yine %20 lik versiyonla yer yer derim renk degiştirdi hafif morarma ve kahverengi olan yerler var bunlar normal.çünkü derinin hasarlı kısmı kendini atmadan önce deriyi hazırlıyor renk degiştirerek.yanında gelen krem çok ahım şahım bişey degil.doktorum ben peeling işlemimi bepanthen kremle sonlandırmıştı.banada tavisye etti.herşeye kullanabilirsin diye.günde 2 kez sabah akşam bepanthen merhem yada krem kullanıyorum 2 sinide aldım.sizin soyulmaları görememenizin nedeni korktugunuz için çok az sürmüş olmanız.valla 1 tca şişesi bana taş çatlasa 6 seasn yetiyor.ama tretin acnelyse gibi kremler kullanıyorsun tca yapmadan önce bu kremler en az 3-4 gün kullanmayın cilt hassalaşıyor.roaccutane tedavsinden sonra en az 6 ay süreylede kimyasal peeling sakıncalı kesinlikle yapılmamalı.ben izinli oldugum 3-4 gün evden çıkmıcam.soyulmasını beklicem.ben bu konuda deneyimliyim yardımcı olabilirim sizlere arkadaşlar.çokta memnunum.ilaçlar kremler uzun vadede biraz etkiliyor tamamen çözüm kozmetik ürünlerler filan olmuyor emin olun.sivlce çıkmasını engelliyor en güzel yanı.ben tüm yüzüme uyguluyorum.çogunuz sadece izli bölgelere galiba.tüm yüze uygularsan renk farklılıları oluşmasını engellersenizizli yerlere yaptıgındızda renk farklılıları olabilir.peeling yaptıktan sonra dışarı çıkacaksınız güneşte olsa gölgede spf 30 faktörlü güneş kreminden aşagısını kullanmayın.mayıs ayına girdikten bu aydan sonra ortalma eylül ayına kadar peeling yapılması doktorlar tarafından da önerilmez.
umarım yardımcı olmuşumdur arkadaşlar.
Merhabalar yardımcı olursanız sevinirim . Daha önce yüzüme tca %25 kimyasal peeling uyguladım ve güzel bir sonuç aldım. Dün sabah karın bölgemde sonradan oluşan lekeler vardı. Ve oraya da tca %25kullandim yandı. fakat yüzündeki kadar bir yanma olmadı. Yıkadıktan sonra kızardı ve daha sonra baya bi morardı. Soyulacak gibi gözükmüyor korkuyorum .soyulur mu ? Şüpheliyim😔

X