Lekeler, Çiller Kimyasal peelingde kullanılan trikloroasetik asit (TCA) %15 Tca solüsyon

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

kivi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2008
54
0
41
Arkadaşlar kimyasal peeling yaptıranlar TCA yı bilirler. TCA nın eve uygulanabilen solüsyonunu satıyorlar, bunu alıp uygulayan oldumu acaba?
a.s.

Sanırım kullanan yok, yada bugün uğramadılar. Bu solüsyon akne izleri ve lekeler için oldukça etkili bişi, ama evde kullanımı nasıl olurdu onu merk ediyorum.

Umarım kısa zamanda bi kullanıcısı çıkar, olmadı ben alır sizi bilgilendiririm :)

Sanırım kullanan yok, yada bugün uğramadılar. Bu solüsyon akne izleri ve lekeler için oldukça etkili bişi, ama evde kullanımı nasıl olurdu onu merk ediyorum.

Umarım kısa zamanda bi kullanıcısı çıkar, olmadı ben alır sizi bilgilendiririm :)

nası bişey merak ettım ama hiç arastırmadm dogrusu detaylı anlatırsa merakımızı gıdermiş olursun benm deizlerm var

merhaba arkadaşlar ben henzü alamadım çünkü sadece internet üzerinden satılıyor ve benim kredi kartım yok :s

Başvuru yaptım önümüzdeki ay kesin alıyorum. TCA dediğim şey bir tür meyve asiti ve güzellik merkezlerinde kimyasal peeling yaparken kullanılıyor, ancak benim bahsetiğimin asit yüzdesi biraz daha düşük olduğu için evde kullanıma uygun. Ben iki kere glikolinik asitle peeling yaptırdım ve çok güzel sonuçlar aldım, cildim beyazladı, gözeneklerim sıkılaştı ve beyaz pembe oldum tıpkı heidi gibi hissediyordum kendimi :)

Ancak sonra maddi sorunlardan ötürü gidemedim çünkü 50 ytl olan ilk iki seansın ücreti, üçüncü seansda 100 oluyordu ve dönem dönem gitmem gerekiyordu... gidemedim malesef, ve araştırarak bu ürünü buldum. Fiyatı çok çok uygun geldi, evde kullanılabilir olmasıda başka bir güzellik. Burdan link vermek istemiyorum ancak sizler arama motoruna %15 TCA yazarsanız ilk çıkan türkçe siteden ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ben alıp kullanınca size mutlaka bildiricem, ama benden önce alan olursa mutlaka yazsın, sevgiler :)

normalde zaten salonda yapılan soyma işlmlemlerinde zaten sana veriri evde kullanıcağın üürnleri su yerine bu ürünlerle temziliğini yaparsın

Yok hayatım yanlış anlattım sanırım, bu ürün kimysal peelingin kendisi :) Yani sonradan kullanılan bir ürün değil :)

Arkadaşlar %15 Tca Pelling Işlemini Biraz Araştirdim. Seanslari Merkezlerde çok Yüksek Ve 6 Veya 8 Seans Devam Etmek Gerekiyormuş. Herkesede Uygulanmaya Bilirmiş çünkü Ciltte Yaniklar Oluşabiliyormuş Açikçasi şu Internette Satilan ürünü Almaktan Korktum Kullanan Varmi Merak Ediyorum

kızlarr bugün siparişi verdim sonunda...
hafta içi gelicek, sonuçları yazarım artık :9

arkadasım nerden ve hangı türünü aldın lütfen fiatları falan detaylı yazarmısın teşekkürler

arkadaşlar arama motoruna "
%15 TCA - KİMYASAL PEELİNG İLE AKNEYE LEKEYE SON"

yazarsanız ürün ilgili sitede hemen çıkacaktır. site ismini burda vermem manasız olur, zaten arayınca hemen bulacaksınız. Fiyatı 95 YTL miş, ben taksitle 100 milyona aldım. Sanırım 6 taksit yaptı.

Ürün şu anda kargoya verilmiş durumda, sabırla gelmesini bekliyorum. Bu üründen çok umutluyum ben, işe yarayacağınada %100 eminim çünkü güzellik salonlarında kullanılan solüsyonun aynısı bu, sadece yüz<de soyma etkisi yaratan tcn konsantrasyonu düşük ki buda zaten herkesin kullanabilmesi için yapılmış.

2 gün içinde geleceğini tahmin ediyorum arkadaşlar, sitede kullanıcıların yorumları filanda var, resimlerde var, ben yeterince tatmin edici buldum. Ayrıca kullandıktan sonrada size ayrıntılı bilgi vericem mutlaka :)

ürünüm geldi kızlarr... bu sabah ilk defa kullandım...
Harika...
Tıpkı salonlarda yaptığınız kimyasal peeling gibi sonuç veriyor, cildim parladı ve canlandı..

iki hafta sonra tekrar uygulucam, sizleri bilgilendiririm yine, sizde duruma göre alıp almayacağınıza karar verirsiniz..

ama ilk etkisi gerçekten çok iyi :)

:
ürünüm geldi kızlarr... bu sabah ilk defa kullandım...
Harika...
Tıpkı salonlarda yaptığınız kimyasal peeling gibi sonuç veriyor, cildim parladı ve canlandı..

iki hafta sonra tekrar uygulucam, sizleri bilgilendiririm yine, sizde duruma göre alıp almayacağınıza karar verirsiniz..

ama ilk etkisi gerçekten çok iyi :)

siteye girdim ve herşeyi okudum. gerçekten etkileyici.benimde hem sivilcelerim var hem lekelerim.eğer faydasını görürsen lütfen bizi bilgilendir canım.artık cildimle uğraşmak istemiyorum çünkü.güzel haberlerini hatta varsa resmini bekliyoruz canım:1hug:

kivi canım cilt rengin nasıl yani esmer beyaz çünki buda farkediyor.şuan yüzünde sadece lekemi var sivilcede varmı.bende çok çekmiş biri olarak inş herkesin derdine derman olur

şimdii arkadaşlar benim vücut rengim beyaz aslında ama yüzüm esmerleşmişti, hemde küçük kçük güneş ve azda olsa sivilce lekeleri vardı...

ürünü cumartesi kullandım, kullandıktan hemen sonra yüzüm parladı gözeneklerim sıkılaştı ve yüzümün rengi açıldı, yanaklarıma doğru özellikle gözeneklerimin büyük olduğu yerlerde pembeleşme oldu.

Bugün itibariylede çeneden başlayarak acayip bi şekilde tıpkı denizde güneşlenip soyuluyomuş gibi kabuk atmaya başladı. kabukların altından vücudumun renginde yeni beyaz hücrelerimi görebiliyorum :))

Bunun dışında T bölgem çok yağlı ve geniş gözenekliydi, burnum siyah noktalardan ötürü çilek gibiydi, o siyah noktalardan şu anda eser yok, ama siyah noktaların altındaki büyük gözeneklerim şu anda duruyor.

çenemdeki soyulmanın dışında, yanaklarımda ve burnumdaki deri kurudu şu anda, gülümserken filan geriliyor ve buda onların soyulacağını gösteriyor :)

Tek korkum var, oda soyulan yerlerin güneşten dolayı leke olması ihtimali. Her sabah ve öğleden sonra güneş kremine bulanıyorum, ama yinede korkuyorum.

ama artık fondoten kullanmıyorum, çünkü cildim acayip canlı ve temiz görünüyor :)

bugüne kadarki kısa deneyimlerimin sonuçları bunlar, size alın yada almayın diyemiyorum, daha bi 15 gün beklemem gerekiyor. Çünkü işlemi tekrarlama süresi 3-4 haftaymış ve cilt kendini anca yeniliyormuş.

İkinci işlemden sonra daha net sonuçlar alıcam, sizde ona göre kara verirsiniz artık, ama şu anda çok mutluyum kendime güvenim geldi umarım sonuda güzel olur :)

öptüm hepinizi

foto eklemek istemiyorum kızlar ama aranızdan biriyle msn de filan görüşebilirim , cildimin şu anki durumunu görür en azından :)

foto eklemek istemiyorum kızlar ama aranızdan biriyle msn de filan görüşebilirim , cildimin şu anki durumunu görür en azından :)

ARKADASIM SANA GÜVENMEK İSTİYORUZ GERCEKTEN BENM DE SORUNUM SİVİLCE İZLERİ GERÇİ Ş U ARA IYIYE GIDIYO AMA DAHA DÜZGÜN BİR CİLT İSTERİM DOĞRUSU VE GORÜŞELIM RESMINI GORMEK IYI OLUR BIZCE AYRICA LÜTFEN HERGÜN YAZ BİZE SUNUDA SORMAK ISTERIM AMA KIMYASAL PEELİNG YAZ MEVSIMINDE DAHA RISKLI DEDILER AMA SEN IYI Bİ BAŞLANGIC YAPMIŞ OL İNŞALLAH..... BIZI HABERSİZ BIRAKMA DEDİĞİN GİBİ 15 20 GÜNDEN SONRA TAM NETICEYI ANLARIZ AMA SEN HERGÜN YAZ OLURMU:1rolleyes:

hergün yazmaya çalışıcam..

bugün çenem tamamen soyulmuş olarak uyandım, soyulma yanaklarıma geçmişti tıpkı denizde yanmış gibi bir soyulma.. yanağımda 4 aylık büyükçe ama fazla kahverengi olmayan bir güneş lekesi vardı, gölge gibi duruyordu tam anlamıyla. Onun yarısından bugün kurtulmuş bulunmaktayım :) yarına diğer taraflarıda soyulacak gibi duruyor :)

ayrıca evet yazın yapmak çok sağlıklı değil, çünkü güneşle beraber lekelenme riski çok yüksek.. ama o kadar canıma tak ettiki artık dayanamadım ve alıp kullandım ürünü, hergün güneş kremini kullanıyorum çokta korkuyorum ama yapacak birşey yok artık , neler olacağını hep beraber görücez.

bu arada süzgün bana msn yollayabilirsin, ben özel mesaj atamıyorum galiba :s

trsena canım sen dermatoloğamı yaptırdın memnun kaldınmı bende düşünüyorumda

X