Rüya Yorumları Ruyamda bebek emziriyodum (ne anlama geliyo)

yaa arkadaşlar bende dün rüyamda bebek emzirdigimi gördüm hemde erkek bebekti mavi kundak içinde annem verdi bana kucagıma.sonra gögsümü açtım agzına uzattım hemen kaptı emdi biraz sonra memeyi bıraktı ve sütüm aktı bende akan sütle yüzünü sildim .masmavi gözleri vardı (bana benziyodu benimde gözlerim mavidirsırnaşık şey)bembeyaz yüzü vardı.sonra sevdim oglum yavrum canım benim kavuştum sana nihayet die.o anda telefon çaldı uyandım.:KK43: hayırlısı benim adetim 18 nisan bekliyom bu ay ilk kez klomen kullandım ama ateşim hiç yükselmedi yaa üzülüyom ümidim çok yok yani sanmıyorum hamiş olabilecegimi ama hayırlısı.öptüm hepinizi

Son düzenleme:
kizlar bugun doktora gittim hamile degilim:çok üzgünüm:
bundan sonra asilama tedavisi uygulucak yani bebek olana kadar igne vurulcakmisim ,doktor diyo devamli vurulcaksin ,kendin ogrenip kendi kendine yapabilirsin diyo dur bakalim neolcak

canım hiç üzülme ümidinide kaybetme.. bebişin olacak bizede güzel haberini verirsin yakın zamanda:teselli:

kizlar ya ben yine dun ruyamda bebek gordum ,biranda dogum yapmisim ,yanimda yatiyodu,sonra bebege falan bakmaya geliyolar ne zaman dogum yaptin diye,
hatta ilk gordugum ruyayi yazdim size ,ruyamda diyorum kizlara dicem ,ben bebgimi dogurdum diye ,ama onlarda soracak ne zaman kaldinda dogurdun diye ,diyorum ,icimden biran sabah olsada kizlara yazsam diyorum ya ,hayirlisi tabiki
bugun dktordan geldim 7.ignem bitti ,yumurtaliklarda az bi gelisme olmus ,bakalim 7 tane daha igne verdi persembe tekrar gitcem ne dicek ,hepinize tesekkur ederim
allahim insallah isteyen herkese bebek verir

kizlar ya ben yine dun ruyamda bebek gordum ,biranda dogum yapmisim ,yanimda yatiyodu,sonra bebege falan bakmaya geliyolar ne zaman dogum yaptin diye,
hatta ilk gordugum ruyayi yazdim size ,ruyamda diyorum kizlara dicem ,ben bebgimi dogurdum diye ,ama onlarda soracak ne zaman kaldinda dogurdun diye ,diyorum ,icimden biran sabah olsada kizlara yazsam diyorum ya ,hayirlisi tabiki
bugun dktordan geldim 7.ignem bitti ,yumurtaliklarda az bi gelisme olmus ,bakalim 7 tane daha igne verdi persembe tekrar gitcem ne dicek ,hepinize tesekkur ederim
allahim insallah isteyen herkese bebek verir

RUYALARNIN HEPSI BILINC ALTI O YUZDEN PEK ÖNEMSEME COCUK ISIDE UMARIM OLACAK ALLAHIN IZNIYLE DUACINIM:)

kizlar bende bu ay adetim yeni bitmisti ve bebek emzirdigimi gormustum vee bu ay sonundahamile oldugumu ogrendim benimde doktorum bana hamile kalman zor demisti tedaviyle ancak olur demisti ama cok sukur tedaviye gerek kalmadi

bu gordugum ruyadan etkilenmistim asilamam tutmadi hamile degilim yani ,bu ruyadan etkilenmistim ,cok kisi ruya gorunce kalmis ,ama benimki olmadi cok moralim bozuk ,tabi hayirlisi ne zamansa ozamn olur

bende gecen ay ilk defa böyle bi ruya gördum bebegim olmus ,emziriyorum ama cok guzel emiyor göguslerim kocaman olmus,olarak gördum ve bi hafda sonra ise hamileymisim karnim kocaman olmus ve dogum sancilarim baslamis,o kadar gercek gibiydiki ,etkisinde kaldim valla,hayirlisi bakalim ,benimde 11 gun sonra reglim ,ne olcak,sabirsizlaniyorum...

ne yazikki geldi reglim ama umudumu kesmedim,gecen hafdada cok degisik bir ruya gördum anlatiyim,ruyamda gecen sene vefat eden kizima benzeyen bir kiz cocugu kizima benziyordu ama biraz buyumus bir kizdi.geldi yanima ,bende soruyorum kiza,benim bebegim ne zaman olucak diye,oda sen daha iyi bilirsin diyerek gulumsuyor bana,sonra elinde ince bir cubugu agzima sokarak son gucuyle icme ufluyor,bende bir tuhaf oluyorm,cok etkilendim dogrusu hayirlisi bakalim...

bende 2 gün evvel rüyamda 3 memem olduğunu ve süt aktığını gördüm tabirlere baktığımda bir çocuğumun olacağına 3 memenin oluşu 2 kıza eğer tek meme olursa da tek kızın öleceğine işaretmiş hayırdır daha yeni adetim bitti 1 gün oldu rüyanın etkisiyle test yaptım pozitif çıktı . sanırım bu üstüne görme mucizevi bi olay inanamıyorum Allahım sen ne büyüksün.

yaa arkadaşlar bende dün rüyamda bebek emzirdigimi gördüm hemde erkek bebekti mavi kundak içinde annem verdi bana kucagıma.sonra gögsümü açtım agzına uzattım hemen kaptı emdi biraz sonra memeyi bıraktı ve sütüm aktı bende akan sütle yüzünü sildim .masmavi gözleri vardı (bana benziyodu benimde gözlerim mavidirsırnaşık şey)bembeyaz yüzü vardı.
bu kadar olur yani.aynı rüyayı iki yıl önce ben görmüştüm.hala merak ederim anlamını

Bekarlar icin evlenme vakti gelmis demektir evliler icinse cocuk vakti.. Dogru zamanin yaklastigini gosteriyo.. umarim dilekleriniz kabul olur kizlar =)

Bekarlar icin evlenme vakti gelmis demektir evliler icinse cocuk vakti.. Dogru zamanin yaklastigini gosteriyo.. umarim dilekleriniz kabul olur kizlar =)

aminnnnnnnnnnnn inşaallah Rabbim herkese hayırlı kısmetler ve evlatlar nasip etsin bende emziriodum ama süt değil böle daha çok suya benziodu ama su falan demeyip emiodu valla :Saruboceq:

Gunaydın bende ruyamı anlatmak ıstıuorum nasıl olduysa bu sefer unutmadım aklımdayken hemen yazıyım..
Ruyamda yanımda 2 tane bebek yatıyor yenı dogmuslar bırı kız bırı erkek ama aynı kundak ıcındeler. Erkek olanın yuzu, kıza gore bıraz daha buyuk. Siz benimmisiniz diyorum evet dıyorlar. Annenız sızı cok sevıcek canım kızım, canım oglum dıyorum.
Acıktınız mı dıyorum mememı acıyorum erkek olan hemen emmeye baslıyor, dur once kız kardesıne verelım dıyorum ama bırakmıyor emıyor.
Benım bırde net hatırladıgım bebeklerın benımle yetıskınmıs gıbı konusmaları seslerını duyuyorum. Benım bır yanımda bebeklerım yatıyor yatagın dıger yanında benım arkamda gıbı dusunun annem yatıyor uyuyor ama ben cocuklarımla konusurken.

Tabı cok etkısınde kaldım bebeklerı cok sevdıgım ıcın evlenme vaktım coktan gecmıs oldugu ıcın mı bu ruyayı gordum bılemıyorum ama benım hıc erkek arkadasım olmadı su anda da yok artı 30 yasındayım. Ne anlamı var acaba ruyamın yorumlayabılır mısınız ?

konu açılalı çok uzun zaman olmuş ama bende yazmak istedim. dün gece rüyamda bende benim olan bir bebeği emziriyordum. hatta önce eşimi emzirirken görüyorum kendimi eksik hissetip ver ben kendim emzirebilirim diyorum. bembeyaz sütüm geliyor. o emdikçe gögüs uçlarım dahada büyüyor. bende netten yorumlarına baktım ama hiç iyi şeyler okumadım. bu arada 50 gün önce 8 haftalıkken bebeğimi kaybettim. acaba onla alakalı bilinç altıma yerleştiği için mi gördüm bu rüyayı. inşallah iyi şekilde çıkar rüyam. ama inanın o rüyadan uyanmayı asla istemedim. tüm gün ne güzel bi duyguymuş bebeğimi emzirmek diye düşünüp durdum..

X