Rüya Yorumları Ruyamda bebek emziriyodum (ne anlama geliyo)

Sympathique

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2007
8.389
52
yatarken yanimda bi bebek oluyo ,sanirim acikmis benim gogsumden bi tuttu resmen agridi ,bende diyorum ben daha bu bebegi ilk emzircem o ne biliyoki gogsumden emeceginide tutuyo diye ,gogsume baktim sut geliyo sonra agzina veriyorum icer gibi oluyo sonra icmiyo sadece agzina akitiyodum sanirim suumuu begenmiyo:çok üzgünüm: bebegin yuzunu hatirlamiyorum cinsiyetinde tam bilmiyorum
tam o arada esim beni uyandiriyo ruyamin en guzel yerinde :çok üzgünüm:
bu ruyanin etkisinde kaldim ,benim 2 sendir bebegim olmuyo suan tedavideyim ,sizin bu ruyayla ilgili bi yorumunuz varmi kizlar ,yazarsaniz cok sevinirima.s.a.s.a.s.

Canım bildiğim kadarıyla rüyada bebek emzirmek cocuk sahibi olmaya delalet eder. bende gecen hafta mı ne rüyamda görmüştüm bebek emzirdiğimi rüya tabirine baktım cocuk sahibi olmaya işarettir diyor. ben de tüp bebek tedavisindeyim canım 2 nidan test günüm. Allah hayır etsin insallah, güzel bir rüyaa

bende böyle bir rüya görmüştüm ve bebek olacağına işaretmiş.Şimdi hamileyim :nazar: Darısı başına olsun canım.

Göğsünden süt geldiğini görmek de Kız çocuğun olacağına işaretmiş :) Ben süt görmemiştim sadece emzirdiğimi görmüştüm.
Olur inşallah canım. Hadi hayırlısı artık.

yatarken yanimda bi bebek oluyo ,sanirim acikmis benim gogsumden bi tuttu resmen agridi ,bende diyorum ben daha bu bebegi ilk emzircem o ne biliyoki gogsumden emeceginide tutuyo diye ,gogsume baktim sut geliyo sonra agzina veriyorum icer gibi oluyo sonra icmiyo sadece agzina akitiyodum sanirim suumuu begenmiyo:çok üzgünüm: bebegin yuzunu hatirlamiyorum cinsiyetinde tam bilmiyorum
tam o arada esim beni uyandiriyo ruyamin en guzel yerinde :çok üzgünüm:
bu ruyanin etkisinde kaldim ,benim 2 sendir bebegim olmuyo suan tedavideyim ,sizin bu ruyayla ilgili bi yorumunuz varmi kizlar ,yazarsaniz cok sevinirima.s.a.s.a.s.

yakinda bebek emzirecegin anlamina geliyor canima.s.

ben de yeğenimi emzirdiğimi görmüştüm o ay hamile olduğumu öğrendim.umarım senin de bebiş haberlerini alırıza.s.

he ben ruya görmedim ama hamile oldugmu ögrenmeden önc epencereme baykuş konmuştu baykuşa hayırlı habe rderler ertesi günd ehamile oldugumu ögrendim :roflol: allahıma hamd olsun rabbim isteyen herkese versin inşaallah aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

bende böyle bi rüya gördüm geçenlerde ama hamile değilim şu an gerçi kesin oalrakta bilmiyorum inş bende bu ay hamileler arasına katılrım kzılar çoookkkkkkkkk istiyorum allah hepinize sağlıklı bebişler nasip etsin demek sütü görmek kız bebek anlamına geliyor gerçi hiç farketmez ama ilk bebğim kızdı ama kaybettim şimdi ikinciyi istiyorum nolur allahım bu seferki sağlıklı olsun cinsiyeti hiç önemli değil hepininze hayırlı doğumlar

bende görmüştüm arkadasımın bebegini emzırıyodum ama ruyayı görelı 2 yıl oldu :roflol: bende tık yok inşaallah senın olur a.s.

kzı derram üzülme kız senin adın derya kocanın adıda da ramazan mı acaba haaaaaaa

kizlar tesekkur ederim cevaplar icin ama hamile degilim sanirim:çok üzgünüm: hic belli olmuyo ,insallah hemen olmasada yakinlarda olur ,isteyen herkesin bebegi olur insallah
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kizlar tesekkur ederim cevaplar icin ama hamile degilim sanirim:çok üzgünüm: hic belli olmuyo ,insallah hemen olmasada yakinlarda olur ,isteyen herkesin bebegi olur insallah
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Hemen şimdi hamilesin demedik biz de zatenlülülülülülü
Ben taa 6-7 ay önce görmüştüm böyle bir rüya elinde biberonuyla bir bebek verilmişti kucağıma ben onu doyurdum.6 ay sonra ancak çıktı rüya yani.Biraz sabır, rüyalar Allah'tan gelen mesajlardır inanmalısın.

kizlar bende ruyamda bebek emzirdigimi gordum uc gun once sutum yetmiyomus emzirebiliyomusum ama doymuyomus bebek acaba ne anlama geliyoki...

Arkadaşla Bebek Görmek Emzirmek Uyutmak Kucaginda Görmek Ve Toprakla Uğraşmakta Gebeliğe çikiyo Ben Hamile Oldugu Mu öğrenmeden önce Nerdeyse Tam 1 Hafta çiçek Dikktim Asma Yapragi Toprak Hamile Kadin Ve Kiz Bebek Gördümm Hayirlisi Artik

valla kızlar bende 15 gün önce filan rüyamda bebek emzirdiğimi gördüm hatta uyandığımda sanki göğsümün ucu ıslaktı.yani okadar gerçek gibiydi ve ben 6 gün önce hamile olduğumu öğrendim.inşallah sizlerinde olur canlarım

bende oyle bi ruya gormustum bebek gogsumu emiyo hemde sapur supur sutler agzinin kenarindan dokuluyodu.bi kerede ikizlerimin oldugunu gordum bu ruyalari gorunce sabah mutlu uyaniyorum

bende arkadaşımı hamile görüyorum bir haftadır her gece aynı şey yaa kendimi niye görmüyorum hiç offf:çok üzgünüm:

cnm inşallah kızların dediği gibi olur bu ay olmasada bidahaki ay inşallah rabbim hayırlısıyla cümlemize nasip etsin tez zamanda inşallahhhhhhhh aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

X