Cilt Bakımı Ürünleri Elleza Salyangoz özlü krem

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Vazgeçtim kesinlikle almam :Roflol: :Roflol: ewet tvde ve nette satılan hiç bişiye güvenip almadım şimdiye kadar,sanırım en iisini yapmışım

canım çoktandır giremedim cevap yazmadım sana benim sivilce izlerim vardı hemde çok kötü ben ayda 1 kere dermatoloğa gidiyorum kimyasal peeling yaptırıyorum şimdi cildim yine eskisi gibi çok güzel eğer istanbulda oturuyorsan sanada tavsiye edebilirim bana mutlaka ulaş...

canım benim de sivilce izlerim var ve bende kimyasal peeling yaptırmayı düşünüyorum ama nerde yaptıracağım konusunda belli bi fikrim yok önüme gelen bi güzellik merkezinde yaptırmak istemiyorum. Ben İstanbul'da oturuyorum ve tavsiye edeceğin yeri söylersen sevinirim.:1hug::1hug:

retinol içeren kremlerin lokal uygulamayla hızlı ve etkili çözüm olduklarını biliyorum, saf retinol içermeli ama türkiyede bu tür ürünler var mı bilmiyorum %50 retinol olmalı, oranı yüksek olmalı
sadece ağız çevresine uygularsınız.

yaklaşık 3 haftadır bende kızıma kullanıyorum bu kremi su çiçeği çıkardı ve yüzünde çok derin 6 tane iz kaldı 4 yaşında son umudum ellezaydı 3 haftada çok az bi gelişme oldu bu normal iyileşme sürecimi yoksa elleza sayesindemi bilemiyorum 30 günü doldurmadan aslında iade etmek istiyorum . bana bu konuda başka işime yarıycak tavsiyesi olan arkadaş varsa sevinirim

yaklaşık 3 haftadır bende kızıma kullanıyorum bu kremi su çiçeği çıkardı ve yüzünde çok derin 6 tane iz kaldı 4 yaşında son umudum ellezaydı 3 haftada çok az bi gelişme oldu bu normal iyileşme sürecimi yoksa elleza sayesindemi bilemiyorum 30 günü doldurmadan aslında iade etmek istiyorum . bana bu konuda başka işime yarıycak tavsiyesi olan arkadaş varsa sevinirim

canım kızındaki hafif iyileşme belirtileri doğal olarak cildin kendini yenilemesiyle alakalı.genç ciltler daha çabuk yeniler kendini.
senin yerinde olsam kesinlikle ellezzayı geri verirdim.
ayrıca leke iz için doktorlar contractubex adlı kremi veriyor.
estetik ameliyat sonrasında bile bunu yazıyorlar.dikiş izleri için.
bir araştır derim.

arkadaşım madecassol ü de kullanabilirsin oda cildi yeniliyor. ayrıca kızın çok küçük müş kendi kendinede geçer o lekeler tasalanma ama bepantane yada madecassol gibi hücre yenileyici ürünleride kullanabilrsin bence
ayrıca arkadşlarım kullandılar elazza yı ilk günlerde işe yarıyorumuş gibi geliyor ama hiç bir işe yaramıyor

Hasatalığının başından itibaren çok uğraştım, küçücük yüzünde 40 dan fazla yara vardı.Öyle küçük yaralarda değil medicassolu ilk günden itibaren kullandım contractubexide yalnız uyurken kokusundan dolayı kızım sürdürmüyodu suna dumankaya ilede görüştüm elma armut ve susam yağının çok hızlı hücre yenilediğini söyledi elmayı biliyodum ve günde 3 kez koyuyodum zaten birde bunlara ilaveten kantaron yağı kullandım ne kadar uğraştığımı anlamışsınızdır onun daha çocukken sorunlu bir cilde sahip olmasını istemedim sonçarede ellezaydı benim için ama oda fos çıktı, galiba zamana bırakmam gerekiyo aslında enfazla bir senede iyileşiyomuş.Ben ya geçmez kalırsa diye kendimi paralıyom işte.

kızlar hic ise yaramadı 100 ytl gibi bir paraya aldım bosuna paranızı harcamayın yazık

canım çoktandır giremedim cevap yazmadım sana benim sivilce izlerim vardı hemde çok kötü ben ayda 1 kere dermatoloğa gidiyorum kimyasal peeling yaptırıyorum şimdi cildim yine eskisi gibi çok güzel eğer istanbulda oturuyorsan sanada tavsiye edebilirim bana mutlaka ulaş...

lütfen fıatı merkezın yerı ve durumun hakkında bılgı verdr banada önerdı acıkcası para ve cesaret sızlıgım benı düşündürüyor cevabını beklıyorum tesekkrler

lütfen fıatı merkezın yerı ve durumun hakkında bılgı verdr banada önerdı acıkcası para ve cesaret sızlıgım benı düşündürüyor cevabını beklıyorum tesekkrler

almayın böyle dandik şeyleri para tuzağı arkadaşlar o kadar sonuç alamadım diyo bazıları hala fiyat soruyo çöpe atacak paranız mı var

arkadaşlar ellezayı bende aldım ve iade ettim parayı geri verdikleri koca biryalan 4 aydır oyalıyorlar ve hiç bizamanda verceklerine inanmıyorum ürün bir işe yaramıyo parayı geri verseler bile aylardır ellerinde işletiyorlar yani sizin anlayacağınız mucize krem hikaye maksat paradan para kazanmak

bende kullandım üstelik 125 ytl ödemiştim!! hiçbi işe yaramadı ne sivilce ne izi.. 1 tanesinde bile etkili olmadı!!! şimdi 50 ytl ye bile bulabiliyosun! çok yazık oldu verdiğim paraya!!

X