Cilt Bakımı Ürünleri Elleza Salyangoz özlü krem

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
bende kullandım bir süre sivilce izlerim için 30 günü doldurmadan geri iade ettim hatta 2 kutu almıştım iyiki iade alıyolar yoksa ben nie bu kadar parayı bosuna verdim diye cok pişman olurdum eminim

aynen katılıyorum hayatım sana bende hıc memnun kalmadımm..aldıgıma o kafar parayı verdıgıcme bın pışmanım ınanın,ama tretın aldımm duzenlı sekılde gunde 1 defa kullanıyorum ve cıldımde soyulmalar basladı 3,5 yıldır cıldımde kalın bır tabaka olusmustu ama kuru cıltler ıcın cook zararlı oluurr bılgınıze sadece yaglı cıltler ıcın uygun fıyatı 14 ytl cokda ucuz yanı ellezaya verdıgım paraya yanıyorum 3 ay duzenlı kullandım banamısın demedı hıc etkı etmedı ellezza nayırrr

aynen katılıyorum hayatım sana bende hıc memnun kalmadımm..aldıgıma o kafar parayı verdıgıcme bın pışmanım ınanın,ama tretın aldımm duzenlı sekılde gunde 1 defa kullanıyorum ve cıldımde soyulmalar basladı 3,5 yıldır cıldımde kalın bır tabaka olusmustu ama kuru cıltler ıcın cook zararlı oluurr bılgınıze sadece yaglı cıltler ıcın uygun fıyatı 14 ytl cokda ucuz yanı ellezaya verdıgım paraya yanıyorum 3 ay duzenlı kullandım banamısın demedı hıc etkı etmedı ellezza nayırrr

Selam,

Tretin nedir arkadaşım? Nerde satılır? Eczanede mi? Merak ettim.
Benim yüzümde kılcal damarım ben gibi çıkmış durumda hem de 2 kırmızı nokta var yüzümde. Nasıl geçer acaba? Bilen var mı?

Selam,

Tretin nedir arkadaşım? Nerde satılır? Eczanede mi? Merak ettim.
Benim yüzümde kılcal damarım ben gibi çıkmış durumda hem de 2 kırmızı nokta var yüzümde. Nasıl geçer acaba? Bilen var mı?

hayatım eczanede satılır .ama yaglı cıltler ıcın kullanmanı onerırım yakıyo soyuyo agız kenarına falan surme gunduz gunes koruyucu kullann mutlaka duzenlı kullanmak lazım sadece gecelerı kullan aksam sur sabah yıka dısarı cıkarken muhakkak gunes kremı surr

canım çoktandır giremedim cevap yazmadım sana benim sivilce izlerim vardı hemde çok kötü ben ayda 1 kere dermatoloğa gidiyorum kimyasal peeling yaptırıyorum şimdi cildim yine eskisi gibi çok güzel eğer istanbulda oturuyorsan sanada tavsiye edebilirim bana mutlaka ulaş...

canım bende sivilce izi filan yok ve sivilcemde pek çıkmıyor fakat yine de cildime cilt bakımları uygulamak istiyorum şöyle 2 ayda bir filan .fakat heryere güvenemiyorum bana önerebileceğin biryer varmı izmitte oturuyorum fakat istanbula da gelebilirim sorun olmaz benim için..arada geliyorum zaten..yardımcı olursan sevinirim canım..

ya canım birde bu aylık cilt bakımlarının faydası varmı gerçekten yani cilde bir zararı yok dimi sivilce çıkmasını önlüyormu hassas ciltlerede uygun bakım varmıdır sence..

ya ben tv de gördüm böle izleri falan geçiriomuş doğrumu acaba benim kolumda yara izi var onun için kullanmak istiom ama işe yaramıosada para boşa gitmesinsırnaşık şey

kesinlikle yalan arkadaşım.boş yere paranı ve umutlarını harcama.istersen yine başka sitelerde araştır derim ordan da okursun ...adres bilgim yok ama.....

arkadaşlar benimde ergenlik sivilcelerimden geriye sağ yanağımda kırmızı izler kaldı ama pek fazla değil.Bunların geçmesi için ne yapabilirim.Doktora gittim bana da tretin verdi fakat bazı arkadaşlar da olduğu gibi bende de kuruma ve yanma oldu.Yani hiç bir değişiklik olmadı.Şimdi lokman hekimin aynısefa kremini kullanıyorum.Daha bir sonuç alamadım.İstanbulda dermatolaga giden ve memnun kalan arkadaşlar gittikleri yerlerin adlarını yazabilirler mi acaba.Çok fazla dermatolog var ve hepsi de iyi sonuç veremiyor maalesef:KK43:

bende kullandım bir süre sivilce izlerim için 30 günü doldurmadan geri iade ettim hatta 2 kutu almıştım iyiki iade alıyolar yoksa ben nie bu kadar parayı bosuna verdim diye cok pişman olurdum eminim

kesinlikle canım hiçbir işe yaramıyor benim cildimde çok problem yoktu tek tük sivilceler çıkıyordu ben de reklamların etkisinde kalarak aldım ellezza'yı o kadar küçük ki... 10 gün kadar kullanıp geri iade ettim cidden işe yaramıyor benim bir iki sivilcemi bile geçirememişti.

kesinlikle yanlış bir tercih ben aldım 1ay dolacak ama bırakın geçirmeyi hala sivilce çıkıyo hemde kocaman ne lekelere bi faydası oldu nede sivilcelerime bende iade edicem okadar parayı boşuna vermiş olmak istemem bende bazı arkadaşların tavsiye ettiği roaccutane adlı ilacı kullanmayı deniycem yan etkileri varmış ama bikaç ay sabredicem yeterki geçsin çünkü ne kullandıysam da fayda etmedi:1no2:

Arkadaşlar size bir fikir olacaksa bende tecrübemi yazayım.
Büyük umutlarla aldığım bu saçma ürünün hiçbir faydasını görmedim.
Paranızı sokağa atmayın.

BEN ELLEZZaYI KULLANMADIM.YALNIZ BAŞKA BİR MARKANIN SALYANGOZ ÖZÜTLÜ KREMİNİ KULLANDIM.FİYATI ELLEZZAYA GÖRE ÇOK DAHA UYGUN.AÇIKÇSI 15 GÜN DOĞRUDÜZGÜN BİR ETKİSİNİ GÖREMEDİM..BELKİDE VARDI YALNIZ ÇOK BELLİ OLMADIĞINDAN FARKEDEMEDİM.ŞUAN 4.HAFTAM BİTTİ.VE GERÇEKTEN İŞE YARADIĞINI GÖRDÜM.ÇOK MEMNUN KALDIM.YALNIZ SABIR GEREKTİRİYOR.ÖYLE 1-2 HAFTA KULLANIP İŞE YARAMIYOR DİYE KULLANMYI KESMEMEK GEREK.BEN 1AYDIR DÜZENLİ KULLANIYORUM..VE BENİM CİLDİM ESKİ güzel HALİNE DÖNÜŞMEYE BAŞLADI.BENİM ALDIĞIM ÜRÜN 50ML LİK. 6 HAFTALIK KULLANIM İÇİN..ELLEZZA 30 ML OLDUĞUNDAN ÇABUK BİTER.VE BU NEDENLEDE ETKİSİNİ GÖSTEREMEYEBİLİR. BEN MEMNUN KLDIM KULLANMAYADA DEVAM EDİYORUM..
BİRDE;BANYODAN SONRA YÜZÜNÜZE PUDRA(PİŞİKLER ,KIZARIKLAR İÇİN OLanı) VEYA YaRA TOZU(ECZANELERDE SaTILIYO) SÜREBİLİRSİNİZ..BUNUDA HER BANYO YAPTIKTAN SONRA UYGULUYORUM.

ÖNEMLİ NOT
Bitkisel Yağlar

Bitkisel yağlar yakıcı yağlar ve sabit yağlar olmak üzere iki kısma ayrılır. Yakıcı yağları direk olarak cildinize kesinlikle uygulamayın. Amacına uygun olarak sabit yağlar ile seyrelterek kullanın. Aşağıda yakıcı yağlar ve sabit yağların hangileri olduğu listelenmiştir.
Yakıcı Yağlar

1- ARDIÇ YAĞI
2- AVAKADO YAĞI
3- BERGAMUT YAĞI
4- BİBERİYE YAĞI
5- ÇAM ESANSI
6 - ADAÇAYI YAĞI
7- DEFNE UÇUCU YAĞI
8- ANASON YAĞI
9- FESLEĞEN YAĞI
10- HAVUÇ YAĞI
11- KEKİK YAĞI
12- KARANFİL YAĞI
13- KAYISI YAĞI
14- KARABAŞ YAĞI
15- LAVANTA YAĞI
16- MELİSSA YAĞI
17- MUZ ESANS
18- GÜL YAĞI
19- MENEKŞE YAĞI
20- MERSİN YAĞI
21- LİMON YAĞI
22- NANE YAĞI
23- PORTAKAL YAĞI
24- OKALİPTÜS YAĞ I
25- PAPATYA YAĞI
26- ÇİLEK YAĞI
27- TARÇIN YAĞI
28- VANİLYA YAĞI
29- TATLI ELMA YAĞI
30- ZAMBAK YAĞI
31- ZENCEFİL YAĞI
32- YASEMİN YAĞI
Sabit Yağlar

1- BUĞDAY
2- HAŞHAŞ
3- ÇÖREKOTU
4- TATLI BADEM
5- ACIBADEM
6- PELESENK
7- CEVİZ
8- ISIRGAN
9- JOJOBA
10- GLİSERİN
11-SUSAM
12- KETEN
13- KAKAO
14- KANTARON
15- FINDIK

Gül Yağı: Her tür cilt tipi için uygundur. Nemlendirici olarak kullanılabilir. Yumuşatıcı ve rahatlatıcı etkiye sahiptir

Ayçiçeği yağı: Özellikle hassas ciltler için kullanılabilir. Nemlendirici ve besleyici özelliğe sahiptir.

Tatlı Badem Yağı: Tüm cilt tipleri için idealdir. Nemlendirici özelliğe sahiptir. Protein, vitamin ve mineraller açısından zengindir.

Biberiye Yağı: Ciltte derinlemesine temizlik sağlar ve mikrop kırıcı özelliğe sahiptir.

Buğday Yağı: Yıpranmış ciltleri besleyici özelliği vardır. E vitamini yönünden oldukça zenginolmakla beraber D vitamini, A vitamini, protein ve mineraller içerir.

Ardıç Yağı: Yağlı ciltlerin temizliğinde ve sivilcelerin giderilmesinde etkilidir.

Bergamot Yağı: Yağlı cilde sahip olanlar için idealdir. Hassas cilde sahip olanlara önerilmez.

Keten yağı : Cilt bakımında kullanılır. Cildi parlatıcı etkisi vardır.

Havuç Yağı: Bütün cilt tipleri için uygundur. Özellikle cilt temizliği için idealdir.

Jojoba Yağı: Tüm cilt tipleri için uygundur. A vitamini açısından zengindir.

Hindistancevizi Yağı: Cildi nemlendirir ve besler. Bütün cilt tiplerine uygundur

Avokado Yağı : Kuru ve pul pul olmuş ciltler için birebirdir. A vitamini, B vitamini, E vitamini ve D vitamini içerir.

Lavanta Yağı: Hassas ciltler besleyici olarak, yağlı ciltler sivilce tedavisinde kullanabilirler.

Limon Yağı: Yağlı cilde sahip olanlar sivilcelerin ve siyah noktaların tedavisinde kullanabilirler. Hassas cilde sahip olanlar seyrelterek kullanmalıdırlar.

Kayısı Çekirdeği Yağı: Tüm cilt tipleri için uygundur. Sivilcelerin tedavisinde ve cilt temizliğinde kullanılır. A vitamini ve mineraller yönünden zengindir. NOT:Kayısı yağı cilt için kullanılmaz. Cilt için kullanılacak yağ kayısı çekirdeği yağıdır.

Mandalina Yağı: Vücudumuzdaki çatlakların ve gevşemelerin tedavisinde faydalıdır.

Mısır Yağı : Tüm ciltler için uygundur.Fazla miktarda E vitamini içerdiğindencilt bakımında idealdir.

Nerolin Yağı : Günlük cilt bakımımızı yaparken nemlendirici olarak kullanabiliriz. Özellikle olgun kuru ve narin ciltler için idealdir.

Yasemin : Kuru ciltler için uygundur.

Papatya Yağı: Hassas ve kuru ciltler için idealdir. Yumuşatıcı ve rahatlatıcıdır. Ayrıca sivilcelerin giderilmesinde kullanılır.

Susam yağı : Cildi besleyici etkisi vardır.. E vitamini yönünden zengindir. Protein, mineral ve amino asitler içerir.

Portakal Yağı: Kuru ciltler için idealdir. Ayrıca kırışıklık için kullanılabilir. İyi bir cilt temizleyicidir.

Zeytinyağı : Cildi besleyici ve nemlendirici özelliği vardır.

konusunda daha fazla bilgi için

ben aile paketini aldım..4 'lü olanı yani...cilde başta parlaklık veriyor tabi bu durum herkesi kandırıyor ..kremler bittikten sonra parlaklıkta gidiyor..geçici yanıltan krem demek çok yerinde olur....sivilce,ameliyat izleri ,çatlaklara gelincede:en ufacık bir izi bile götürmedi..4 tanesini kullandım bitirdim ve sonuç hüsran...sanmayınki tek maduru benim ...benden hariç 3 arkadaşım daha kullandı sonuç aynı..hepside pişman ..sakın aldanmayın...bana ii geldi diyenleri duymadım artık duysam da inanmam..paranıza yazık..ok..hoşçakalın

birtanem bende de bazı izlerden dolayı rahatsızlıklarım vardı kullanmayı düşünebilceğim bir üründü verdiğin bilgden dolayı sana çok teşekkür ediyorum saol

ben aile paketini aldım..4 'lü olanı yani...cilde başta parlaklık veriyor tabi bu durum herkesi kandırıyor ..kremler bittikten sonra parlaklıkta gidiyor..geçici yanıltan krem demek çok yerinde olur....sivilce,ameliyat izleri ,çatlaklara gelincede:en ufacık bir izi bile götürmedi..4 tanesini kullandım bitirdim ve sonuç hüsran...sanmayınki tek maduru benim ...benden hariç 3 arkadaşım daha kullandı sonuç aynı..hepside pişman ..sakın aldanmayın...bana ii geldi diyenleri duymadım artık duysam da inanmam..paranıza yazık..ok..hoşçakalın

Arkadaşlar kanmayın şu tv da pazarlanan şeylere. Bi kere rica ediyorum reklamını bir izleyin. Bazı kadınların resimleri var; kullanmadan önce ve sonra diye. Kullanmadan önceye bakıyorum pürüzlü bir cilt sonra ise pırıl pırıl ama verdiği poz aynı. Peki bu kadın aylar sonra çektirdiği resimde aynı kıyafeti giyip, aynı saç şeklini yapıp, aynı pozu mu verdi.(mavi kazaklı olan kız)

Lütfen böyle insanlara para kazandırmayın!!!!!!!!:kızgın:

benimde arkadaşım kullandı hiç bir fark yok arkadaşlar. üstelik daha da kötü oldu.

X