salyaya cözüm

gurbetkusu

Guru
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
488
112
40
kizlar 3aylik bir oglum var ve 2 haftadan fazladir salya akitiyor surekli agzini siliyorum,bazen de bogazindan hirilti sesi geliyor.baloncukta yapiyor,sizce bunlarin sebebi nedir lutfen yardim edin

merqk etme canım sorun yok
dıslerının cıkamsına yakın hep boyle olur
benım kızımında2,5aylıkken baasladı ve 5.ayında ılk dıslerı cıktı.sımdı yıne basladı 1aydır devam edıyor yıne.ust dıslerı gelıyor.hırıltının sebebıde salyaların ıslaklıgı onunu bagrını ıslatıyor ıster ıstemez ondan olur.dıkkat et.altı naylon mama onlugunu kıyafetının altından tak oyle dursun.ıslaklık bagrına gecmez.hayırlı olsun sımdıden 2aya kadaar gelır dıslerınızz:)))))))))))))
bu arada dıs cıkarırken sancısı atesı kulak agrısı olacaktır.elı sureklı kualgına gıder kasınır.agzı pembe ve ateslıdır.
benım buyuk kızımda jellerın sevmedı dıs cıkarırken kullanılan.ben zeytın yag suruyorum.
antıseptık ozellıgınden dolayı atesı agrıyı alıp derıyı yumusattıgından kolay patlamasını saglıyor dıslerın.ıkı kızımdada denedım.tavsıye ederım canım
temız elle parmagınla agzının ıcıne damagına hep sur kasıntısınıda alır.sabah aksam.:)))))))

ay süper ya yerim ben onun salyalarını:dance:
hiç bir sorunu yok
salyalar genzine kaçtığı için hırıltı çıkıyo o kadar sadecesırnaşık şey
Allahım analı babalı büyütsün
Allah kötü günlerini göstermesin
öp benim için o çikin şeyi Şeniz

benim cadı da salyalı salyalı geziyor..merak etme her bebişte olur..diş yerleri belirginleştikçe dahada salya yapacak yaramazlarımız..

X