Çocuk doktoru.

Viola

Yiğitim bitanem..
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2007
1.278
3
45
Kızlar,cuma günü hayırlısıyla oğlumu kucağıma alıcam..Ne zamandır düşünüyorum,doğumdan sonra iyi bir çocuk doktoruna ihtiyacımız olucak..Sizler araştırdınız mı,ne sıklıkta gitmesi gerekiyor hiç birşey bilmiyorum.Kendi doktorumla konuşucam güvenilir bir doktor var mı diye..

canım valla bende bu konuda hiç bi şey bılmıyorum,aslında araştırmaya başlamak lazım haklısın...nisan annelerının bebişlerini kucaklarına alma zamanları geldı sayılır artık:)

violacım doğumunu nerde yapacağın çok önemli .eğer güvenilir iyi bir yerse ne kendini ne bebeğini merak et.doğumdan hemen sonra bebeği kontrole alıyorlar zaten ardından rütün kontrollerini kimin yapacağına kendin karar veriyorsun ne sıklıkta gerekli olduğunada dr. bildiğin bir dr yoksa kendi dr (jinekoloğun)veya tanıdıklarından yardım alabilirsin.

Bugün kendi doktoruma da sordum,kendi bebeğinide götürdüğü bir doktor varmış.onu önerdi..zaten doğum yapacağım hastane çok iyi,doktorları da iyi.ilk etapta bebeğin kontrolünü onlar yapacaklar..daha sonra rutin kontroller için doktoru iyi seçmek lazım.

X