Saç Bakım Ürünleri Evigen Kullananlar Bi Bakar Mısınız?

island

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2007
5.967
1.319
kızlar ben bugün şampuanıma 1 ampul evigen kattım şampuanın yoğunluğu ve rengi çok değişti :uhm: şişede yarıdan az şampuan vardı acaba çok mu geldi 1 ampul sizde de böyle bir değişiklik oldu mu şampuanınızda?Uzun süre kullananlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.Saçı besliyor mu bu şekilde?
Hepinize sevgiler güzel günler dilerim
a.s.

hint yağı kullanabilirsin cok iyi geldi bana denemekten ne çıkar değilmi canım

teşekkürler hazan 37 ben haftada 1 bakım uyguluyorum zaten ama biraz uğraşmak gerekiyor şampuanın içine katınca daha kolay olur dedim ama memnun klmayan arkadaşlar varmış :uhm: bende deneyince görücem artık sewgilera.s.

Gmz :];2436077 .!.:
benim saç tellerimde bi kalınlaşma yaptı kullandığım vitamin kapsülleri ama bunun dşında bir de barcelino die bi yağ kullanıyorum içinde 8-9 tane yağ karışımı var memnunumm
teşekkürler canım benim saçlarımla sorunum yok aslında koruma amaçlı deneyeyim diye koydum yıkadım şuanda saçlarımı şampuan baya değişmiş saçımı temizlemicek diye korktum ama köpürdü bozmamış şampuanımı zamala ben de güzel etkilerini görürüm inşallah öpüyorumyerimseniben

kızlar bence şampuanınıza katmayın saç diplerinize uyulayıp 20 dak.kadar bekletip yıkayın. Ben o şekilde yapıyorum ve saçlarıma çok iyi geliyor. Bemix+evigen+bepanten+zeytin yağı.... ayda 1 kez yapıyorum sık yaparsanız saçlarınz yağlanabilir.....

kızlar bence şampuanınıza katmayın saç diplerinize uyulayıp 20 dak.kadar bekletip yıkayın. Ben o şekilde yapıyorum ve saçlarıma çok iyi geliyor. Bemix+evigen+bepanten+zeytin yağı.... ayda 1 kez yapıyorum sık yaparsanız saçlarınz yağlanabilir.....

ne zamandır kullanıyosun canım..saç cıkarmada etkisi var mıdır benim seyrelmeler var işe yarar mı acaba?

evigen, bepanthene... vs, böyle ampülleri şampuana dökmekten ziyade, ayda bir hepsini karıştırıp (susam yağı, badem yağı da ilave edebilirsiniz), saçınıza sürün, saçlarınızı sarın ve uzaktan fön tutun. fönle uğraşamam diyorsanız, sadece sarın. esas bu şekilde etkisini görebilirsiniz. ancak ısı verdiğinizde, daha iyi sonuç alırsınız.

Ben eczacıya sordum. Şampuanına katarak kullan faydasını görürsün dedi. Bi tanıdığım da yıllar önce yapmış. Saç dökülmesi tamamen durmuş ve saçları gürleşmiş. Umarım işe yarar.

X