Transfer Yaptirip Sonuç Bekleyenler

canım benim kusura bakma,dün yazamadım,dualarına ben de katılıyorum inşallah,meerdem,tutkuum,elif 78 gülseren.. Rabbim yüzümüzü güldürsün,testim cumrtesi,bugün yaptırayım dedim ama hayal kırıklığı olur diye gitmedim,işteyim kafamı dağıtabiliyorum,nedense umudum yok,hayırlısı

rubacım, bende senin gibi test yaptırmakla yaptırmamak arasında gidip geliyorum.Ben çalışmıyorumda sürekli düşünüp duruyorum.Sizlerle yazışınca biraz kafam dağılıyor ümütleniyorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun şu birkaç günüde atlatalım bakalım...:sm_confused:

selam arkadaşlar.benimde 22 martta transferim yapıldı.ve yarın kan testine gidecem.çok heycanlıyım.günler saatler geçmek bilmiyor.hakkımızda hayırlısı olsun.inş bizlerde bebişlerimize kavuşuruz.

nurcum hayırlı olsun iinşallah bize yarın müjde verirsin,ama sonra bizi unutma haaa

elifcim tedavide aldığımız iğneler bhcg değerini artırdığı için vücuttan en geç 12 gün sonra atılıyormuş,erken yaparsak spontan hamilelik olabilirmiş,12. gün yapsak daha iyi olur sanki

ruba merhaba nasılsın çok az kaldı sonucunu ögrenmeye inşallah hayırlı sonuç alacaksın canım a.s.

ya kısslar ben dondurulmuşlarla denedim o yüzden sadece progestan hap vajinal kullanıyorum birde östrojen bantı bunlarında beta hcg de etkisi varmı bilmiyorum test günüm pazartesi cuma yaptırsam (9.gün) sonuç verirmi acaba? cuma bant almam gerekiyorda eğer yoksa hiç almıyim diyorum?

elifcim tedavide aldığımız iğneler bhcg değerini artırdığı için vücuttan en geç 12 gün sonra atılıyormuş,erken yaparsak spontan hamilelik olabilirmiş,12. gün yapsak daha iyi olur sanki

sağol bak bilmiyordum onu sonra pozitif diye sevinirim.Yinede sevinelim dimiyerimseniben 3 gün sonra işallah

selam arkadaşlar.benimde 22 martta transferim yapıldı.ve yarın kan testine gidecem.çok heycanlıyım.günler saatler geçmek bilmiyor.hakkımızda hayırlısı olsun.inş bizlerde bebişlerimize kavuşuruz.

inşallah iyi haberler alırsın.Allah yardımcın olsuna.s.

mrhb arkadaşlar, benim sonucum 5Nisanda belli olucak.Dertleşmek istedim biliyorumki duygularımı en iyi sizler anlarsınız.Hergün farklı duygular içindeyim bir olumlu bir olumsuz.
Bugün hiç iyi değilim o kadar adet sancım varki karnımda şişti herhalde hamile değilim....
Umarım sizlerin her şey yolunda gider annecik olursunuz.senağlama

heyyyyyy dur bakalım benim ilk denememde hiçbir sancım ağrım yoktu ama tahlil yaptığım gün akşam adet oldum yaaaaaa ve benimle birlikte yaptıranlar arasında ağrısı sızısı olanlar hamişşşşşşşş :teytey: sakın böyle düşünme.... belirtiler aldatır ....

ya kısslar ben dondurulmuşlarla denedim o yüzden sadece progestan hap vajinal kullanıyorum birde östrojen bantı bunlarında beta hcg de etkisi varmı bilmiyorum test günüm pazartesi cuma yaptırsam (9.gün) sonuç verirmi acaba? cuma bant almam gerekiyorda eğer yoksa hiç almıyim diyorum?

gulseren4434, ruba'nın dediği gibi belki doğru sonuç alamazsın bekle istersen.Dr. östrojen bandı ne kadar kullan dedi.Benim dr. iki hafta kullanmamı söylemişti acaba yanlışmı anladım ben ....:uhm:yarın bandı çıkarmam lazım

gulseren4434, ruba'nın dediği gibi belki doğru sonuç alamazsın bekle istersen.Dr. östrojen bandı ne kadar kullan dedi.Benim dr. iki hafta kullanmamı söylemişti acaba yanlışmı anladım ben ....:uhm:yarın bandı çıkarmam lazım

eğer gebelik oluşursa 1 ay daha devam ben 3 tane birden yapıştırıyorum peki sen?

heyyyyyy dur bakalım benim ilk denememde hiçbir sancım ağrım yoktu ama tahlil yaptığım gün akşam adet oldum yaaaaaa ve benimle birlikte yaptıranlar arasında ağrısı sızısı olanlar hamişşşşşşşş :teytey: sakın böyle düşünme.... belirtiler aldatır ....

sağol canım ya ama yinede kalbime söz dinletemiyorum öyle bir sancım varki hep böyle olur adetim de..:uhm: teşekkürler desteğin için

eğer gebelik oluşursa 1 ay daha devam ben 3 tane birden yapıştırıyorum peki sen?

ben iki tane kullanıyorum yumurtalar toplanınca yapıştırmıştım ilk olarak, sonra da bir hafta sonra yapıştırdım.Şuan birde fitil kullanıyorum ona devam et demişlerdi. Hamile kalıncada devam edilecekmiş.

teşekkür ederim sünger iyi olmaya .çalışıyorum,nedense heyecanım gittikçe azalıyor,nerdeyse boşverdim,belki de bastırıyorum,sen nasılsın canım ne durumdasın,

ben iki tane kullanıyorum yumurtalar toplanınca yapıştırmıştım ilk olarak, sonra da bir hafta sonra yapıştırdım.Şuan birde fitil kullanıyorum ona devam et demişlerdi. Hamile kalıncada devam edilecekmiş.

fitil dediğin şey progestan hapmı? ben bu sefer onu kullanıyorumda geçen sefer jel kullanmıştım, bu haplarda bazen aynen geri geliyor beceremiyorummu acaba diyorum ama artık düşünmeyede gerek yok a.s

ben de crınon jel kullanıyorum hala başka bişey kullanmadım

fitil dediğin şey progestan hapmı? ben bu sefer onu kullanıyorumda geçen sefer jel kullanmıştım, bu haplarda bazen aynen geri geliyor beceremiyorummu acaba diyorum ama artık düşünmeyede gerek yok a.s

canım, progestan hapı evet ama endişe etme biraz geri geliyor zaten gerekeni vücut emiyormuş kalanda geri geliyormuş birazda akıntı şeklinde olabilir.Ben fitili yerleştirince 15-20 dak. uzanıyorum öyle söylemişlerdi. Kafana takma sakın herşey yolundadır.a.s.

yine alttan yapılıyor,biraz geri akması normalmiş ama yatmaya gerek kalmıyor

teşekkür ederim sünger iyi olmaya .çalışıyorum,nedense heyecanım gittikçe azalıyor,nerdeyse boşverdim,belki de bastırıyorum,sen nasılsın canım ne durumdasın,

ben iyiym saol sonuç bekleyenlerle beraber heyecanlanıyorum sana heyacan geçmiş gibi geliyor test günü öyle olmadıgını göreceksin bende öyle olmuştum inşallah senin yüzün gülecek sırnaşık şey

X