Transfer Yaptirip Sonuç Bekleyenler

sağol canım yaaa ne olu çok dua et çok gerginim,diğer işlerim de yolunda gitmiyor stresten oooof,iyi ki varsın canım

dualarım senin ve tüm isteyenler için sizi o kadar iyi anlıyorum ki zaten bizi bizden başkası anlamaz allah meleklerimize kavuştursun kucaklarımızı boş bırakmasın inşallah bu yolda ugraş veren herkesin yüzünü güldürsün aminnnnnnnn

Canım benim gerçekten bizi bizden başkası anlamıyor,bu kulübu ve sizleri tanıdığıma çok memnunum,sürekli yazmak istiyorum,İnşallah yüzümüz gülecek canım

merhaba kısslar ben bugün pek iyi değilim, gece ateşler bastı adet olmadan önce sıkıntı olur ya onun gibiydi birde belim ağrıdı aradada kasıklarıma ağrı giriyor ne hissediceğimi bilemiyorum yarın 9. gün ama test yaptırmak istiyorum ilaçlar boşa gitmesin 24 milyon sadece bantlar yarın almam gerekiyor siz ne dersiniz?

merhaba canım,bugün 10. günümdü benim de jel bitti,hamile değilsem sadece 2 tane kullanmış olucam 64 tl,olsun,olmazsa sonraki tadavide kullanırız diye düşünüyorum,Bende de hiç ağrı yok 5 gündür,bilemeyiz,sen yine de riske atma o ilaçlar tutunması için önemli

merhaba canım,bugün 10. günümdü benim de jel bitti,hamile değilsem sadece 2 tane kullanmış olucam 64 tl,olsun,olmazsa sonraki tadavide kullanırız diye düşünüyorum,Bende de hiç ağrı yok 5 gündür,bilemeyiz,sen yine de riske atma o ilaçlar tutunması için önemli

Of ne yapıcağımı şaşırdım yaaaaaaaa, bu arada kısslar siz neler yapıyorsunuz yani benn 1 haftadır evden dışarı çıkmadım ama yarından itibaren çıkıcam benim evim 4. kat o yüzden çıkmak istemiyordum...

slm arkadaşlar bugün kan sonucumu aldım ve pozitifff.hamileyim.darısı sizlere inşş......

slm arkadaşlar bugün kan sonucumu aldım ve pozitifff.hamileyim.darısı sizlere inşş......

tebrik ederim canimm Allah insallah tamamınada erdirir senin adina çok sevindim darısı tüm bekleyenlerin başına.Benimki ilk aşılamydı bende yarın gidioyorum sonuc için.Rabbim kucagına almayıda nasip eder ins :teytey::teytey::dance::dance:

tebrik ederim canimm Allah insallah tamamınada erdirir senin adina çok sevindim darısı tüm bekleyenlerin başına.Benimki ilk aşılamydı bende yarın gidioyorum sonuc için.Rabbim kucagına almayıda nasip eder ins :teytey::teytey::dance::dance:

canım teşekkür ederim duaların için.inş yarın sende müjdeli haberler veririsin .bol sanslar canım.ALLAH emeklerini boşa çıkarmasın inş.......

nurrcum tebrik ederim,Allah tamamına erdirsin,Diloşcum senden de güzel haberler bekliyoz

hayırlı olsun nuurrr. senin adına çok sevindim. Allah hayırlısıyla kucapına almayı nasip etsin. ben de pazartesi test yaptıracağım. yazını okuyunca kendim o sonocu almış gibi sevindim. seni ve eşini tebrik ederim.

fitil dediğin şey progestan hapmı? ben bu sefer onu kullanıyorumda geçen sefer jel kullanmıştım, bu haplarda bazen aynen geri geliyor beceremiyorummu acaba diyorum ama artık düşünmeyede gerek yok a.s

gulseren ben de crınone jel kullanıyorum. uygulama yaptıktan sonra 2-3 dakika uzan ve ağaya kalk yavaş yavaş gezin. bana hemşire gezeceksin demişti. jel o sayede emilim oluyormuş. ben hep öyle yaptım hiç geri gelmedi.

bende 31 martta transfer oldum benim yumurta toplamam zor geçmişti içim çok acımıştı 3 gün düz

yürüyemedim kasık ağrılarımdan pazartesi transfer oldu şimdi biraz kasık ağrılarım ve göğsümde hassasiyet var normalmidir sizce

bende 31 martta transfer oldum benim yumurta toplamam zor geçmişti içim çok acımıştı 3 gün düz

yürüyemedim kasık ağrılarımdan pazartesi transfer oldu şimdi biraz kasık ağrılarım ve göğsümde hassasiyet var normalmidir sizce

evet canım normal merak etme.benim de yumurta toplama işleminden sonra çok ağrım oluyor.çok sayı da yumurta toplanmış olmalı.göğüslerindeki hassasiyetin sebebi de iğnelerden,ilaçlardan kaynaklanıyor.tedavin hayırlı olsun.İnşallah kavuşursun bebişine...

evet canım normal merak etme.benim de yumurta toplama işleminden sonra çok ağrım oluyor.çok sayı da yumurta toplanmış olmalı.göğüslerindeki hassasiyetin sebebi de iğnelerden,ilaçlardan kaynaklanıyor.tedavin hayırlı olsun.İnşallah kavuşursun bebişine...

TEŞEKKÜR EDERİM benle birlikte toplamaya girenler transfer günü iyilerdi ben ise oturup kalkarken canım yanıyordu dediğin doğru 26 yumurta topladılar benden sebeb bu olabilir herhalde 3 tane yerleştirdiler inşallah tutunmuşlardır bebişlerim tutunduğunu hissedebilirmiyim acaba çok merak ediyorum ALLAH hakkımızda hayırlısını versin inşallaha.s.

canım moralini yüksek tut.işte yumurta çok bi dert,az bi dert.benim de o civarda toplanmıştı.karnında şişlik var mı?bol su içmeyi sakın ihmal etme,balık ye bol bol.

benim de 28 inde yapıldı transferim..sanırım ilk denemen.ben sana göre daha tecrübeliyim.buradaki arkadaşların deneyimlerinden şunu öğrendim ki çok zor biliyorum ama bu konuyu çok fazla düşünme ve yoğunlaşma başka şeylerle uğraşmaya çalış.ki bu konuda ben de zorlanıyorum.hamiş kalanların çoğu bunu başarabilmiş.transfer sonrasında sakin olanlar,hatta işte çalışanlar daha başarılı gözlemlerime göre.bazılarının hiç ağrısı olmamış,bazılarının ise kasık ağrıları falan olmuş adet sancısı gibi.bu yüzden sana tavsiyem hissettiklerini bişeye yormaman canım .inşallah tutunmuştur bebişlerin.benim için de dua et...a.s.

sağ canım evet ilk denemem o yüzden biraz heycanlı ve sabırsızım ama herşeyin hayırlısı RABBİM OL DEDİYSE olmuştur zaten olmazsada vardır bir hayır ne yapalım bu dünya sınav dünyası bizim sınavımızda bu olsa gerek ALLAHIM çekemeyeceğimiz dertler vermesin .dua etmezmiyim hele şu satte yapılacak dualar inşallah kabul olurCUMA saati hürmetine ALLAHIM hepimizin gönlünün hayırlı muratlarını versin inşallah

ayışığım dualarına içten katılıyorum canım.Rabbim her isteyeni evlat sahibi yapsın,eksikliğini vermesin.

ruba yarın güzel,hayırlı haberlerini bekliyoruz canım........bol şans

Son düzenleme:
ayışığım dualarına içten katılıyorum canım.Rabbim her isteyeni evlat sahibi yapsın,eksikliğini vermesin.

ruba yarın güzel,hayırlı haberlerini bekliyoruz canım........bol şans

canım dayanamadım bugün 11. gün test yaptırdım akşam 7 de 10,96 ÇIKTI BU NE DEMEK DOKTOR İYİ DEDİ AMA EN AZ 50 BEKLİYORMUŞ,PAZARTESİ HASTANEYE GEL DEDİ OFFF NE BU ŞİMDİ

X