Transfer Yaptirip Sonuç Bekleyenler

E

EU2

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar,ben transferimi yaptırdım 24 martta,5 nisanda test yaptırıcam inşallah,benim gibi bekleyenler varsa buraya yazarsa sevinirim.:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

İnşallah hayırlı haberlerini alırız.Çoğu gitmiş azı kalmş artık öğrenmeye ama bilirim son iki gün hiç geçmez.

merhaba ruba. bende 7 nisan da test yaptıracağım. her hangi bir şeyler hissediyor musun? benimle paylaşır mısın.Olumlu sonuç alan arkadaşlar nasıl bir süreçten geçtiklerine dair bilgi verirse sevinirim. belirti var mı?

merhaba ruba. bende 7 nisan da test yaptıracağım. her hangi bir şeyler hissediyor musun? benimle paylaşır mısın.Olumlu sonuç alan arkadaşlar nasıl bir süreçten geçtiklerine dair bilgi verirse sevinirim. belirti var mı?

canım yaa çok dertliyim bu forumdan,sağolsun arkadaşlar cevap vermiyorlar,pesedip bilg. kapatıcaktım ki msjnı gördüm,öncelikle hayırlı olsun,inşallah mutlu haberler alırsın,ilk 5 gün çok sancım vardı,şimdi yok gibi,ama akıntım çok,korkuyorum,sen neler hissediyosun,transferim 24 martta oldu:a015::a015::a015::a015::a015::a015::a015::a015::a015:

İnşallah hayırlı haberlerini alırız.Çoğu gitmiş azı kalmş artık öğrenmeye ama bilirim son iki gün hiç geçmez.

saol canım sen neler yapıyosun tedavi var mı bu süreçten geçtinmia.s.a.s.

benimde bu gün oldu transferim 12 nisanda nasip olursa alıcaz sonucu ALLAHIM hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

benimde bu gün oldu transferim 12 nisanda nasip olursa alıcaz sonucu ALLAHIM hepimizin yüzünü güldürsün inşallah
canım benim hayırlı olsun,inşallah Rabbim hepimizin yüzünü güldürüp sevinç çığlıkları attırır,ilk denemen mi

saol canım sen neler yapıyosun tedavi var mı bu süreçten geçtinmia.s.a.s.

Ben ikinci mikro denememde hamile kaldım çok şükür.İkisinde de farklı farklı şeyler yaşadım.Size tavsiyem hiçbir belirtiden ümitlenmeyin,hiçbirinden de ümidinizi yitirmeyin.Çünkü belirti sandığımız şeyler başka başka nedenlerden kaynaklanabiliyor.Benim hamile kaldığım mikromda hiç ama hiç belirtim yoktu.Normalde herhalde tutmadı diye düşünmem gerekiyordu.Ama tuttu.Dayanamayıp 10. gün yaptırmıştım kan testini sırnaşık şey belli oluyor zaten.Sen de 3 gün sonra yaptırsan çıkar aslında.

Desenize Nisan ayı da bereketli olacak inşallah.Bu aralar hamiş haberleriyle yıkılıyor site:dance:.Allah daha da artırsın inşallah.

Desenize Nisan ayı da bereketli olacak inşallah.Bu aralar hamiş haberleriyle yıkılıyor site:dance:.Allah daha da artırsın inşallah.
inşallaaah,senin de gözün aydın,kaç aylık,dr. cumartesi yaptır demişti,cuma baktırsam da olu mu yani:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

Sevgili Arkadaslar,
Erken test ile ilgili iki mikro denemesi yapmıs ve bir spontan gebelik gecirmiş birisi olarak birsey soylemek isterim. Erken test yaptırmek her metabolizma için gecerli sonuclar alacagınız anlamına gelmez. Hatırlıyor musunuz kendinize yumurta uyaran iğneler ve baskılayan iğneler yaptıgınız gunleri. İşte o iğneler bizlerin hormonlarına betahcg salgılaması yapıyor ve test yapanlar yanılarak pozitifi gercek hamilelik olarak algılıyor. Bazı bunyelerden beta hcg hormonu 1o bazı bunyedense 12 gun sonra cıkıyor. Cıktıktan sonra da zaten esas beta testi veriliyor. Tupbebekciler bilir 12 gun bir test yaptırılır. Bunun nedeni bahsi gecen hormınun vucuttan ancak 12 gun sonra cıkmasıdır.
Sizlerim yanıltıcı sonuclar almamanız için ufak bir uyarı yapmak istedim ve tabii ki dilerim Allah'tan gercek pozitifleri gorursunuz. Bu arada bana inanınfazla sabırlı olmama rağmen hiçbir mikro denememde veya spontan gebeliğimde erken test yaptırmadım. Çünkü inanın hayal kırıklığı hiçbirşeye benzemiyor.
Allah yardımcınız olsun,
Sevgiler

Ben ikinci mikro denememde hamile kaldım çok şükür.İkisinde de farklı farklı şeyler yaşadım.Size tavsiyem hiçbir belirtiden ümitlenmeyin,hiçbirinden de ümidinizi yitirmeyin.Çünkü belirti sandığımız şeyler başka başka nedenlerden kaynaklanabiliyor.Benim hamile kaldığım mikromda hiç ama hiç belirtim yoktu.Normalde herhalde tutmadı diye düşünmem gerekiyordu.Ama tuttu.Dayanamayıp 10. gün yaptırmıştım kan testini sırnaşık şey belli oluyor zaten.Sen de 3 gün sonra yaptırsan çıkar aslında.

merhaba. curly çok haklısın vücudumun her tepkisini dinler oldum. ben ilk denememde pregesteron iğne olmuştum bu sefer vajinal fitil kullanıyorum o da akıntı ve ağrı yapıyor. ama bunu ilacın prespektüsünü okuyunca anladım. ben sancıların iyi bir belirti olduğunu düşünüyorumdum. ama şimdi olumsuzluk hali içindeyim. gece uyuyamadım. sonuçtan korkuyorum. daha sonra kendimi nasıl toplayacağım acaba?

canım yaa çok dertliyim bu forumdan,sağolsun arkadaşlar cevap vermiyorlar,pesedip bilg. kapatıcaktım ki msjnı gördüm,öncelikle hayırlı olsun,inşallah mutlu haberler alırsın,ilk 5 gün çok sancım vardı,şimdi yok gibi,ama akıntım çok,korkuyorum,sen neler hissediyosun,transferim 24 martta oldu:a015::a015::a015::a015::a015::a015::a015::a015::a015:

merhaba ruba. kendimi tam anlamıyla berbat hissediyorum. beklemek çok kötü. bu forma da kendi deneyimlerini anlatanları okumak için giriyorum. beni biraz rahatlatıyor. bundan güç alıyorum. yarın artık işe gideceğim bir hafta izin almıştım. belki işte olmam kafamı meşgul eder. ikimiz için de hayırlısı olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimden.

arkadaşlar merhaba bende yeni aranıza katılanlardanım.benimde 24 martta transferim oldu nasipse 3 nisanda sonuç belli olcak hadi hayırlısı umarım herşey istediğimiz gibi olur

inşallaaah,senin de gözün aydın,kaç aylık,dr. cumartesi yaptır demişti,cuma baktırsam da olu mu yani:sm_confused::sm_confused::sm_confused:

Doktoruna sorsan olmaz der ama 10. günde herşey belli oluyortatlicadiarzu

merhaba. curly çok haklısın vücudumun her tepkisini dinler oldum. ben ilk denememde pregesteron iğne olmuştum bu sefer vajinal fitil kullanıyorum o da akıntı ve ağrı yapıyor. ama bunu ilacın prespektüsünü okuyunca anladım. ben sancıların iyi bir belirti olduğunu düşünüyorumdum. ama şimdi olumsuzluk hali içindeyim. gece uyuyamadım. sonuçtan korkuyorum. daha sonra kendimi nasıl toplayacağım acaba?

Dur bakalım kim söyledi kendini toparlaman gerekeceğiniyasakkelime.Haa belki o kadar sevineceksin ki kendini sokaklara atacaksın ve toparlaman gerekecek bak bu olabilir.a.s
Bekleme sürecinde daha önceden yaşadığımız bir sürüüü olumsuz olayın ya da kullandığımız ilaçların,geçirdiğimiz operasyonların acısını çekiyoruz.Yansımaları da farklı farklı oluyor doğal olarak.Olumlu ya da olumsuz herşeyin hayırlısı diyeceksin ama yine de olumlu düşüneceksin.Benim ilk transferimde 3 embriyo yerleştirilmişti.O zaman tutmasını çok istemiştim.Doktorum da tutmaması gibi bir ihtimali düşünmüyordu eminim.Çünkü benim rahimde hiç problem yoktu ve embriyolar birinci kalite idi.Transferin ertesi günü bayılarak yere düştüm.Kalktığımda kıpkırmızı bir et parçası düşmüştü.Anladım aslında ama gene de ona yormak istemedim.ve sonuç negatif tabii.Daha sonra dondurulan embriyolarımdan sadece bir tanesi yerleştirildi.Ve pozitif .Şu an 10 haftamıza girdik çok şükür.Şimdi düşünüyorum da iyi ki bayılmışım,iyi ki düşmüşüm ve iyi ki tutmamış ilki.Çünkü çok büyük bir olasılıkla üçüz olacaktı.O zaman tatlı geliyordu ama sonradan yanlışlarını gördüm.Ben zaten kilolu bir insanım .Sağlık açısından çok riskli olacaktı ve daha bir sürü olumsuzluk.İşte insan birşeyi çok istediği zaman olumsuzluklarını görmezden geliyor.Ama Allah bunları hep ince ince düşünüyor bizler için.Sırası geldiğinde en hayırlısını,en güzelini nasip ediyor.Allah herkesin gönlüne göre en hayırlısını versin

merhaba kısslar benimde 7 nisanda test günüm dün akşamdan beri arada kasıkmı diyim rahimmi diyim bilmiyorum oralarda biryere sancı giriyor özellikle ayakta olunca.... dün çok yatmadım ondanmı bilmiyorum birdee bu vajinal haplar çoğu geri geliyor kısmet artık.... allahım hepimizin gönlüne göre hayırlısını verir inşallah.

curly yazını okuyunca senin adına çok sevindim. Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin. yazdıkların beni umutlardırdı.şimdi daha güçlü bir şekilde bekleyeceğim.

mrhb arkadaşlar, benim sonucum 5Nisanda belli olucak.Dertleşmek istedim biliyorumki duygularımı en iyi sizler anlarsınız.Hergün farklı duygular içindeyim bir olumlu bir olumsuz.
Bugün hiç iyi değilim o kadar adet sancım varki karnımda şişti herhalde hamile değilim....
Umarım sizlerin her şey yolunda gider annecik olursunuz.senağlama

merhaba ruba. kendimi tam anlamıyla berbat hissediyorum. beklemek çok kötü. bu forma da kendi deneyimlerini anlatanları okumak için giriyorum. beni biraz rahatlatıyor. bundan güç alıyorum. yarın artık işe gideceğim bir hafta izin almıştım. belki işte olmam kafamı meşgul eder. ikimiz için de hayırlısı olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimden.

canım benim kusura bakma,dün yazamadım,dualarına ben de katılıyorum inşallah,meerdem,tutkuum,elif 78 gülseren.. Rabbim yüzümüzü güldürsün,testim cumrtesi,bugün yaptırayım dedim ama hayal kırıklığı olur diye gitmedim,işteyim kafamı dağıtabiliyorum,nedense umudum yok,hayırlısı

X