ikili testinizi ne zaman yaptırdınız

Canım ben 11 haftalıkken dr ye gittim..Ense pilisini ölçtü..bacak boyuna baş çevresine vs..ölçümlerini yaptı..hepsi çok güzel çıktı..İkiliye gerek yok dedi..
3lü yaptırdım 18.haftamda..

canım normal bi tarih seninkide, 11 -14 arası olmalı ikili test, ben 11+4 iken yaptırmıştım, güzel sonuçlar alırsın inşallah, sağlıkla al bebişini kucağına

bende 13+3 günlükken yaptırdım ama dr kontolüm o zaman denk geldiği için bekledim 22 martta yaptırdım sonucunu 29 martta aldım çok şükür herşey normal inş. seninde öyle çıkar

hamişler merhaba canlar ikili testinizi kaç haftalıkken yaptınız yazın lütfen ben ctesi yaptırcam 12 hafta 1 günlük oluyom erkenmi

canım ben 13 haftalıkken yaptırdım. genelde ense kalınlığını ölçünce eğer değerler noröalse doktor ikili testi gerekli görmüyor. 16-20. haftalar arası 3 lü test var ve bu daha detaylı. doktor bende gerekli gördü ve yaptı 2 li testi çok şükür iyi çıktı.

ikili test için erken değil canım.
11-14 haftaları arasında yapılması gereken bir test zaten.
Mutlaka yaptırılmalı bence.3 lü tarama testinden daha gerçekçi sonuçlar veriyor.(% 80)
bende 11+5 günlükken yaptırdım.Geçen gün sonuçların iyi olduğunu öğrendim Allah'a şükür.

bende 12+ haftalıkken yaptırdım ikiliyi.. doktorum sonucların cok mukemmel üçlü taramaya gerek yok dedi..:teytey: 28 nısanda detaylı ultrasona giricem sadece o kadar.. umarım sonuclarınız cok guzel cıkar arkadaslar a.s.

Arkadaslar benım bır sorum olucak ankarada hangı hastaneyı tavsıye edıyorsunuz veya hangı doktoru sızler nereye muayne oluyorsunuz doktor arıyorum ankarada cok bır yerde bılmıyorum yardımcı olurmusunuz

X