Göz Çevresi Bakımı Genetik göz altı morluğu olanlar

tahin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
47
0
benim çocukluğumdan beri gözaltlarım çok koyu kahverengisenağlamaBenim gibi olan arkadaşlar neler yaptınız gözaltlarınızdaki bu koyulukları hafifletmek için???tamamen geçsin diye bir ümidim kalmadı artık.Sadece biraz hafiflesin istiyorum.En azından kapatıcıyla kapanacak duruma gelsin:KK43:((Çok kötü durumdayımsenağlamaKapatıcı bile işe yaramıyor şu anda.Benim gibi bu dertten muzdarip olupta olumlu sonuç alan arkadaşlar bana bilgi verirseniz beni çok sevindirmiş olursunuza.s.

canım benim ya ben de aynıyım, hem şiş hem mor, kardeşim falan acayip yaşlı görünğyorsun diyor zombi diyor, bir de herkes soruyor noldu sana diye en çok da buna gıcık oluyorum, ben kendimi kabullenmişim , sanki beni ilk kez görmüş gibi hep aynı soru hep aynı soru insanın kendiyle barışmasına da izin vermiyorlar, bıktım artık yauf, geçen gün kendimi en süper hisssettğim bigün eve geldim kardeşim dediki 'abla arkadaşım seni görmüş ne dedi biliyomusun' bekliyorum ki 'ablan bu gün çok güzeldi' gibi bişey dicek dediki 'ablana nolmuş öyle ya gözler mosmor, niye bu kadar çöktü' gel de ağlama yauf =( baya da uzun yazdım sana da yardımcı olamadım ama o kadar dertliyim ki en azından dert ortağı oldupunu bil dedim=( inşallah bir formül bulursun gülüm ya

canım benim ya ben de aynıyım, hem şiş hem mor, kardeşim falan acayip yaşlı görünğyorsun diyor zombi diyor, bir de herkes soruyor noldu sana diye en çok da buna gıcık oluyorum, ben kendimi kabullenmişim , sanki beni ilk kez görmüş gibi hep aynı soru hep aynı soru insanın kendiyle barışmasına da izin vermiyorlar, bıktım artık yauf, geçen gün kendimi en süper hisssettğim bigün eve geldim kardeşim dediki 'abla arkadaşım seni görmüş ne dedi biliyomusun' bekliyorum ki 'ablan bu gün çok güzeldi' gibi bişey dicek dediki 'ablana nolmuş öyle ya gözler mosmor, niye bu kadar çöktü' gel de ağlama yauf =( baya da uzun yazdım sana da yardımcı olamadım ama o kadar dertliyim ki en azından dert ortağı oldupunu bil dedim=( inşallah bir formül bulursun gülüm ya

çok can sıkıcı bir durum gerçekten:KK43:bende aynı şekilde takmamaya çalışıyorum ama bazen sorduklarında yada dikkatlice baktıklarında rahatsız oluyorum..tıbbın da çaresiz kaldığı bir konu bu anladığım kadarıyla:KK43:((inşallah en azından bu morlukları hafifletmiş olan arkadaşlar vardır da bizde rahatlarız biraz yaÇok üzgünüm çoook

benim de göz altlarım çukur ve etrafı mor. bi çözüm bulamadım arıorum hala malesef.. çok kötü bi durum ya sizi çok iyi anlıorum :KK43:

bi doktora gitseniz? ben göz doktoruna gitmiştim bi kere,gittiğimde sormuştum gözaltlarm çok mor ne yapmam lazım demiştim (mor flan deil aslında) senin gözaltların mor falan deil demişti,gerçekten mor olsa ilaçları var tedavisi var ama senin ihtiyacın yok demişti,göz doktoruna bi gidin isterseniz baksanıza dr öle dedi,tedavisi var dedi?

Kk da ismini hatırlayamadığım bir arkadaş, yaş maya+süt karışımının haftada 1-2 kez çok çok iyi geldiğini yazmıştı..

Denememizi şiddetle tavsiye etmişti.Söyliyim dedim.

bu soruna çözüm bulan kimse yok sanırımÇok üzgünüm çoooksenağlama

evet bencede kimse yok
gören aa sana ne olmuş diyor bende korkuyorum neden diyorum gözünün altı mosmor ne çirkin olmuşun diolar
ah ah ne olacak halim

kızlar benimkide genetik. çok şükür kapatıcı ile kapanabiliyo
ama ben kapatıcı kullanmaktan sıkıldım artık :KK43:(
hele bazen ne oldu hasta mısın? die sormaları yokmuu çok sinir oluyorum
ama yaz aylarında kapatıcı da sürmüyorum ben
çünkü tenim bronzlaştığı için göz altımdaki morluklarda belli olmuyo o zaman

kıvının kabuklarının yaş kısmını elma suyu kompresını ben denedm hafıfletıyo benm de genetık olarak var uykum duzene gırınce hafıflıyo deneyın

Benimde gozaltlarim ve hatta gozkapaklarim genetik olarak kahverengi,gozkapaklarimdan memnunum aslinda,herkes far surulmus gibi durdugunu soyluyor ama gozaltlarimdan cok rahatsizim,iki gundur A vitaminli bir krem kullaniyorum gozaltlarima ve faydasi oluyor gercekten,sabah kalktigimda cok duru oluyor gozaltlarim,denemenizi tavsiye ederim,birde lierac in bir kremini kullanmistim bir ara herkes gozaltlarini nasil actin diye sormustu,lierac in gozalti morluklari icin ozel bir kremi var,tavsiye ederim kesinlikle,ama surekli kullanmaniz lazim,sabah ve gece yatarken iki defa suruyordum ben ve cok guzel yapmisti,en kisa zamanda yeniden alacagim bulabilirsem.

Benimde gozaltlarim ve hatta gozkapaklarim genetik olarak kahverengi,gozkapaklarimdan memnunum aslinda,herkes far surulmus gibi durdugunu soyluyor ama gozaltlarimdan cok rahatsizim,iki gundur A vitaminli bir krem kullaniyorum gozaltlarima ve faydasi oluyor gercekten,sabah kalktigimda cok duru oluyor gozaltlarim,denemenizi tavsiye ederim,birde lierac in bir kremini kullanmistim bir ara herkes gozaltlarini nasil actin diye sormustu,lierac in gozalti morluklari icin ozel bir kremi var,tavsiye ederim kesinlikle,ama surekli kullanmaniz lazim,sabah ve gece yatarken iki defa suruyordum ben ve cok guzel yapmisti,en kisa zamanda yeniden alacagim bulabilirsem.

Şu anda kullandığın A vitaminli kremin adı ve fiyatı hakkında bilgi verebilir misin???

canım sen lieracın iki kremi var gözaltı için hangisini kullandın acaba bende alcam da, şimdi baktım birisi koyu halka karşıtı biride gözaltı torbalarını giderici diyor, heralde halkalar için olanıdır ama:uhm:

Lieracin gozalti morlugu icin olanini kullandim ben,diger arkadsin sordugu a vitaminli kremin tr de olacagini sanmiyorum cunki buradakibir magazanin kendi urunu,cokda ucuz ustelik ama sadece deneme amacli almistim ise yaradi,valla arkadslar bu kremler birazda sans isi galiba,cok fahis fiyatlara aldigimiz urunler hicbir ise yaramiyor,bazen boyle ucuz birseyler denedigimizde sonuc alabiliyoruz,sasirtici ama gercek,herhangi bir a vitaminli krem kullanabilirsiniz,yada bodyshopun a vitaminli goz kremini kullanabilirsiniz ki bodyshop daha kalitelidir.

yatmadan önce göz altlarınıza buğday yağını masaj yaparak uygulayın
eşimde de aynı sorun var iyi geliyo ama düzenli kulllanın

benimde genetik olarak göz altlarım kahverengi uykusuz kaldığım zamanlar dahada çoğalıyo mor oluyor resmen.kapatıcı sürmekten bıktım artık.çok komik ama en büyük hayalin ne deseler mor olmayan göz altı derim heralde:)):teytey: bir ay önce bende dermatoloğa gittim ama yapıcak birşey yok dedi tedavisi yok,bol bol su içiceksin ve c vitamini kullanıcaksın.tabi ben büyük bir hayal kırıklığıyla geri döndüm.şimdi rezene ve buğday yağı aldım iki gündür kullanıyorum ama pek bir değişim yok henüz.

merhabalar, bende de aynı dert var bende buğday yağı ve kayısı çekirdeği yağını karıştırıp uyguluyorum daha iki gün oldu başlayalı ama umutluyum çünkü kullanan ve memnun kalan arkadaşlar var.

arkadaşlar benimde göz altı morlugu genetik ama öyle çok abartacak kadar degil bir zmanlar kan testimd çinko eksikligi çıkmıştı ve ben bir ay boyunca çinko hapı içtim inanırmısınız okadar düzelmiştiki bu benmiyim diyodum çinko cilde çok iyi geliyo doktora gidin ama hepte hapa bagımlı kalınmaz degilmi

X