ikili test aç karnına mı yapılır?

SeADeniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
566
3
Arkadaslar bugun ıkılı Testımı yapacam Saat 3 Gıbı hastaneye Gıdecem Ama Suan yemek yemek uzereım :) Ac karınlamı yapılır Test yoksa Tok Karınla da olurmu Acıl cevap yazabılırmısınız :KK43:

Arkadaslar bugun ıkılı Testımı yapacam Saat 3 Gıbı hastaneye Gıdecem Ama Suan yemek yemek uzereım :) Ac karınlamı yapılır Test yoksa Tok Karınla da olurmu Acıl cevap yazabılırmısınız :KK43:

canım merhaba ben aç gittim hastanaye doktorum aç gel dedi ben sabahtan gittim.ama sen neden öğleden sonra gidiyorsun dayanamazsın ki o saate kadar.bence yemeden önce dr ara hemen en sağlıklısı o olur. hayırlı sonuçlar dilerim.:nazar:

Aç yada tok farketmiyor demişti doktor...Bende öğleden sonra gitmiştim sadece kan alacaklar canım..Yinede ara bir sor doktorunu canım..

merhaba 2 lı test ıcın 12. hafta yı doldurunca gelın dedı doktor ac gelmene sabah veya öğleden sonra gelebılırsın dedı onemlı degıl dedı ense kalınlıgına bakıcaz dedıı

arkadaşım alakasız bişi am bana yardımcı olurmusun bebek cetvelinden bende istiyorum nasıl yapıcaam.:eek:

:) Bana da baskası yapmıstı :KK43: uzgunum

Arkadaslar Tsk Ederım bu arada :S Kan mı Alacaklar :KK43: ben Dayanamam kı kana Inanmıyorum ya Olurum o anda bırılerının yanımda olması lazımm Cunku normalde kan aldıkları zamannn ben esımın kolu nu ısırırdım :) anaamm hastaneyı ayaga kaldıracam :teytey::dance:

seadeniz derin nefes alırsan hiç bişey olmaz korkma benim çok zor damar bulunuyordu. hamilelikte hep kolay alındı için rahat olsun çok hissetmezsin. geçmiş olsun şimdiden

seadeniz derin nefes alırsan hiç bişey olmaz korkma benim çok zor damar bulunuyordu. hamilelikte hep kolay alındı için rahat olsun çok hissetmezsin. geçmiş olsun şimdiden

Tsk Ederım :) ben ılk cocugumda bunlardan haberım yoktu hıc bısı yapamadım Kan Grubumu Ogrenmek ıcın test yaptıgımızda bendede damar bulunamadı =)) kac yerımı deldıler Imdatt ya :KK43:

X