Hisleri yanlış çıkan varmıı ??

Charm

Whats up ?
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2007
10.881
24
merhaba arkadaslar ben 15+4 haftalık hamileyim.. hamıleliğimin basından beri sanki kızım olucakmış gibi hissediyorum ve cevremdekı cogu ınsan da bana kızın olucak dıyor ve esımde boyle hıssedıyor..eşimin hisleri acayıp kuvvetlıdır tabı benım tahmınıme onunkıde eklenınce ben daha bır kaptırdım sankı kızım olcagına daır hıcbır kanıtımız yok ama.. şakkıdı :çok üzgünüm:

henuz doktorum bır tahmınde bulunmadı cınsıyet hakkında ama 2 3 gun oldu rutın kontrolumdeyken ben ısrarla hanı bır tahmn dıye sorunca cok cok kaba bır ıhtımal erkek olabılır dedı ama cıddıye alma bunu dedı sadece kaba bır tahmın dedii..:1shok:
28 nısan gibi detaylı ultrasona gırıcem tabi o zamana kadar da doktora gıtmeyecegım onada 1 ay var ve aslında ben bugunde gıtsem detaylı ultrasona gırsem bılıyorum kı artık cınsıyetı gorunur ama mecbur 1 ay beklemek zorundayım.. :uhm:
sımdı 3,5 aylıgı gectı ama ben gıttıgımde 4,5 aylık olmus olucak.. fisfisfis
aranızda erkek yada kız hissedipte tersi olan var mı cok merak edıyorumm ?? daha ilk bebişimiz hiç farketmez kız bebek istediğimden değil ama merak işte ustelık erkek ısmı bulmakta cok zorlanıyorum ama kız ısmı neredeyse 1 yıl oncesınden aklımdaydı..

:) GuzeL bı Konu Canım benım ıkı bucuk yasında bır Kızım var. Ve Doktorlar her Seferınde Kızın olacak Dedıler ben onlara Inat Erkek Hıssedıyordum oylekı Daha Karnımdayken herkes ısmını Ezberlemıstı denız Emre Dıe Her Seyını erkek olarak aldım besıgınden corabına kadar :) Esım ve aılesı Kesınlıkle kız ıstıyordu ama ben esım aılenın tek cocugu oldugundan erkek ıstıyordum takı dogum anına kadar =)) Dogum yaptım koluma Penbe bıleklık taktılar o zaman ınandım kı Canım bebegım kızmıs ve Sukredıyorum kı ıyı kı kızım olmus :) Suan 12+1 hamıleyım Dun Doktordaydım Ultrasyona Gırdım :) Doktorcugum bır Tahmınde bulundu hatta gordu dıebılırım ama bana soylemek ıstemedı ben Israr Edınce kendını kaptırma ama erkek Gorunuo dedı ve Doktora Dedım gercekten Erkektır Cunku Kızımda hamıle ıken boyle Duygular yasamadım yanı kızımda ne yasadıysam bunda tam tersı :) Hayırlısı bızde 1 ay sonra tam ogrenecez ıste :)SagLıklı olsunlar Allahtan baska bır sey ıstemıyorum

canim ben suan 30 haftalik hamilelyim ve basindan beri icimden erkek geciyordu ama dile getirmedim ogrenene kadar allahim neyi kismet ederse diye icimden diyodum belki kiz olabilir yok yine oglan bence diyodum ve oglan olacak insaallah
bence tam emin olana kadar bekle yaniliyor olabilirsin ben kendime tam olarak guvenememistim cunki sadece bi his

ben de erkek olacakmış gibi hissediyordum ve öyle de oldu.16 haftalıkken ultrasonda beli oldu cinsiyeti.arkadaşım kız bebek bekliyor ve 22-23 haftalık olana kadar belli olmadı cinsiyeti.niye bilmiyorum ama kız bebeklerin cinsiyetini daha geç öyreniyorlar.

Seadeniz yazında inatla erkek hissettiğini okurken sonunda yine oğlum oldu diceksin sandım ama baktımkı gercekten kız olmus :smiley-cool:

tabiki sağlıklı sıhhatli olsun hayırlı evlat olsunda cinsiyeti ne olursa olsun farketmez. ama sonucta ınsan merak ediyor ve ilk hamileliğim oldugu ıcın daha bi meraklı oluyorsun. kız hıssediyorum ama dogrumu acaba dıyorum kendı kendıme.. fisfisfis

Bebişim haklısın sadece bir his dediğin gibi dogruda olabılır yanlısta.. ama bazen konusutugm bazı ınsanlar anneler hisseder filan dıyor mesela iki üç çocuğu olmus hepsindede dogru hissetmiş diyorum ki herkes acaba hissediyorda dogru mu cıkıyor.. 1 ay cok uzun geliyor bana hani bir an önce öğrensekte cicis ler alsak minik minik odasını hazırlasak yavas yavas.. ve en önemlisi isim bulsak cunku erkekse cok zorlanıcagım kesiinn senağlama:çok üzgünüm:

hamile kaldığımı öğrendiğimden beri oğlum olacağını hissettim.herkes kız diyordu birde herkes kız istiyordu aslında o yüzden ısrarla kız diyorlardı.çünkü gerçekten yediklerim,cinsiyetini çok geç göstermesi filan kıza işaretti.bende erkek diyordum.ve benim oğlum 5buçuk aylıkken gösterdi :) ben zaten biliyordum dedim.

evet kızların daha geç görünüyor diyorlar.. doktora bir tahmin yapsanız dedıgımde bende monıtor e bakıyordum bagdas kurmus gıbı oturuyordu bebişim ve iki bacak arasında birşey vardı beyaz görünüyordu buyuk bı nokta gıbı gorunuyordu onu bende gördüm ama cok bellı belırsız. :eek:
doktor erkek olabılır ama cok kaba ıhtımal deyınce, o ıkı bacak arasındakı ıcın mı dedınız dedım evet dedi.. sanki gördüm gibi ama diyorum kı kız olsa heralde ıkı bacak arasında bırsey olmaz ama diyorumkı belkı göbek kordonudur sırnaşık şey tatlicadiarzu

hamile kaldığımı öğrendiğimden beri oğlum olacağını hissettim.herkes kız diyordu birde herkes kız istiyordu aslında o yüzden ısrarla kız diyorlardı.çünkü gerçekten yediklerim,cinsiyetini çok geç göstermesi filan kıza işaretti.bende erkek diyordum.ve benim oğlum 5buçuk aylıkken gösterdi :) ben zaten biliyordum dedim.

güzelresim demekki sende bahsettiğim gibi doğru hissedenlerdensin... bende öylemiyim değilmiyim öğrenicez bakalım :sm_confused:

Selam canım bende hamile kaldığım andan itibaren oğlum olacağını söylüyordum dr ilk bebeğim için kız dedi ama yinede inanmıyorum bidaki gidişimde kız değil erkek olduğunu söyledi hatta her gittiğimde tekrar tekrar bekıyor cinsiyetine ve kesin oğlum olacak allah kısmet ederse........

Selam canım bende hamile kaldığım andan itibaren oğlum olacağını söylüyordum dr ilk bebeğim için kız dedi ama yinede inanmıyorum bidaki gidişimde kız değil erkek olduğunu söyledi hatta her gittiğimde tekrar tekrar bekıyor cinsiyetine ve kesin oğlum olacak allah kısmet ederse........

benim durum da belki böyle olabilir yani bakalım ay ben cok merak edıyorum yaaa.. bı de erkek anneye güzellik verir kız alır diyorlar ya benim yüzüm sivilce doldu ne güzel hiç yoktu kendimi hiç güzel hissetmiyorum sivilcelerden kurtulamıyorum cok sinir bozucu Çok üzgünüm çoook :kahve:

canım bende en başında hep kız hissetmiştimm..arkadaşlarımda kız olduğunu iddia etti birkaç kişi dışında...Ama doktorum bir oğluşum :) olacağını söyledi .. kıza okadar adepte olmuştum kii biran şoka uğradımm.. Fazla kendini alıştırma ve kaptırma derimm..allah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah... :kahve:

benimki daha fındıkkurdu belli değil cinsiyeti ama hep kızım die sewesim gelio ne hikmetse hayırlısı

hamile kaldığımda hep oğlum olucak demiştim. tek ben değil herkes senin oğlun olucak derdii. ultrasonda baktırdım kız dedi doktorum ama yine benim oğlum olucak diye bi his vardı..
ama geçen ay doktorumm %100 kızın olucak deyince acaayipp şaşırdımm. peki niye o kadar zaman içime erkek hissi doğdu anlamadımmmmkafamçokkarıştı

canım bende en başında hep kız hissetmiştimm..arkadaşlarımda kız olduğunu iddia etti birkaç kişi dışında...Ama doktorum bir oğluşum :) olacağını söyledi .. kıza okadar adepte olmuştum kii biran şoka uğradımm.. Fazla kendini alıştırma ve kaptırma derimm..allah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah... :kahve:

evet cok haklısın ınsan durduk yere kendı dusuncesıne kendını kaptırıyor bırde gercekmıs gıbı ınanıyor sonra doktor aksını soyleyınce sasırıyor a.s doktor bana kaba tahmınle erkek deyınce sasırdım bende nasıl olur dıyorum içimden sankı kendı gozumle gordum de kız olcak dıyee :sm_confused: bakalım merakta ve beklemedeyim şimdilik :bbo:amin canım inşallah..Allah hepimizin gönlüne göre versin..

gelincik benimde merak ettiğim acaba bu kadar kuvvetlı hıssetmenın sebebi nedir hemde doğru olmamasına ragmen..acaba bılıncaltında erkek ıstıyordunda ondan mı erkek hissetın..

arkadaşlar ben hamilelik öncesi hep 2 erkek bebek istiyordum. hamile kalınca 1 kız 1 erkek hissettim belkide öyle olmasını istedim. oğluşumu öğrendik ama diğer bebek bir süre göstermedi o da kızmış.kızımı öğrenince herkez çok şaşırdı hislerim doğru çıktı ben de şaşkınlık yoktu biliyordum dedim. galiba çoğunlukla ne hissedersen o oluyor. yada olmasını istediğin şeyi hissediyosun biraz karışık işler.

alakasız birşey soracağım size benim teşekkür et butonum yok olmuş benden mi kaynaklandı bilmiyorum nasıl düzelecek bigisi olan varmı?

bu benim 2. gebeliğim ilk gebeliğimde hamile kaldığım andan itibaren kızım olacak dedim ve allaha şükür sağlıklı bir kızım oldu şimdi 2. bebeğimi bekliyorum ve içime oğlum olacağı doğuyor daha çok erken öğrendiğimde söylerim ama inanın sağlıklı ve hayırlı olsunda başka bir şey istemiyorum

alakasız birşey soracağım size benim teşekkür et butonum yok olmuş benden mi kaynaklandı bilmiyorum nasıl düzelecek bigisi olan varmı?

war hayatım hatta eminolmak için teşekkür bilem ettim sana :) kendinde gözükmüyo olması lazım

evet cok haklısın ınsan durduk yere kendı dusuncesıne kendını kaptırıyor bırde gercekmıs gıbı ınanıyor sonra doktor aksını soyleyınce sasırıyor a.s doktor bana kaba tahmınle erkek deyınce sasırdım bende nasıl olur dıyorum içimden sankı kendı gozumle gordum de kız olcak dıyee :sm_confused: bakalım merakta ve beklemedeyim şimdilik :bbo:amin canım inşallah..Allah hepimizin gönlüne göre versin..

gelincik benimde merak ettiğim acaba bu kadar kuvvetlı hıssetmenın sebebi nedir hemde doğru olmamasına ragmen..acaba bılıncaltında erkek ıstıyordunda ondan mı erkek hissetın..

hayır canımmm kız çocuğuu çok istiyordummm.. acaba içimde kız olmicak korkusundanmı hep erkek diye yorumladımmm bilmiyoruummm..
allahh gerçekten herkesinn kalbine göre versinnn...:1hug:

Ben hamile kalmadan önce bile erkek olacak diyordum.. Hamile kaldım yine fikrim değişmedi, herkesle bahsine girdim... Doktor iki hafta önce kız bu dedi bende hayır bence erkek dedim.. Peki o zaman bahsine girelim iki hafta sonra yine gel bakalım dedi... Peki dedim, ama ben hislerimde asla yanılmam.. Ben bu arada Ulaş için ninni bile hazırlamıştım yani... Neyse tekrar gittim doktora ve ne oldu kaybetti.... Oğluşum olacak Allah'ın izniyle...
Rabbim hepinizin bebişlerini korusun inşallah....

X