erkek bebekler mi kız bebekler mi

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
40
kızlar 20 haftalık hamileyim ama daha bebegimin hareketlerini dogru düzgün hissetmiyorum arada sırada pıt pıtlar oluyo acaba kız bebekler mi hareketli erkek bebekler mi?

benim bebişim erkek canım ve 16. haftadan beri hissediyorum pıtır pıtır..
özellikle son 2 haftadır uykudan bile uyandırıyorr..
ama kişiden kişiye çook değişiyo bu bebiş hareketleri..

benim bebeğim kız ama ben hareketlerini çok net hissediyorum baya bi zamandır.hatta dışından bile belli oluyor hareket ettiği sert tepiklerde:)özellikle bu hafta daha sık hissetmeye başladım hareketlerini

benim bebeğimde 16. haftadan beri ben burdayım diyor:dance:. pıtır pıtır oynuyor bi tanem.

çok teşekkür ederim kızlar inş bende en kısa zamanda daha sık hissetmeye başlarım

hiiiiiiiiç kafana takma. benimki erkek ben 19. haftanın sonunda hissettim ilk hareketini. o gün bugündür durmuyo

çok teşekkür ederim kızlar inş bende en kısa zamanda daha sık hissetmeye başlarım

merak etme arkadaşım herkeste aynı olmuyormuş bu kıpırtıları hissetme zamanı eminim birkaç güne kalmaz hissedersin.birde iyice konsantre olmaya çalış daha net duyacaksın benim 1kız 1erkek kızım daha hareketli oğlım daha sakin. değişiyordur herhalde kişiye göre.:emir_bebek::nazar::emir_bebek:

mrb arkadaşlar bnde kızımı 16. haftadan beri hissediyorum sürekli kendini hatırlatıyor ben burdayım diyor.müthiş bir duygu onu hissettmek darısı hissedemeyenlerin başına:)

X