Mantar rahatsızlığı olanların paylaşım alanı...

bıktım bu mantardan her sene gelip yokluo bi beni. nasılmıyım iyimiyim die!!!!! yaaa kızlarrrrr şimdi ben tedavi olucamda patneriminde olması gerekiomuşşş ama ben çok utanıorum bunu nasıl söylicem söyleyenler varsa yardım etsin lütfen Allah rızası için.

bıktım bu mantardan her sene gelip yokluo bi beni. nasılmıyım iyimiyim die!!!!! yaaa kızlarrrrr şimdi ben tedavi olucamda patneriminde olması gerekiomuşşş ama ben çok utanıorum bunu nasıl söylicem söyleyenler varsa yardım etsin lütfen Allah rızası için.

utanmadan sıkılmadan tibbi terimlerle durumu anlatacaksın. sonuçta mantar ondan da bulaşmış olabilir.

biraz rahatlamalısın bence mantar harici insan bedenıne buluşabilicek onu geçtim cinsel yolla allah korusun daha kötü bişi bulassaydı ne olcakdı .. bence şu andan şükür de bedenine iyi we hijyenik bakki
seni yoklamasın yane otur düzgünce sakin sakin anlat dr lar böyle dedı dıye sen endışelenırsen oda sorun çıkarır çünkü o yuzden senın sakin olman bence çok öenmli diye düşünüyorum.

ya mantar bendede var sanırım hemde aylardır kaçınıp duruyorum doktora gidince vajinaya bakılmıyor değil mi kızlar ne diyorsunuz doktora kaçıntı var vajinal bölgemde mi ayy utanırım demeye yaw bide erkeksee

uff ya kadin olmak ne zormus bende cok kasinti var sanirim mantar hamilyekne olmustum birde.ikizlerim var kime birakip doktora gidicem zaten kasim basinda yillik kontrolum var ara ara kasintim oluyor acaba ozamanimi beklesem yurt disindayim kimsem yok burda arkadasim var ama doktorda saatlerce sira bekliyorum kasim icin ona birakmayi konusmustuk tekrar sormaya cekiyiniyorum valla.

uff ya kadin olmak ne zormus bende cok kasinti var sanirim mantar hamilyekne olmustum birde.ikizlerim var kime birakip doktora gidicem zaten kasim basinda yillik kontrolum var ara ara kasintim oluyor acaba ozamanimi beklesem yurt disindayim kimsem yok burda arkadasim var ama doktorda saatlerce sira bekliyorum kasim icin ona birakmayi konusmustuk tekrar sormaya cekiyiniyorum valla.

eczaneden alma imkanin yok mu recetesiz??

Merhaba arkadaşlar,
bende de yaklaşık bir sene önce mantar olmuşsun dedi doktor ve vajinal Mikropellet Kapsül ile antifungal krem vermişti. 6 gün kullandım ve geçti. Daha sonra hexetidin içeren tablet verdi arada onu kullandım. 2-3 gündür tekrardan kaşıntı, kızarıklık ve bozuk yoğurt kıvamında akıntı başladı. Şimdi doktora gitmedim henüz ama çok kaşıntı olduğu için krem ve fitil tablet kullanıyorum. Ama benim endişem yaklaşık 1 senedir hamile kalmaya çalışıyorum. Acaba hamilelik olursa bu ilaçların zararı olur mu? Doktora da gitmedim henüz çünkü daha geçen hafta regl bitti, hamilelik var mı yok mu belli olmaz diye.
Doktora da gitmedim şu sıralar sigortam yok aynı ilaçları yazıp gönderecek bende 140 lira muayene ödeyeceğim diye.
Hamile kalmadan önce böyle sorun yaşayan var mı?

ya kızlar bi kaç gündür günlük ped kullanmıyorum kaşıntım bitti biliyomusunuz demekki günlük ped gerçekten tetikliyo ama onsuzda nasıl yapacağım ki kağıt peçetemi kullansam acaba

ya kızlar bi kaç gündür günlük ped kullanmıyorum kaşıntım bitti biliyomusunuz demekki günlük ped gerçekten tetikliyo ama onsuzda nasıl yapacağım ki kağıt peçetemi kullansam acaba

günlük pedi ben de bıraktım ama hiçbir şey değişmedi. nefret ediyorum şu mantardan ya...

kızlar ben de yakalandım galiba. kaşımaktan yara oldu.. ama vajina tarafına yayılmışmıdır bilmiyorum. en iyi krem hap falan hangisi? doktora gitmeden direk ilaçları alıcam

arkadaşlar bendede mantar var ama ne çok kaşıntım var nede akıntım.sadece idrar sırasında yanma oluyo.doktor fitil ve hap vermişti kullandım ama geçmedi.mantar için soğan kürünü kullanan varmı.faydası olurmu acaba

arkadaşlar bendede mantar var ama ne çok kaşıntım var nede akıntım.sadece idrar sırasında yanma oluyo.doktor fitil ve hap vermişti kullandım ama geçmedi.mantar için soğan kürünü kullanan varmı.faydası olurmu acaba
cnm senin akıntın ve kaşıntın yoksa büyük ihtimal idrar yolu enfeksiyonu.....

cnm senin akıntın ve kaşıntın yoksa büyük ihtimal idrar yolu enfeksiyonu.....

canım ya doktor mantar dedi.ben dış gebelik geçirdim ve 2 ay boyunca kanamam oldu.o yüzden doktor mantar oluşmuş dedi.verdiği ilaçlarda hep mantarla ilgiliydi.aslında benim en büyük şikayetim ilişki sırasında acı ve yanma.kaşıntı çok çok az.bende soğan kürünün faydası olur belki diyorum ama varmı hiç aacaba mantara karşı deneyip faydasını gören

Ya benimde kaç yıldır sürekli kaşıntım oluyor mantarmı bilmiyorum ve doktorada gitmedim ne yapsam bilemiyorum??

mantarım yıne hortladı sanırım..

ne kasıntım var ne akıntım var sadece ilişki sırasında eşime peynir kırıntısı ,kesiği gibi seyler yapıyor..

cok sınır bir durum ..10 gün geciyor sonra yenıden cıkıyor sonra yıne kayboluyor ,üff :umursamaz:

bence hepsi geçici çözüm ..hep tekrarlıyor...bitkisel tedavi yötemiyle iyileşen varsa bilgi verebilir mi

X