evlilik üzerine fıkralar

_BERAY_

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2007
1.571
33
46
YÖNETEN ERKEK!
yeryüzünün bir ülkesinde yaşayan herkes kralın huzuruna çıkar
kral der ki:
-erkekler iki sıra olsun bir sırada karıları tarafından yönetilen erkekler.fiğer sırada karılarını yöneten erkekler ayrıca bütün kadınlara hazinemden ödül vereceğim.onlar askerlerle birlikte gidecekler şimdi
böylece kadınlar gittikten sonra kral,erkeklerin karsısına geçer bi bakar ki karıları tarafından yönetilen erkeklerin sırası kilometrelerce uzunlukta ama karılarını yöneten erkeklerin sırasında sadece bir adam duruyor.
kral diğer sıradakilere çok kızar:
-kendinizden utanın!!!siz bu dünyanın en güçlü ülkesinde ve benim irademle yönetiliyorsunuz ve şuraya bakın hepiniz güçsüz karaktersiz kilometrelerce uzunlukta bir sıra oldunuz bakın bir tek erkek vatandasım su yan sırada tek basına gururla duruyor
ondan ders alın!....
-oğlum sen anlat bunlara ne yaptın da karılarını yöneten erkekler sırasında bir tek sen varsın?
adam cevap verir:
-bilmem......karım bana burada durmamı söyledi

NASIL?
çocuk birden babasına :
-babacığım annem ile nasıl evlendin?diye sorar
adam eşine dönüp:
-görüyormusun?çocuk bile anlam veremiyor.

Allah iyiliğini versin arkadaşım çok iyi geldi akşam akşam sırnaşık şey

ÇAMASIR MAKİNESİ
kadının biri kocasından iltifat duymak istiyormus ve kocasına sormuş:
-sence ben güzelmiyim?
kocası:
-kıçın tıpkı bir çamasır makinesine benziyor demiş....
kadın tabi sinir olmuş ertesi gün adamın canı sevişmek istemiş karısına sırnaşmaya baslamış
kadın da:
-git basımdan küçüçük şey için koca çamasır makinesini çalıştıramam elinle çitileyiver demiş.

arkadaslar konuyu evlilik üzerine fıkralar diye mmahsus açtım isterseniz bir sürü yazabilirim

kadınla adam evlenmişler ve balayına gitcekler. kadının annesi, kızının bavulunu hazırlıcak.
-kızım kırmızı mı yoksa mor geceliğini mi koyıyım?
-kırmızıyı koy anne der.... ama elektirikler kesilir ve kadın ütülenmemiş olan mor geceliği koyar yanlışlıkla :):) karı koca giderler balayına ama adam baya utangaç "lütfen üstümü çıkarırken bakma" der kadına. kadın da tamam söz bakmam der ve adama sırtını dönüp bavulunu açar ve geceliği görünce der ki : "inanmıyorum mor ve buruşuk" adam da der ki : "hani bakmıcaktın":dance::dance::dance::dance:

adamın birisi sahilde yatmış vücudunun her yeri yanmış birtek mayosunu çıkaramadığı için oraları yanmamış orasını yakmak için kendini kuma gömmüş yanmayan yerini açıkta bırakmış yaşlı teyze sahilde baston elinde yürüyormuş birde bakmışki neler görsün bastonla sağa sola sallamış ah ah demiş bizim zamanımızda arayıpta bulamıyorduk şimdi yerde bitmeye başlamış demiş

ÇAMASIR MAKİNESİ
kadının biri kocasından iltifat duymak istiyormus ve kocasına sormuş:
-sence ben güzelmiyim?
kocası:
-kıçın tıpkı bir çamasır makinesine benziyor demiş....
kadın tabi sinir olmuş ertesi gün adamın canı sevişmek istemiş karısına sırnaşmaya baslamış
kadın da:
-git basımdan küçüçük şey için koca çamasır makinesini çalıştıramam elinle çitileyiver demiş.

HARİKAYDI BUYA ELLERİNE SAĞLIK...:dance::roflol::roflol:

X