Aşılama 1. aşılama sonrası hamile kalanlar!neler yaşadınız?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

gxuxgxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2008
122
4
arkadaşlar merhaba,ben aranıza yeni katıldım.bu zamana kadar forumda yaşadıklarınızla ilgili yazdıklarınızı okuyor,sizinle sevinip sizinle üzülüyodum.veee aşılamadan sonra aranıza katılmaya karar verdim.ama çok umutsuzum nedense sanki olmicak gibi gelio banasenağlama.tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.beni de alınnn aranızaa.lüüüttfeeeeennnn...

arkadaşlar merhaba,ben aranıza yeni katıldım.bu zamana kadar forumda yaşadıklarınızla ilgili yazdıklarınızı okuyor,sizinle sevinip sizinle üzülüyodum.veee aşılamadan sonra aranıza katılmaya karar verdim.ama çok umutsuzum nedense sanki olmicak gibi gelio banasenağlama.tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.beni de alınnn aranızaa.lüüüttfeeeeennnn...

aramıza hoşgeldin canım inşallah aşılaman tutmuştur ve bebeğin seninledir allahım gönlüne göre versin hiç olumsuz düşünme olumsuz düşündüğün zaman öyle oluyor ben kendimden biliyorum
ben 1 kere aşılama denedim ve kısmet değilmiş tutmadı ama 5 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım ve şimdi 2 aylık hamileyim
allahım sanada bu güzel duyguyu yaşatsın canıma.s.

gügücüm aramıza hoşgeldin benim içimden senin aşılaman tuttu gibime geliyor umudunu yitirme pozitif düşün pozitif çıksın dikkat et kendine ayaklarını sıcak tut ağır iş yapma sağlıcakla kal tekrar hoşgeldin...a.s.:nazar::dance:

sevgili süar ve sultan49 kulüpteki ilk arkadaşlarımsınız.msjlarınızı görünce çok mutlu oldum inanın yaaa. :)sanki beceremedim bağlantı kurmayı,kimse yazdıklarımı görmedi ve cvp vermicek galiba diye düşünüyodum,ama oldu işte,aranızdayım.hele teselliler çok daha hoşuma gitti. ağzından bal damlıyor sanki sultan49 cum.iyi dilekleriniz için saolun.süarcım, Allah sana da bebişini hayırlısıyla,sağlık ve sıhhatle kucağına almayı nasip etsin.amiiiiiiiinnnn...

peki, arkadaşlar benim doktor 16. gün tahlil yaptır dedi.ama ben meraktan çatlıyom.daha 7 gün oldu.daha erken öğrenilemez mi bu yaaaaaa???:sm_confused:

gugu cum insallah hamilesindir. bende iki yildir bebek istiyorum ama olmuyo.gecen ay igne tedavisi oldum ama sonuç negatif.bizde mayis ayinda tekrar deneyip olmazsa haziran ayinda tup bebek yapicaz.Allah isteyen herkese anne baba olmayi nasip etsin.

canım hayırlısı olsun inşallah aşılaman tutmuştur bizde yazın denicez galiba aşılama hadi sen haişkalda banada umut olsun çünkü ben aşılama istemiyorum eşimin ısrarıyla yaptırcaz bakalım sonuçtan bizi haberdar et olurmu

X