Lekeler, Çiller Fraxel Lazerle Leke tedavisi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

ayhak

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2008
231
3
:teselli:Merhaba arkadaşlar.Ben siteye yeni üye oldum.Merak ettiğim bişey var.Fraxel Lazer yüzdeki sivilce izleri ,sivilce izlerinin neden olduğu çukurluklar ve yüzdeki kılcal damarlara ve güneş lekelerine kesin çözümmüş.Yaptıran varmı?Fiyatı hakkında bilgisi olan varmı.Ben yaptırmayı düşünüyorum.Ankarada uygulanan biyer varmı ?Bu konudaki bilgilerinizden faydalanmak istiyorum.

merhaba.bu fraxel lazerı bende bılıyorum ama ankarda yapan bı yer bulamadım yada nette bı anlasması yok yanı herkes bı arastırsa cunku bunu soran bır cok kısı var haberlerı beklıyorumm:)))

ben de baya arastirdim. doktora da gittim. 3 hafta sonra yapalim dedi ama hala emin degilim. acaba deneyem va rmi?

Ben ilk seansi cuma günü yaptirdim arkadaşlar gelişmeleri bildiririm size çankayada bir estetik cerraha yaptirdim

canım ben cumartesi günü CİVAŞ klinikte (ankara) yaptırdım lazerli leke tedavisi bakalım sonuçlar 1-3 hafta içerisnde belli olurmuş bekliyorum benimki 2. dereceden hasarlı bir ciltmiş 2 seans olucak dedi 1. si yapıldı 2. si 1,5 ay sonra yapılacak inşallah faydalı olur fiyatıda 250 YTL idi.

Ben ilk seansi cuma günü yaptirdim arkadaşlar gelişmeleri bildiririm size çankayada bir estetik cerraha yaptirdim

canım sen kime yaptırdın bende çankayada yaptırdımda birde senin ne gibi sorunların vardı

Canım sonuç nasıl.Fraksiyonel lazeri yaptırdıktan sonra yüzün nasıl oldu.Bende cuma günü için randevu aldım yaptıracam.Ama işlem sonrası yüzde yanma olacağını bu yüzden lokal anestezik bi pomad kullanacağımı söyledi doktorum.Bende G.O.P.da bi doktordan randevu aldım.Bana 3 seans yapılacağını söyledi.Genede biraz korkuyorum açıkçası.

canım ben cumartesi günü CİVAŞ klinikte (ankara) yaptırdım lazerli leke tedavisi bakalım sonuçlar 1-3 hafta içerisnde belli olurmuş bekliyorum benimki 2. dereceden hasarlı bir ciltmiş 2 seans olucak dedi 1. si yapıldı 2. si 1,5 ay sonra yapılacak inşallah faydalı olur fiyatıda 250 YTL idi.

Senin yaptırdığın fraksel lazermi yoksa başka bi lazermi.Yaptırdıktan sonraki süreci biraz paylaşabilirmisin lütfen

canım benim cildimde gül hastalığı var bu hastalığında sivilceleri var ama bilinen sivilcelerden değilsenağlama neyse benimkide GOP da gittik lokal anestezi yapmadı lazerle 15dk falan bi tedavi gördüm cildim tabi kıpkırmızı 1,5 ay sonra 2. seansım var doktorun dediğine göre yapılan yerler koyulaşacak kabuk tuacak ve dökülecek sadece kabuk tuttuğunda bepanten krem sürücem birde sivilcelere roza krem verdi onu sürücem bu kadar biraz acıyor ama katlanılmayacak bir acı değil ve 3 gün oldu şuan biraz koyulaştı lekelerim inşalllah faydasını görürüm
:Saruboceq:

canım benim cildimde gül hastalığı var bu hastalığında sivilceleri var ama bilinen sivilcelerden değilsenağlama neyse benimkide GOP da gittik lokal anestezi yapmadı lazerle 15dk falan bi tedavi gördüm cildim tabi kıpkırmızı 1,5 ay sonra 2. seansım var doktorun dediğine göre yapılan yerler koyulaşacak kabuk tuacak ve dökülecek sadece kabuk tuttuğunda bepanten krem sürücem birde sivilcelere roza krem verdi onu sürücem bu kadar biraz acıyor ama katlanılmayacak bir acı değil ve 3 gün oldu şuan biraz koyulaştı lekelerim inşalllah faydasını görürüm
:Saruboceq:

Canım lazeri fraksel lazer diyemi yaptırdın.Bunu merakek ettim.Bide Yaptırdığın gün işlem bittikten hemen sonra çokmu kızarmıştın.Yani dışarı çıkıp rahatlıkla dolaşabildinmi yoksa hemen taksiye atlayıp evemi gittin.

Canım lazeri fraksel lazer diyemi yaptırdın.Bunu merakek ettim.Bide Yaptırdığın gün işlem bittikten hemen sonra çokmu kızarmıştın.Yani dışarı çıkıp rahatlıkla dolaşabildinmi yoksa hemen taksiye atlayıp evemi gittin.

canım açıkçası fraksel lazer ne tam olarak anlayamadım ben sadece leke tedavisi yaptırdım fraksel mi bilmiyorum:eek:özeline msj yazdım gittiğim kliniğin sitesi bir bak istersen
benim cildim zaten hassas laazerden hemen sonra çok kızardı öyle rahatlıkla dolaşılmıyor hemen arabaya atladım ben ama belki senin cildinde aynı tepkiyi göstermeye bilir

Canım anladığım kadarıyla seninki fraksel lazer değil.Keşke ondan yaptırsaydın.en son teknolojiymiş çünkü.Bende cuma günü yaptırıyorum

Canım anladığım kadarıyla seninki fraksel lazer değil.Keşke ondan yaptırsaydın.en son teknolojiymiş çünkü.Bende cuma günü yaptırıyorum

sonuçları bizimle paylaşırsın canım şimdiden geçmiş olsun

laser ışını yaktıgı için uygulamadan sonraki ilk 3gün cildin kötü olacak bunda başya anlaşalım o ölü deriyi cildn atacak lekeler gidecek alttan pırıl pırıl cilt gelecek dedi doktorum
ben gecen sene kimyasal peeling sonrası iyi korumadıgım icin üstünr bir de lekelenmem oldu bunu yaptıran hanımlar seans sonrası günes koruyucunuzu sakın ihmal etmeyi

yeniliklere degişiklere çok acıgımdır tam bir ikizler olarak ama buna söyle bir çekındim nedense deneyenler sonraki gelişmeleri lütfen paylaşın

arkadaşlar ben çankayada evime çok yakın bir yere gidiyorum fraksiyonel lazere izlerin çoğu ilk senasta kayboldu yüzdek renk farklılıkları ortadan kalktı...süper bişey

ben artplasta yaptırdım fraksiyonel lazer üç ve altı seans arasında değişiyormuş sana üç seans yeterli ddi doktorum.....yaparken bişey hissetmiyosun ama işlem bitince acayip bir yanma oluyor yüzünde cuma yaptırdım ben cumatesi pazar pazartesi çok şişti yüzüm özellikle cumartesi günü ilk günde müthiş bir yanma oluyor saat başı anestol sürdüm...ama sonrası mükemmel sonuç izler ilk seanstan sonra bile acayip şekilde kayboldu cilt biranda kendini yeniliyor

X