Lekeler, Çiller Doğum Lekeleri (Malesma)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
bende cok az dogum lekesi var ayrica ciller ve bircok kahverengi leke var.Umarim almanyada vardir bu krem Tesekkürler archalais icime bir umut düstü .Nefret ediyorum aynalardan .ins. bende kurtulurum tabi kremi bulabilirsem

canım bu krem sanırım ingiltere de imal ediliyor. Almanya da bulma olasılığın çok yüksek. İnşallah sende kurtulursun. Bu lekelerle yaşamanın ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Ben aynalarla yeniden barıştım darısı senin başına inşallah. Bana da dua edersin.

Archalais canım nerelerdesin.Merak ettiğim şeyler var.Senden bilgi almadan bu kremi almak istemiyorum.Güneş lekelerim var.Sence faydasını görürmüyüm..Kaçıncı günde etkisini gördün sen.Bu krem parfümericilerdemi satılıyo_Ordan mı temin edebiliriz.

Archalais canım nerelerdesin.Merak ettiğim şeyler var.Senden bilgi almadan bu kremi almak istemiyorum.Güneş lekelerim var.Sence faydasını görürmüyüm..Kaçıncı günde etkisini gördün sen.Bu krem parfümericilerdemi satılıyo_Ordan mı temin edebiliriz.

Ben hep buralardayım canım. Ben ilk haftada faydasını gördüm. Fakat daha öncede söylediğim gibi önce Acnelyse ve diger birçok şeyle cildimi soydurdum! ve akabinde fade out kullanmaya başladım. Ben kremi parfümericiden aldım. Ama internet üzerinde de satış yapılıyor. Benim bulunduğum şehir küçük bir şehir. Burada bulunuyorsa Ankara da haydi haydi bulunur. Ben Ankara ya çok yakınım. Atla gel burdan alırsın yerimseniben

Ben hep buralardayım canım. Ben ilk haftada faydasını gördüm. Fakat daha öncede söylediğim gibi önce Acnelyse ve diger birçok şeyle cildimi soydurdum! ve akabinde fade out kullanmaya başladım. Ben kremi parfümericiden aldım. Ama internet üzerinde de satış yapılıyor. Benim bulunduğum şehir küçük bir şehir. Burada bulunuyorsa Ankara da haydi haydi bulunur. Ben Ankara ya çok yakınım. Atla gel burdan alırsın yerimseniben

Canım ya önceden de söylediğim gibi güneş lekelerim var ama çok değil.Sence bendemi senin gibi cilt soyucular kullanıp daha sonramı kullansam .Nedersin?Cilt konusunda takıntılıyımda.Sen zaten cildine bissürü işlem yaptırıp soydurmuşsun.Acaba ondan dolayımı sana çok etkili oldu.Üffffffffff ne bileyim ya.Kafam çok karıştı.Ama madem memnun kalmışsın bende kullanayım.Zararı olmaz dimi?Biliyorum çok konuştum ama bişey daha sorcam.Sen sadece lekelrin üzerine mi sürdün yoksa tüm yüzemi uyguladın.

Canım ya önceden de söylediğim gibi güneş lekelerim var ama çok değil.Sence bendemi senin gibi cilt soyucular kullanıp daha sonramı kullansam .Nedersin?Cilt konusunda takıntılıyımda.Sen zaten cildine bissürü işlem yaptırıp soydurmuşsun.Acaba ondan dolayımı sana çok etkili oldu.Üffffffffff ne bileyim ya.Kafam çok karıştı.Ama madem memnun kalmışsın bende kullanayım.Zararı olmaz dimi?Biliyorum çok konuştum ama bişey daha sorcam.Sen sadece lekelrin üzerine mi sürdün yoksa tüm yüzemi uyguladın.

canım, benim bu kremi aldığım parfümerici aynı zamanda çok samim arkadaşımdır. Bundan bir kaç sene önce onun yüzünde de güneş lekeleri oluşmuştu. Ben bu kremi aldırken onu aynen senin gibi sorguladım. O da bana lekeleri bu kremle geçirdiğini söyledi. Yüzü tertemiz şimdi. Ben tüm yüzüme uyguluyorum ki bir dengesizlik olmasın diye! Gönül rahatlığı ile al canım, ne kaybedersin ki. Ayrıca benim bir çıkarım yokki. Sadece benim gibi bu dertten muzdarip olanlara yardım etmek istedim.

canım, benim bu kremi aldığım parfümerici aynı zamanda çok samim arkadaşımdır. Bundan bir kaç sene önce onun yüzünde de güneş lekeleri oluşmuştu. Ben bu kremi aldırken onu aynen senin gibi sorguladım. O da bana lekeleri bu kremle geçirdiğini söyledi. Yüzü tertemiz şimdi. Ben tüm yüzüme uyguluyorum ki bir dengesizlik olmasın diye! Gönül rahatlığı ile al canım, ne kaybedersin ki. Ayrıca benim bir çıkarım yokki. Sadece benim gibi bu dertten muzdarip olanlara yardım etmek istedim.

Dün bi eczaneye uğradım.Ordaki bayan bu ürtünün çok etkili olmadığını söyledi.Bende kullananlar memnunmuş dedim.Kesin onlar bu ürünün satışını yapıyordur dedi.sinirlendim almadan çıktım ordan.Fiyatıda 34.500 YTL di.Bende bi parfümericiye girdim.Orda da ürünün fiyatı 25.000 YTL miş.Ama ellerinde kalmamış.Bayağı talep varmış.Ama 2 türlüsü varmış.Ama sen ismini yazmıştın ya galiba yanlış yazdın.1-Fade Out Extra Care 2-Fade Out Original Active Fade Cream.Ben 2. sini alıcam.1. si yaşlılık lekeleri içinmiş.Kesin kullanmaya karar verdim.

Tamam canım.. sonuçları burada paylaşırsan iyi olur. İnanki bu dertten muzdarip pek çok kadın var.. Fiyatlarını söylediğinde iyi oldu... ben pahalı almışım... :çok üzgünüm:

Bende de kahverengi lekeler ve malesma var burnumun üstünde her iki yanağımın üstünde üst dudak-bıyık bölgemde yoğunlukta, inanın çok rahatsız oluyorum, üstelik çalışıyorum, tamamen yüz ifademi değiştiriyorlar. 1 yıl içinde geçer dediler, burnumun üstündekiler biraz hafifledi ama diğerleri duruyor. 11 aylık oğlum var, süt verdiğim için expigment gibi renk açıcı ürünleride kullanamıyorum. Süt veren annelerde kullanımı güvenlimidir acaba? Umarım bu ürün derdimin dermanı olur sevgili archalais.

Bende de etkili oldu ama tamamen bitirmedi. Yine de diğer kullandığım ürünlerin hepsinden etkiliydi. Eczanelerde ve bazı kozmetik mağazalarında var. Ben kahverengisini kullandım. İnternette bir sürü sayfada hakkında bilgi bulabilirsiniz rahatlıkla....

arkadaslar uzun süredir ozon yağı kullanıyorum sivilce izlerim için ve cok memnunum.sizlerde bi araştırın bunu .

bayanssulusmileOZONLANMIŞ YAĞIN ETKİLİ OLDUĞU RAHATSIZLIKLAR

Ozonlanmış yağ Avrupada yüzyılardır deri rahatsızlıklarını yatıştırmak ve tedavi etmek için kullanılmaktadır. Sır, ozonun çok saf zeytin yağıyla birleştirilmesindedir. Çünkü ozonlanmış yağın değişimleri çok hızlıdır ve etkisini birkaç günde gösterir.

Ozon, lezyonlardaki oksijen stoğunu arttırır. Yara tedavisini ilerletip hızlandırır. Bacteria, fungi , fotozoa gibi virüsleri yok eder. Bu mikroplar genellikle anaerobiktir. Oksijene aç ortamda gelişirler. Ozonla ( oksijenin çok aktif hali ) temas ettiklerinde hücre duvarları yok olur. Ozon bunu sağlıklı hücrelere ve dokulara zarar vermeden başarır.

Ozonlanmış yağ;
egzema, kesikler, yanıklar ve güneş yanıkları, mantar enfeksiyonları, bacak ülserleri, yatak yaraları, hemoroidler, arı sokmaları, böcek ısırıkları, akne gibi cilt kaynaklı rahatsızlıklarda kullanılabilir. Ayrıca soğuk aldıysanız göğsünüze masaj da yapabilirsiniz.

Akne;
Yüzünüzü yıkadıktan sonra sonra günde iki kere ozonlanmış jeli uygulayın. Ozonlanmış jel yüzünüzdeki dolaşımı arttırır ve gün içerisinde karşılaştığınız zararlı toksinlerden arınmak için yardım eder.

Sporcu Ayakları;
Temiz ve kuru ayağınıza günde 2,3 kere uygulayın.Ayak mantarlarını ayağınızdan uzak tutar. Çürükler; Ozonlu jeli çürüğe uygulayın. Ağrıyı azaltır, hücre dokularını iyileştirir, iyileşme sürecini hızlandırır.

Kesikler, yaralar;
Ozonlu jel her türlü cilt yarası ve sıyrık için birebirdir. Çünkü mükemmel bir antiseptiktir. Çok hafiftir kesinlikle acı yapmaz, günde iki kez uygulayabilirsiniz..

Kepek ve kafa derisi problemleri;
Saçınızı yıkayın. Daha sonra ozonlu jeli saç derisine uygulayın.Derinin içerisine doğru masaj yapın. Eğer mümkünse saçlarınızı hafif sıcak bir havluyla sarıp 1 saat bekletin.

Egzema;
Günde 2 kez derinizdeki etkilenmiş bölgelere uygulayın. Lipodermic banyo için 1 çay kaşığı ozonlu jeli suya katın.

Pişik;
Pişik olan yerlere uygulayın. Acıyı ve yanmayı durdurmaya, iyileştirme yardımcı olur. İyileşene kadar günde 2 yada 3 kez uygulayın. Bebeğinizin banyosuna birkaç damla ozonlu jel katmayı unutmayın.

Baş ağrısı;
Ağrıyan bölgenize 1-2 damla ozonlanmış jel ile masaj yapın.

Hemoroidler;
Tahriş, kaşıntı ve ağrıyı azaltmak için anal bölgeye ozonlanmış jeli uygulayın. İyileşene dek günde 2-3 kez tekrarlayın.

Sinek ısırıkları ve arı sokmaları; Ozonlanmış jeli etkilenmiş bölgeye ovarak uygulayın. Kaşıntıyı çabucak yok eder. Bir antiseptik gibi davranır. Acıyı azaltmaya ve iyileştirmeye yardım eder.
Kas Ağrıları; Spazm, kramp ve ağrıları iyileştirmek için etkilenmiş bölgeye yavaşça masaj yapın. Ozonlanmış jel özellikle sırt ağrıları ve boyun ağrıları için birebirdir.

Tırnak mantarı;
Tırnağı mümkün olduğu kadar kesin. Sonra ozonlu jelle ovun. Mantar oksijen olan yerde yaşayamaz,Günde iki kez uygulayın.

Ter ;
Ozonlu jel , hafif, çok etkili bir deodorant olarak kullanılabilir. Hassas koltukaltı dokularını tahriş etmez.

Güneş yanıkları;
Ozonlanmış yağ güneş yanıklarından hemen kurtulmanızı sağlar.Kabarmaları engeller.

Çatlak Dudaklar;
Ozonlu jeli dudaklara uygulayın.Çabuk ve kesin sonuç.bayanssulusmile

Canım ben bu kremi yüzümde çok yoğun bir şekilde doğum lekeleri yani malesma olduğu için aldım. Şu anda lekelerim neredeyse tamamen yok oldu. Çok yakından ve dikkatli bakılmayınca belli olmuyor. İçeriğindeki maddelerdenmidir nedir bilmiyorum ayrıca cildi pürüzsüz de yapıyor. Bu da benim çok hoşuma gitti. Gerçekten gönül rahatlıyla tavsiye ediyorum.

canım saolsın bu paylaşımların ve bilgilendirmen için baya zaman geçmiş üzerinden ama olsun belki bu yazıyı okurusun görürsünsana bi kaç sorum olacak ama umarım görür ve cevaplarsın
1- bu ürünü hala klullanıyormusun
2- başka şeylerde denedin mi o zmanadan beri merak ettim

Kızlar ben konu olarak da açmıştım memnun kalmadım diye.fade out active fade orijinal night kullandım ama devam etmedim açıkcası.Çünkü daha da karardı lekelerim.Aldığım siteye yorum yazdım yayınlamadılar bile.Elimde duruyo ağır da bir kokusu var.Her ciltte farklı etkili demekki...

Face outu ben de yıllar önce kullanmıstım hatta o zaman yenı mı cıkmıstı ne tam emın degılım cunku kullanalı cok oldu lekelerımın rengını acmıstı bıraz ama tamamen goturmemıstı.

merhaba kızlar benmde bir sorunum var sağ omzumda elimin büyüklüğünde doğuştan gelen bir kahverengi leke var ve bundan çok rahatsızım askılı bile giyemiyorum utanıyorum saçlarımla kapatmaya çalışıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.

merhaba kızlar benmde bir sorunum var sağ omzumda elimin büyüklüğünde doğuştan gelen bir kahverengi leke var ve bundan çok rahatsızım askılı bile giyemiyorum utanıyorum saçlarımla kapatmaya çalışıyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim.

bu lekelerın rengını acıyo sendede etkılı olabılır.benmde omuzlarımda cok guneslenmekten cıktı.bu kremı kullansammı ıyı gelırmı karar veremedım.

Kızlar ben bu kremi kışın kullandım memnun kalmadım yazmıştım daha önce de.Bu arada fade out-celeritt spf 25-sis leke kremi ve en son da tritone forte ve solante pigmente güneş kremi kullandım.Hiç biri banamısın demedi.Olan parama oldu valla:KK43:Fade out active fade night krem kışın almıştım hala duruyor denemek isteyene yollarım ne olacak.Alacak durumu olmayıp da illa merak eden varsa gönderirim.Zaten benim işime yaramıyor.

Arkadaşlar, şu an 18 aylık bir kızım var. Hamileyken yüzümde müthiş lekeler oluşmuştu. Doğumdan sonra geçer diye ümit ettim ama nafile. Geçmediği gibi fazlalaştı üstelik. Çok bunalıma girdim. O kadarki insanların yüzüne dahi bakamıyordum. Sonra bu lekeleri nasıl geçiririm diye araştırmaya başladım. Hatta bu siteye de böyle üye oldum. Tüm forumları okudum. Önce yoğurt karbonat karışımını denedim. Sonra acnelyse-Exipigment. Hatta bir seans lazer bile yaptırdım. Yüzüm yara bere içerisinde kaldı.Çalıştığım için çok zor durumlarda kaldım. Acnelyse in soyucu etkisi olduğu için sürekli pul pul bir ciltle geziyordum. Biraz geçiyor gibi oluyordu sonra tekrarlıyordu. Herkes bir akıl veriyordu. Sürekli alışveriş yaptığım parfümericinin karısı bana bir krem gösteriyordu. Kadına sinir olduğum için inatla o kremi almıyordum. O her gidişimde ısrarla bana o kremi satmak istiyordu. Artık pes etmiştim. Lekelerimle yaşamaya alışmaya karar verdim. Ama bir gün dayanamadım başka bir parfümeriye gidip o kremi aldım. 6 hafta düzenli kullanmak gerekiyor. Ama inanırmısınız ben daha ilk hafta neticesini gördüm. Yüzüm şu anda harika görünüyor. Ne leke, ne iz. Hiç bir şey. Bu kremle ilgili daha önce bir iki konu okumuştum burda ama şimdi bulamadım nedense. Bu nedenle yeni konu açmak istedim. İsim vermem doğru mu bilmiyorum..Modlardan izin almak mı gerekiyor onu da bilmiyorum. Bahsettiğim Krem Fade Out. İçim çok rahat bir şekilde tavsiye ediyorum.

Bende aynı dertle 7yıl boğuştum en son expigment%4 kulladım 2 ay gibi bir sürede lekeden eser kalmadı ve cilt rengim açıldı gündüz 50 faktörlü güneş koruyucu kullanıyorum yeniden yanıp lekelenmemek için doktorum 6 ayda geçer demişti 2ay bitti ve kurtuldum

X