Lekeler, Çiller Doğum Lekeleri (Malesma)

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Archalais

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
295
1
Arkadaşlar, şu an 18 aylık bir kızım var. Hamileyken yüzümde müthiş lekeler oluşmuştu. Doğumdan sonra geçer diye ümit ettim ama nafile. Geçmediği gibi fazlalaştı üstelik. Çok bunalıma girdim. O kadarki insanların yüzüne dahi bakamıyordum. Sonra bu lekeleri nasıl geçiririm diye araştırmaya başladım. Hatta bu siteye de böyle üye oldum. Tüm forumları okudum. Önce yoğurt karbonat karışımını denedim. Sonra acnelyse-Exipigment. Hatta bir seans lazer bile yaptırdım. Yüzüm yara bere içerisinde kaldı.Çalıştığım için çok zor durumlarda kaldım. Acnelyse in soyucu etkisi olduğu için sürekli pul pul bir ciltle geziyordum. Biraz geçiyor gibi oluyordu sonra tekrarlıyordu. Herkes bir akıl veriyordu. Sürekli alışveriş yaptığım parfümericinin karısı bana bir krem gösteriyordu. Kadına sinir olduğum için inatla o kremi almıyordum. O her gidişimde ısrarla bana o kremi satmak istiyordu. Artık pes etmiştim. Lekelerimle yaşamaya alışmaya karar verdim. Ama bir gün dayanamadım başka bir parfümeriye gidip o kremi aldım. 6 hafta düzenli kullanmak gerekiyor. Ama inanırmısınız ben daha ilk hafta neticesini gördüm. Yüzüm şu anda harika görünüyor. Ne leke, ne iz. Hiç bir şey. Bu kremle ilgili daha önce bir iki konu okumuştum burda ama şimdi bulamadım nedense. Bu nedenle yeni konu açmak istedim. İsim vermem doğru mu bilmiyorum..Modlardan izin almak mı gerekiyor onu da bilmiyorum. Bahsettiğim Krem Fade Out. İçim çok rahat bir şekilde tavsiye ediyorum.

Arkadaşlar, şu an 18 aylık bir kızım var. Hamileyken yüzümde müthiş lekeler oluşmuştu. Doğumdan sonra geçer diye ümit ettim ama nafile. Geçmediği gibi fazlalaştı üstelik. Çok bunalıma girdim. O kadarki insanların yüzüne dahi bakamıyordum. Sonra bu lekeleri nasıl geçiririm diye araştırmaya başladım. Hatta bu siteye de böyle üye oldum. Tüm forumları okudum. Önce yoğurt karbonat karışımını denedim. Sonra acnelyse-Exipigment. Hatta bir seans lazer bile yaptırdım. Yüzüm yara bere içerisinde kaldı.Çalıştığım için çok zor durumlarda kaldım. Acnelyse in soyucu etkisi olduğu için sürekli pul pul bir ciltle geziyordum. Biraz geçiyor gibi oluyordu sonra tekrarlıyordu. Herkes bir akıl veriyordu. Sürekli alışveriş yaptığım parfümericinin karısı bana bir krem gösteriyordu. Kadına sinir olduğum için inatla o kremi almıyordum. O her gidişimde ısrarla bana o kremi satmak istiyordu. Artık pes etmiştim. Lekelerimle yaşamaya alışmaya karar verdim. Ama bir gün dayanamadım başka bir parfümeriye gidip o kremi aldım. 6 hafta düzenli kullanmak gerekiyor. Ama inanırmısınız ben daha ilk hafta neticesini gördüm. Yüzüm şu anda harika görünüyor. Ne leke, ne iz. Hiç bir şey. Bu kremle ilgili daha önce bir iki konu okumuştum burda ama şimdi bulamadım nedense. Bu nedenle yeni konu açmak istedim. İsim vermem doğru mu bilmiyorum..Modlardan izin almak mı gerekiyor onu da bilmiyorum. Bahsettiğim Krem Fade Out. İçim çok rahat bir şekilde tavsiye ediyorum.
tesekkkur ederz paylaştıın için acaba sıvılce izin varmıydı onlar için iyi olabılırmı ne dersn çünkü leke farklı iz farklı cevabını beklıyorum gözünaydın

tesekkkur ederz paylaştıın için acaba sıvılce izin varmıydı onlar için iyi olabılırmı ne dersn çünkü leke farklı iz farklı cevabını beklıyorum gözünaydın

evet çok eski sivilce izlerim vardı. Hepsini kapattı diyemem fakat sanki gözenekler kapandı ve cildim çok daha pürüzsüz oldu. günde 2 pakete yakın sigara içmeme ve buğday tenli olmama rağmen cilt rengim pempe beyaz bir hal aldı. İnanın görenler hayretler içerisinde kalıyor. Keşke yüzümün öncesi ve sonrası diye resim çektirip buraya ekleseydim. Sanki o ürünün reklamını yapıyormuşum gibi oldu ama, beni kk dan tanıyanlarda bilirki bu sorunla çok savaştım. Herkes faydalansın istiyorum.

Eksik bilgi vermiş olmayayım! Bu arada 45 faktörlü krem sürmeyi asla ihmal etmedim. Günde bir kaç kez sürdüğüm oluyor. Sokağa hiç çıkmasam dahi sürüyorum. Bu da etkili olmuş olabilir.

slm cnm benimde günes lekelerim var ev yapımı birkac yöntemle biraz azalttım ama tenim beyaz oldugu icin hala var ne yapacamı sasırdım iyice valla hic kozmetik ürün kullanmadım simdiye kadar makyaf bile yapmıyorum fade out gercekten bu kadar etkilimi onun haricinde yaptugın baska seyler oldumu tesekkürler

Arkadaşıma bu kremi tavsiye etmiştim.Yine burda bir arkadaşımın vasitasıyla bulmuştum.Fade out kremi.
Yaşadığımız yerde bulamadı netten aldı.
35 ytl.fiyatı.
Gerçkten güzel krem ünkü günden güne leke ve çilleri azaldı.Yok denecek kadar azaldı.
Arkadaşımın doğum lekesi yada yaşlılık lekesi değildi.
Sadace güneş lekwsi ve çok etkili oldu.
Kullanmak isteyen arkadaşlar gönül rahatlıyla alıp kullanabilirsiniz.
Henüz kullanalı 1 hafta olmuştur.Üstelik sadace geceleri cildini temizliyip sürüyormuş o kadar.
Sabah kalkınca süper oluyor.
Sevgiyle

evet çok eski sivilce izlerim vardı. Hepsini kapattı diyemem fakat sanki gözenekler kapandı ve cildim çok daha pürüzsüz oldu. günde 2 pakete yakın sigara içmeme ve buğday tenli olmama rağmen cilt rengim pempe beyaz bir hal aldı. İnanın görenler hayretler içerisinde kalıyor. Keşke yüzümün öncesi ve sonrası diye resim çektirip buraya ekleseydim. Sanki o ürünün reklamını yapıyormuşum gibi oldu ama, beni kk dan tanıyanlarda bilirki bu sorunla çok savaştım. Herkes faydalansın istiyorum.

Canım ya sen bu kremi sivilce izleri içinmi aldın yoksa doğum sonrası lekeleri içinmi aldın.Çünkü ikisi çok farklı şeyler.Kullanalı ne kadar oldu.Bende güneş lekeleri var.Tavsiye edermisin?Bide merak ettim bu krem cildini pürüzsüz yaptığı içinmi beğendin yoksa lekelerini geçirdiği içinmi beğendin çok anlamadım.Çünkü konuyu malesma diye açmışsın ama cildinin pürüzsüz olduğundan bahsetmişsin.Anlamadım doğrusu

bende cok az dogum lekesi var ayrica ciller ve bircok kahverengi leke var.Umarim almanyada vardir bu krem Tesekkürler archalais icime bir umut düstü .Nefret ediyorum aynalardan .ins. bende kurtulurum tabi kremi bulabilirsem

fade out renk acıcı krem olarak geciyor internette , sivilce izleri için kullanmak dogru olurmu acaba ??

Fade Out Extra Care Active Fade Cream

Fade Out Eksta Bakım renk açıcı krem, kapatıcı değildir, buna karşın cilt üzerinde oluşmuş kahverengi lekeleri dereceli bir şekilde açan etkili bir tedavi kremidir.

Etkin bileşeni ciltte tedavi edilen bölgede melanin üretimini yavaşlatır. Deri kendini yeniledikçe ve tedavi görmüş yeni deri hücreleri yüzeye geldikçe kahverengi lekeler kaybolur.

İçeriğindeki güneş filtresi, güneş ışığının cilt üzerinde bulunan çil ve kahverengi lekeleri koyulaştırması önler ve yeni lekelerin oluşumunu durdurmaya yardımcı olur.

Fade Out Ekstra Bakım, cilt lekelerini etkili bir şekilde giderirken cildinize de özen gösterir. Ekstra bakım kremi, yaşlılık lekelerinin oluşumunu önlemeye yardımcı olan doğal antioksidan E vitamini ile cildi yumuşatıp canlandıran zengin nemlendirici panthenol B5 içerir.

Fade Out Orijinal renk açıcı kremi kıllanıldığı yerler;

Ellerde ve yüzde oluşmuş yaşlılık lekeleri
Aşırı derecede güneş ışığına maruz kalmaya bağlı olarak oluşna çil ve güneş lekeleri
Cilt tonunun dengesiz dağılımı
Hormon tedavisi (HRT) veya oral kontraseptiflere bağlı olarak oluşan lekeler
Alın, yanak veya üst dudakta hamilelik lekeleri
Etkili sonuç alabilmek için, ürünü ilk açılma belirtileri ortaya çıkana kadar, 6-8 hafta süresince sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa rengi açılacak bölgeye uygulanır. Daha sonra problemin yinelenmesini önlemek için renk açıcı kremi günlük cilt bakımının bir parçası olarak kullanılır

Arkadaşıma bu kremi tavsiye etmiştim.Yine burda bir arkadaşımın vasitasıyla bulmuştum.Fade out kremi.
Yaşadığımız yerde bulamadı netten aldı.
35 ytl.fiyatı.
Gerçkten güzel krem ünkü günden güne leke ve çilleri azaldı.Yok denecek kadar azaldı.
Arkadaşımın doğum lekesi yada yaşlılık lekesi değildi.
Sadace güneş lekwsi ve çok etkili oldu.
Kullanmak isteyen arkadaşlar gönül rahatlıyla alıp kullanabilirsiniz.
Henüz kullanalı 1 hafta olmuştur.Üstelik sadace geceleri cildini temizliyip sürüyormuş o kadar.
Sabah kalkınca süper oluyor.
Sevgiyle

Canım,arkadaşın bu kremi ne kadar zaman kullandı.Gerçekten gözle görülür derecede düzelme oldumu.Çünkü benimde güneş lekelerim mevcut.O yüzden kesin sonuç alanlardan sonuçları öğrenip ona göre almayı düşünüyorum bu kremi.Cevaplarsan sevinirim.

Canım ya sen bu kremi sivilce izleri içinmi aldın yoksa doğum sonrası lekeleri içinmi aldın.Çünkü ikisi çok farklı şeyler.Kullanalı ne kadar oldu.Bende güneş lekeleri var.Tavsiye edermisin?Bide merak ettim bu krem cildini pürüzsüz yaptığı içinmi beğendin yoksa lekelerini geçirdiği içinmi beğendin çok anlamadım.Çünkü konuyu malesma diye açmışsın ama cildinin pürüzsüz olduğundan bahsetmişsin.Anlamadım doğrusu

Canım ben bu kremi yüzümde çok yoğun bir şekilde doğum lekeleri yani malesma olduğu için aldım. Şu anda lekelerim neredeyse tamamen yok oldu. Çok yakından ve dikkatli bakılmayınca belli olmuyor. İçeriğindeki maddelerdenmidir nedir bilmiyorum ayrıca cildi pürüzsüz de yapıyor. Bu da benim çok hoşuma gitti. Gerçekten gönül rahatlıyla tavsiye ediyorum.

X