Saç Rengi ve Saç Boyama Bir esmere kaşını da boyatırsa her renk gider mi ?

bence doğru değil bu kişinin ten rengine hatta kaş burun ağız göz yapısına göre bile değişir
bazı kişiler var her renk yakışır mesela sanatçılardan örnek alalım petek dinçöz istediği renge boyatsın
süper olur tabi en çok yakışan renk tartışılır ama hepsi yakışır
ve ebru gündeş mesela oda koyu renkten orta renklere kadar kullanabilir am sapsarı bir saç çok güzel biri
olmasına rağmen yakışmaz yani bu kişiden kişiye göre değişir
kimlere yakışır dersen bana göre çoğunlukla ince uzun yüzlülere yakışıyor öyle birisi isen şanslı olabilirsin

ben esmerim ama bal köpüğü, altın sarısı (cok cırtlak sarılar hariç ki bu kimseye yakısmıyor) yüzümü harika sekilde açıyor esmerlere sadece siyah kahve gider vs cok uydurma bişi bana sarılar çok yakışıyoooooor :KK70:

evet sana katılıyrm arkadaşım. benim ablam saçlarını çok uzun yıllar siyah kullandı. siyah ona felaket derecede çok yakışır. son 2 yıldır da sarışın. ilk saçını açtırdığında saçları çok yandı, ancak şimdi düzeldi. saçları siyahken ablam çok esmer gibi duruyrdu. ama sarı saç tenini resmen açtı. sarışın hoş bir hatun oldu:asigim::jeyyar:

Bence beyaz tenlilere her renk gider, bazı arkadaşlar beyaz tenlilere açık sarı iyi gitmez demiş ama doğada olan birşey bu zaten; mesela Kuzey avrupa ülkelerinin kadınları/erkekleri çok açık tenli ve doğal sarışın olurlar...saçları platin sarı ve tenleri bembeyazdır ve çok da güzel yakışır!!! Bence beyaz tene kızıl, sarının her tonu, ve kumral renkler çok yakışıyor...tabii yüz hatları da çok önemli...

Bence esmer tenlilere sarı ve kızıl renkler iyi gitmiyor...Daha çok karamel tonları yakıştırıyorum esmerlere, kumral tonları ve siyah da yakışıyor tabii ki...ama esmer bir tende sarı saç doğal durmuyor bence...

Tabii istisnalar olabilir ve bu benim zevkim....

bence olmayabilir....ten rengide önemliii sadece şaç ve kaş olmazkii
esmer bayanlara kız+ıl,siyah kahve,karamell

olur mu tatlım oyle sey ya beyaz tene her renk gder ama esmer tene gtmez ama soyle de bısey var mesela bı renk beyaz tene gıdıyı guzel ama esmer tene aynı rengın cok daha fazla yakıstıgı oluyo belkı bunu kastetmıs olabılır ama her renk asla gtmez

gitmez...gözler de koyuysa her ne kadar kaşı da açtırısak bu sefer de gözlerin koyuluğu problem olacaktır..bunun çözümü de gözlerin rengini açan ve doğal bir lens edinmekten geçiyor..
ama bir saç rengi uğruna sürekli kaşları boyatmak ve sürekli lens takmak her yiğidin harcı değil..devamlılığını sağlamak zor..

merhaba arkadaşlar. bir kısmınız sarı saçın beyazlara yakışmadığını söylemiş böyle bişey mümkün olabilir mi? siz hiç ten rengi koyu saçları doğal sarı birini gördünüz mü? Allah böyle yaratmış çünkü yakışan bu. Rabbim herkese yakışanı vermiş. Ben doğuştan sarışınım sapsarı doğmuşum ve 7-8 yaşına kadarda öyleydim sonra bir çok sarışında olduğu gibi saçlarım koyulaştı sarıya dönük açık kumral oldu ama ten rengimde bembeyazdır. herkes sarıya boyat saçını diye diye sonunda yaptırdılar. ve gerçekten çok yakıştı. eskidende insanlar almanlara ve ruslara benzetirdi ama artık nereye gitsem insanlar yabancı muamelesi yapıyo ingilizce konuşmaya çalışıyolar.ayrıca kahverengi gözlüyüm. gözle saç rengini bağdaştırmak çok saçma çünkü her doğal sarışın renkli gözlü doğmuyo öyle olsa Allah bütün sarışınları yeşil veya mavi gözlü yaratırdı. ama bütün beyaz tenlilere sarının yakıştığını söylemiyorum tabi sarı bazlı kişiler gerçekten kendini belli ediyor bu konuda sürüden ayrılıyo anlaşılıyor zaten ama beyaz tenli olup saçları koyu olanlara sarı saç esmerlerden çok daha fazla yakışıyo. çünkü kim ne derse desin esmerlere kesinlikle sarı yakıştıramıyorum yakıştırmıycamda. ama çok ilginç beyonce olsun rihanna marihay carey gibi melezlere de yakışıyo onlarda farklı bi durum var bende çözemedim ama genel olarak esmerlerde itici buluyorum.

eğer ten rengi çok esmer değilse yakışabilir tabii açık tonlar da.ama her renk demek dopru olmaz bence.kızıl ve bakır tonları bir esmere yakışmaz kanımca.

Herkes kişisel savaşa çevirmiş olayı beyaz tenliler bir grup esmerler bir grup olmuş :nazar: bence hiç gerek yok bunlara sonuçda beyaz tenli yada esmer ne olursa olsun doğal saçları sarı değilse hiçbiri gerçek sarışın değildir arkadaşlar beyaz tenliler genelde kumral esmer tenlilerde kestane rengi saçlı oluyor özünde ve yakışan ton sarıyı bulamadıklarında her ikiside hoş olmuyor bence sarıda aynı şekilde yakışan tonu bulduklarında da çok hoş olabiliryorlar:KK16:

bence esmerlere koyu kızıl, kızıl kahve tonları en çok yakışan renkler. kaşlarını boyatmasına da gerek kalmaz...
$rihanna-.jpg $SGR_6964.jpg
sarı olarak da, açık sarı değil de bal-karamel sarı tonları (özellikle röfle veya balyaj olarak) çok yakışır.
Eki Görüntüle 196418

Ben de beyaz tenliyim ve sarı saçın en çok beyaz tenlilere yakıştığını düşünmekteyim.

Ama başlıkta asıl sorulan soruya göre bir şeyler yazmak istiyorum.Geçen mesajımda da belirttiğim gibi sarı saçın çok yakıştığı esmerler var demiştim.Önemli olan tam tonunu tutturmak.Birkaç resim eklemek istiyorum:
Jessica Alba

siyah saçlı hali:

sarı saçlı hali

Bence iki şekilde de çok hoş görünüyor.

meraba ben esmer bır bayanım ve sacım sıyah yarın acıcı ve boya alıcam evde yapacagım bal kopugune nasıl olacak bılmıyorum bakalım cok heyecanlıyım ılkdefa acıkrek kullanacagım

ya mesela ben esmerim, saçlarımı açık kahve gibi bişeye boyadım boya hafif aktı alttaki röflelerim de güneşten açıldı sarı oldu.. gitmiyo mu gidiyo.. ama gidip te platin olmaz ben bunu anladım.. ilk başlarda sarı olmaz diyodum ama oluyo valla ama asla sapsarı değil, ve tabiki kaşlarımı da boyattım..

ve şu var bence bronz tenlilere(ki bu insanlar buğday sayılabilirler) sarı çooookk ama çoookk gidiyo hem de her tonu.. beyaz arkadaşlardan daha çok gidiyo.. çünkü beyaz tenli dediğimiz kişiler(sarışın değil, beyaz tenli) sarı saçı kaldıramıyolar, renkli gözlü olsalar bile çünkü makyajsız soluk duruyo, ve iş yine geliyo dayanıyo bronz olmaya..

ayrıca sarışın(doğal) arkadaşlara gelince yakışmamak diye bişey yok çünkü doğalı o zaten napsın? ama onlar ölü gibi olmuyolar genelde yine bi renk barındırıyola ten olarak..

en önemlisi de şu madem sarışınlık beyaz tenlilere yakışıyor da bronzlara daha az yakışıyo o zaman niye bayanlar sarıya boyattıklarında güneşlenicekleri ya da solaryuma girecekleri günü iple çekiyolar bu da bir soru..

aynı güzellikte iki kıza bakalım hangisi daha çekici duruyo acaba? bronz tenli olan sarışın mı, beyaz tenli olan sarışın mı?

bende esmerım ılk defa denıcem yarın eger guzel olursa resım atarım

evt esmere de sarı gıder ama bronz sarı yı cok begenıyorum ben yarın acıcı alıp ılkdefa sacımı acıp boyaycagım evde guzel olursa resım de eklerım

Gitmez, ten rengi de çok önemli. Gitmesi için, 7/24 saç rengine uygun makyaj yapılması gerekir.

X