PROLAKTİN hormonu yüksek olupta hamile kalan var mı ?

belinay82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
605
1
Slm arkadaşlar. Benim prolaktin hormonum 31 çıkmıştı 2 aydır dostinex kullanıyorum. Bu hormonu yüksek olup ta tedavi sonucunda hamile kalan var mı ?benneyaptımki

bu konu daha önceden de çok açıldı arkadaşım belkide o yüzden bakmamışlardır ordaki yazıları okusan sana yardımcı olur prolaktin tedavi edildikten sonra düzene girdikten sonra hamile kalan çok arkadaşımız var benimki 40 bu ay başladım ilaç kullanmaya pazartesi biticek ama ben hamile kalamadım adet oldum malesef ama hormon düşmüş olması gerekiyo çünkü göğüslerimden süt geliyodu artık gelmiyo
prolaktin kelimesi ile ararsan açılmış çok konu bulabilirsin sana yardımcı da olabilir sanırım

Merhaba;bende prolaktin tedavisi görüyordum.Hatta yakın bir zamana kadar.Benim prolaktin seviyem 54 çıkmıştı.Dostinex kullanıyordum ve tedavinin ikinci ayında hamile kaldım.şimdi 4 haftalık hamileyim.darısı isteyen herkesin başına..geçmiş olsun..

ayyy ne güzel cnım. allah nazarlardan saklasın. darısı bizim başımıza artık... bana dr agnucaston diye bi ilaç verdi. herkes dostinex kullanıyo. bana neden bunu verdi anlamadım yaa... başka dr a mı gitsem ne yapsam?

canım teşekkür ederim.hiç ummadığım bir zamandı.süpriz oldu.darısı başınıza..dua ediyorum isteyipte olmayan herkeze Allah hayırlısı ile nasip etsin diye..kullandığın ilacı duymamıştım.daha önceden ben parlodel kullanmıştım..

Slm arkadaşlar. Benim prolaktin hormonum 31 çıkmıştı 2 aydır dostinex kullanıyorum. Bu hormonu yüksek olup ta tedavi sonucunda hamile kalan var mı ?benneyaptımki

benim 60lardaydı bir ilaç kullandım hamd olsun bidaha yükselmedi.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bu arada arkadaşlar bende dostineks kullandım Allah ın izniyle yedinci haftadayız maşallah Allah isteyen herkese nasip etsin.

benimde çok yüksek çıkmıştı doğumdan sonra rahim kisti oldu parlodel kullandım aşırı sütüm vardı ama sonradan ilacı içince düştü

geçen ay benim 23,8 çıkmıştı. dostinex kullandım 17,3 düştü ama tekrar doktora sonucu gösteremedim henüz.dostinexin reçetesinde ilaç kullanımından 1 ay boyunca gebe kalmayın yazıyodu. o yüzden biray bekledim. bu ay bilmiyorum ama umutsuzluğa kapılıyorum. Allah isteyen herkese nasip etsin.

benimde prolaktinim yüksekti 49.9 ama dr um hiçbir ilaç tedavisi uygulamadı.dr sadece stres yapma kafana takma doğal yolla düşürelim dedi.ve nitekimde hiçbir ilaç kullanmadan hamiş kaldım.tam 1 yıl her ay yok yumurtlama testleri yok şu yok bu derken hamile kalamadım.13 ayımda amann yaa olursa olur dedimmm ve hamiş kalmışımda haberim yokmuş.bunun en güzel tedavisi bebeği kafaya takmamak.allahım inşallah hepinize en kısa zamanda göstersin.

Merhaba;bende prolaktin tedavisi görüyordum.Hatta yakın bir zamana kadar.Benim prolaktin seviyem 54 çıkmıştı.Dostinex kullanıyordum ve tedavinin ikinci ayında hamile kaldım.şimdi 4 haftalık hamileyim.darısı isteyen herkesin başına..geçmiş olsun..

slm merak ettiğim birşey var.hamile olduğunu öğrendiğinde dostinenex i kullanıyormuydun bende de aynı sorun var cevap yazarsan sevinirim.

benmde 51,3 e cıktı dostınex kullanıyorum 1 ay oldu daha pazartesi kan vercem ama iice bunalıma girdim ya olmazsa sorusu öldürüyo beni:KK43:

merhaba:ben prolaktin tedavisi görmek istiyorum bunun için kadın doğumamı gitmem lazım

benim de mart ayında biraz yüksek çıkmıştı..yanii 16 dıydı ..benim göğsümden azda olsa süt geliyomuş onedenle doktor 2 kullandırdı dostinex...mayısın 22 bitti ilacım...bende hamile kalmayı çok istiyorum...inşallah bu ay olurrr.

bende prolaktin 24,36 çıktı normalden yüksek olması beni korkuttu.adet günlerimde azalma olduğu için gitmiştim.henüz göstermedim sonuçları doktora acaba ilaç önerir mi bana.

kızlaar benim prolaktinim 48 di ilk ay parlodel 2.ay dostinex kullandım 0.50düştü ve ben yumurtlamısım fakat hepimizin yaptığı bi hata ilaç kullanırken korunmak doktorum bana çok kızdı niye kafana göre iş yapıyosun korunmasaydın hamileydin diyo şimdi bu ay artık hayırlısıyla inş hepimize nasip eder rabbim yeterki istemeyi bilmeliyiz.:KK49:

geçmiş olsun ...ben yeni üye oldum benim de prolaktinim yüksek çıktı ben de aynu ilacı kullanmaya yeni başladım siz ne yaptınız acaba ...bu ilacı kullandığımız ay gebe kalabilir miyiz acaba çok çaresizim aynı zamanda çikolata kistim var prolaktinle ilgili yaşadıklarınızı paylaşırsanız çok sevinirim..ne yaptınız ilaçtan sonra düştümü prolaktin değeri...

X