canım kocacım beni boşamadığın için teşekkür ederim

ESRAXE

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
551
27
1 haftalık evliyken israrlarıma dayanamayıp bana kaplumbağa(hüsmen) aldığın içün.......
hüsmen ölünce,aglamama dayanamayıp,tavşan isteyimi kırmayıp bana nazlıyı getirdiğin içüüün........
nazlı çok yanlız nolursun arkadaş alalım yanına aşkım,nolur hadi nolur......ve tabiki ısrarlarıma dayanamayıp çikoyu aldığın için........
çikoda nazlı gibi dişi diye sana yutturuyodum ya, nazlının hamile olduğunu öğrenince sinirden ğözün seyirirken o anda bile bana kızmadığın içüüüüüün........
torunlarımız balkonda üşür nolur odamıza alalım dediyimde,önce olmaz deyip sonrada tamam dediyin içüüün.......
iş yerinde,ben bebeklerimi çok özlüyorum buraya getirelim nolur,dediğimde bana,abartma esra dükkanda tavşanmi olur ama sen üzülme ben sana bi tane kaplumbağa alıyım onla idare et olurmu aşkım, dediğinde, yok yaaaa pışıııık bitane değil dört tane istiyom:26:yüzsüzlüyüm karşısında peki tamam dediğin içün........
beş ay önce arabamızın altına giren minnacık tekir yavrusunu ben daha ağlayıp numarama başlamadan önce kaderine razı olup hadi binin arabaya dediğin içüüüün......
ve tüm bu çılğınliklarıma katlanıp hep yanımda olup hiç beni kırmadığın içüüün sana çoooook teşekkür ederim canım kocacım....:KK16:

Son düzenleme:
Eşinin Sabrına Sabır Katsın ALLAHım:1hug:
Bizede böle sabırlı KoCişLer versin Rabbimsırnaşık şey

Gelip Sevebilirmiyim O Tatli Aratiklari Bende Tam Bir Hayvan Tutkunuyum Ya Valla Kiskandim Seni Ama Koçiş Pek Istemiyor

canım benim,sayfamda çocuklarımın hepsinin resimleri var,ama eyer ille mıncıklamak istiyorsan,başımın üstünde yerin var,gel bacım

o kadar imrendimki ... oysa ben gidebileceğim kadar uzağa gitmek istiyorum :çok üzgünüm:

Bu kadar sevimli bir konu ilk kez görüyorum..
bundan 10 sene 20 sene sonra da aynı heyecanınızı aşkınızı kaybetsiniz umarım

ne yalan söyliyim konunun başlığını görünce kesin saçma birşey çıkacak demiştim:1rolleyes:
ama okuyunca bayıldım
öyle güzel ifade etmişsin ki
allah mutluluğunuzu daim etsina.s.

ne guzel ya... aklıma ben ve sevgilim geldi. benden bi tane daha varmış :) mutluluklar:)

dada 4 aylık evliyken bana da minicik bir kedi yavrusu almıştı kocacım :)))

X